Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Fórum určené výlučne pre ženy. Do diskusií sa samozrejme môžu zapájať aj muži.

Reklama

Reklama

#18292
veronika.stey napísal:Dobre rano kluci... dobre dobre.. Dekuju za uprimnost. Ja porad porovnavam moje telo z te doby, co jsem delala atletiku... a ted po tom co mam syna..

Ale vlastne jsem spokojena.
:a11 este som nevidel zenu, ktora je spokojna s tym ako vyzera, nespokojnost nas zenie vpred, teda niektorych :a22
#18473
FitPotreby.sk napísal:
veronika.stey napísal:Dobre rano kluci... dobre dobre.. Dekuju za uprimnost. Ja porad porovnavam moje telo z te doby, co jsem delala atletiku... a ted po tom co mam syna..

Ale vlastne jsem spokojena.
:a11 este som nevidel zenu, ktora je spokojna s tym ako vyzera, nespokojnost nas zenie vpred, teda niektorych :a22
tak to mas velku pravdu.. obcas stretam jedneho znameho vo fitku a ten sa ma vzdy opyta: "Tak co, uz si spokojna?" A ja ze nieeeeeeee :a9
#18474
Drobec napísal: tak to mas velku pravdu.. obcas stretam jedneho znameho vo fitku a ten sa ma vzdy opyta: "Tak co, uz si spokojna?" A ja ze nieeeeeeee :a9
:a4 no... a asi je v tom fitku 99% zen, ktery si preji vypadat tak, jako ty. My zensky sme hrozny...
Bud sme tlusty, nebo moc hubeny a zmensili se prsa, nebo je ten zadek moc velkej :a29

Hehe..
#18476
veronika.stey napísal:
Drobec napísal: tak to mas velku pravdu.. obcas stretam jedneho znameho vo fitku a ten sa ma vzdy opyta: "Tak co, uz si spokojna?" A ja ze nieeeeeeee :a9
:a4 no... a asi je v tom fitku 99% zen, ktery si preji vypadat tak, jako ty. My zensky sme hrozny...
Bud sme tlusty, nebo moc hubeny a zmensili se prsa, nebo je ten zadek moc velkej :a29

Hehe..
noo veru to mi tak vzdy povie, ze ine zenske by chceli mat moju postavu... ale kazdy mame ine predstavy o krase a ine ciele... ja som napriklad sledovala olympiadu a niektore sprinterky nemali chybu, super postavy (narozdiel od vysusenych vytrvalostnych bezkyn)... pre inych ludi je to uz na zenu prehnane... inak co sa tyka tych prs tak mne sa cvicenim opticky kusok zvacsili :a22 , treba len spravne cvicit cecky :a24 vela zien ich zanedbava...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18479
FitPotreby.sk napísal:Inak mam pre Vas zeny dobru spravu.
U chlapov s pribudajucim vekom sa znizuje kritickost na postavu u zien. Nejak nam to zacina byt jedno :a14
Samozrejme, stale to ma svoje hranice.
Ahaaa tak preto sa mi kazda paci.
#18480
vlastomenn napísal:
FitPotreby.sk napísal:Inak mam pre Vas zeny dobru spravu.
U chlapov s pribudajucim vekom sa znizuje kritickost na postavu u zien. Nejak nam to zacina byt jedno :a14
Samozrejme, stale to ma svoje hranice.
Ahaaa tak preto sa mi kazda paci.
:a24
#20327
Halucin napísal:Babský pokec a viac tu chlapi píšu ako baby :a41 :a41 :a41
No, chapes to? Tolko bab cvici, ale pisat nebudu. Ja tomu nerozumiem. Na forach o inych temach diksutuju jak dive. Napr. na pokeci o sexe tam su skoro same baby, a budu hovorit, ze chlapi na nic ine nemyslia. :a11
#20330
FitPotreby.sk napísal:
Halucin napísal:Babský pokec a viac tu chlapi píšu ako baby :a41 :a41 :a41
No, chapes to? Tolko bab cvici, ale pisat nebudu. Ja tomu nerozumiem. Na forach o inych temach diksutuju jak dive. Napr. na pokeci o sexe tam su skoro same baby, a budu hovorit, ze chlapi na nic ine nemyslia. :a11
hambia sa asi pred nami :a15
#20331
baby nedonutis aby pisali na taketo fora ( česť drobným :a11 výnimkám ) . ono sa to nezda , ale je ich tu dost registrovaných ... ak sa tu objaví nejaký príspevok od baby , tak to sú druhé vianoce :a11 je to jednoducho fakt s ktorým nepohneme
Užívateľov profilový obrázok
Od Wushu
#21749
Ja mam tuku dost :D Ale vstupila som si do svedomia a zacnem na sebe makat, zacala som uz stravou a chudnutim a aspon nejaky pohyb a zanedlho chcem pridat posilku.. akurat, ze sa mi nepacia velmi zenske na prvom videu, prva ma podla mna silne ramena..
#21757
Wushu napísal:Ja mam tuku dost :D Ale vstupila som si do svedomia a zacnem na sebe makat, zacala som uz stravou a chudnutim a aspon nejaky pohyb a zanedlho chcem pridat posilku.. akurat, ze sa mi nepacia velmi zenske na prvom videu, prva ma podla mna silne ramena..
Podla mna to treba brat skutocne ako motivaciu, lebo zenske na videu to je uz extrem. Venuju sa tomu na inej urovni, ako bezny ludia.
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]