Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Michal
#21658
Zdravim, mám otázku, rozmýšlam že vyskúšam Scitec Nutrition hot blood, len by som sa svami rád poradil, máte stým niekto niaku skúsenosť? Je to vhodné kombinovať z Scitec Nutrition 100% Whey protein professional? Ak ste to užívali mali ste niekto niake vedlajšie účinky? Nikdy predtým som nemal žiadnu predtréningovú pumpu.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21662
Michal napísal:Zdravim, mám otázku, rozmýšlam že vyskúšam Scitec Nutrition hot blood, len by som sa svami rád poradil, máte stým niekto niaku skúsenosť? Je to vhodné kombinovať z Scitec Nutrition 100% Whey protein professional? Ak ste to užívali mali ste niekto niake vedlajšie účinky? Nikdy predtým som nemal žiadnu predtréningovú pumpu.
Kombinovat to s proteinom je priam ziaduce.
Vedlajsie ucinky? Ako ze co tym myslis, tento pripravok nemoze mat po spravnosti ziadne vedlajsie ucinky, ved to nie je liek na predpis. Je to volne dostupne ak aj ma nejake vedlajsie ucinky tak potom je v tom nieco co nie je povolene a sposobuje to zdravotne tazkosti. Co je u nas a v europe vseobecne nepripustne.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#21664
Admin má pravdu, ale pokiaľ ide o mňa, hot blood nikdy viac, bolela ma z neho hlava celý tréning a hádam aj dve hodiny po.
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#21677
Michal napísal:Zdravim, mám otázku, rozmýšlam že vyskúšam Scitec Nutrition hot blood, len by som sa svami rád poradil, máte stým niekto niaku skúsenosť? Je to vhodné kombinovať z Scitec Nutrition 100% Whey protein professional? Ak ste to užívali mali ste niekto niake vedlajšie účinky? Nikdy predtým som nemal žiadnu predtréningovú pumpu.
Určite je to vhodné, ak si nikdy žiadnu pumpu neskúšal bude ti hot blood určite fungovať, ja som moc spokojný s týmto produktom nebol.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter-952468
#21685
zdravim, zaujmalo by ma ci je dobre robit iba jednu partiu v treningovy den, robim asi 6-9 serii s maximalnimi vahami po 5-7 opakovaní s 3mi zakladnimy cvikmu az do vtedy do kedy vladzem je to dobre na objem?...alebo robim to spravne?
Užívateľov profilový obrázok
Od peter-952468
#21686
peter-952468 napísal:zdravim, zaujmalo by ma ci je dobre robit iba jednu partiu v treningovy den, robim asi 6-9 serii s maximalnimi vahami po 5-7 opakovaní s 3mi zakladnimy cvikmu az do vtedy do kedy vladzem je to dobre na objem?...alebo robim to spravne?

pisem to sem lebo neviem pridat novu diskusiu -.- tak sory za zlu kategoriu
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21690
peter-952468 napísal:zdravim, zaujmalo by ma ci je dobre robit iba jednu partiu v treningovy den, robim asi 6-9 serii s maximalnimi vahami po 5-7 opakovaní s 3mi zakladnimy cvikmu az do vtedy do kedy vladzem je to dobre na objem?...alebo robim to spravne?
kukaj sem treningove-plany-rozpisy-t2079.html

neviem co to robis a preco to robis, ale nevyzera, ze by to bolo dobre
Užívateľov profilový obrázok
Od peter-952468
#21698
FitPotreby.sk napísal:
peter-952468 napísal:zdravim, zaujmalo by ma ci je dobre robit iba jednu partiu v treningovy den, robim asi 6-9 serii s maximalnimi vahami po 5-7 opakovaní s 3mi zakladnimy cvikmu az do vtedy do kedy vladzem je to dobre na objem?...alebo robim to spravne?
kukaj sem treningove-plany-rozpisy-t2079.html

neviem co to robis a preco to robis, ale nevyzera, ze by to bolo dobre
co robim zlke mam davat menej opakovani?..alebo mensie vahy?...pocul som ze je lepsie sa zamerat na urcite partie a nie cvicit kazdy den to iste
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21700
peter-952468 napísal:
FitPotreby.sk napísal:
peter-952468 napísal:zdravim, zaujmalo by ma ci je dobre robit iba jednu partiu v treningovy den, robim asi 6-9 serii s maximalnimi vahami po 5-7 opakovaní s 3mi zakladnimy cvikmu az do vtedy do kedy vladzem je to dobre na objem?...alebo robim to spravne?
kukaj sem treningove-plany-rozpisy-t2079.html

neviem co to robis a preco to robis, ale nevyzera, ze by to bolo dobre
co robim zlke mam davat menej opakovani?..alebo mensie vahy?...pocul som ze je lepsie sa zamerat na urcite partie a nie cvicit kazdy den to iste
no zle je to, ze robis len jednu partiu v jeden treningovy den, aspon tak som to pochopil
lepsie bude ak sem napises cely tvoj treningovy plan
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]