Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od jason1286
#22192
ahojte. chcel by som poradit od niekoho znaleho. aky ma byt prijem stravy a co by som mal kedy jest, ked:
1)nechcem ist hore
2)nechcem schudnut

chcem sa len udrzat aky som s tym, ze mam dost problem ked zjem trocha viac, s faldami a pupkom celkovo.. mozem cvicit ako chcem,stale rastie len brucho. kolko mozem teda z mojou postavou vysky 174cm a vahou 73kg,coho a kedy zjest,aby som mal presny prijem stravy bez obav ze sa mi zasa zväcsi pupok?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22199
jason1286 napísal:ahojte. chcel by som poradit od niekoho znaleho. aky ma byt prijem stravy a co by som mal kedy jest, ked:
1)nechcem ist hore
2)nechcem schudnut

chcem sa len udrzat aky som s tym, ze mam dost problem ked zjem trocha viac, s faldami a pupkom celkovo.. mozem cvicit ako chcem,stale rastie len brucho. kolko mozem teda z mojou postavou vysky 174cm a vahou 73kg,coho a kedy zjest,aby som mal presny prijem stravy bez obav ze sa mi zasa zväcsi pupok?
tvoj problem moze byt ale v niecom uplne inom, ako v cviceni a v strave
do jedalnicka zarad max. mnozstvo zeleniny, trocha ovocia, vyhybaj sa jednoduchym cukrom a sladidlo zvol ak je to nevyhnutne med
druha moznost zvol bielkovinovu dietu
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]