Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22296
bazy napísal:No takže po cca dvou měsících shozeno 12 kg 104kg začátek,

ted 92kg

Aktualní cíl zkvalitnit a dál shodit tuk a neco málo nabrat zatím vse s proteinama a stravou. Dodám ffoto až bude prilezitost :)
gratulujem, si makač :a34
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22301
bazy napísal:az bude videt nejaky znatelny rozdil treba 6 pack pak budu makac :D zatim je to jen pokrok, ktery je nutne udrzet a vylepsovat. Uz se nebojim ze priberu, ted uz to bude jen lepsi, komplet predelana strava dela divy.
tak potom si bojovnik :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#22315
...ten by sa zisiel asi kazdemu no :/ :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#22388
bazy napísal:dodám pak fotky po jednotliých trenincich noh,prsou, ramen :)
Pridaj airobnú aktivitu určite kľudne aj ráno na lačno a foto daj sem tak o mesiac kedy by mohla byť vidieť nejaká zmena zatiaľ je to slabé ale verím že progres bude dobrý !
Užívateľov profilový obrázok
Od ferkoo
#22659
Citace:
a udelal 4 objednavky dohromady okolo 400eur a vzdy mi zasilka prisla a vzdy sem byl spokojeny a to jsem mel 2 cele kury, 1- methan stanozol a 2 methan stanozol sustanon to jedu ted. Jednou spalovace sibutramine,t3 a clenbuterol.

Tak to je vrchol všech vrcholů které jsem viděl :-) Když se podívám na tvé fotky a na tvou kůru, takhle vypadá kdejaký naturál s proteinem po jednom roce a x stovek odběhaných kilometrů. Já prostě nemám slov :-D :a23 :a23 :a23 .
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22660
ferkoo napísal:Citace:
a udelal 4 objednavky dohromady okolo 400eur a vzdy mi zasilka prisla a vzdy sem byl spokojeny a to jsem mel 2 cele kury, 1- methan stanozol a 2 methan stanozol sustanon to jedu ted. Jednou spalovace sibutramine,t3 a clenbuterol.

Tak to je vrchol všech vrcholů které jsem viděl :-) Když se podívám na tvé fotky a na tvou kůru, takhle vypadá kdejaký naturál s proteinem po jednom roce a x stovek odběhaných kilometrů. Já prostě nemám slov :-D :a23 :a23 :a23 .
A ty co si nam tu ukazal? Okrem toho, ze si nejaky zatrpknuty a zlomyselny. Nic o nom nevies, hodnotis ho negativne a vysmesne. Len dufam, ze si to tak nemyslel. Skus to inak.

Bazy je skvely clovek a keby si cital pozornejsie, tak sa mu dari dosiahnut jeho ciel, celkom uspesne.
Ja mu drzim palce :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od ferkoo
#22662
Teď vážně, Už jsem ustál ten šok když jsem tě viděl. Nemám dokonale pročtený Tvůj blog, neznám tvé cíle, ani tvůj podrobný rozpis cyklu, vycházím jen ze základního infa které jsi napsal: (400€, 1/ methan stanozol a 2/ methan, stanozol, sustanon. A spalovače....) Toto je vážně špatně! když borcovy který nemá vybudované základní svalstvo cpete takové cykly ? Takhle by dokázal vypadat každý naturál bez dopingu do jednoho léta kdyby chtěl, já se fakt zhrozil když jsem viděl jeho aktuálku!

Já už se zde rozepisovat ani nebudu, nemá to cenu :-) Dej si na nový rok Oxymetholón a Fluoxymesterón, a možná do léta budeš vypadat jako můj mladší bratr po 1,5 letech naturálního tréninku :a34 .

Nevysmívám se ti
Užívateľov profilový obrázok
Od ferkoo
#22664
Kód: Vybrať všetko
Začnem tým, že ide o jedne z najhorších vecí, ktoré si môžte kúpiť, hej dobre čítaš, NAJHORSICH ! V poslednej dobe stále viac ľudí a predovšetkým mladších mi píše, že užíva tieto značky v domnienke, že užívajú kvalitu a nemajú z toho žiadne prejavy vedľajších účinkov. A čo tak trošku najprv poštudovať a potom robiť recenziu? 

Takže pekne po poriadku začnem prv už tou neznesiteľne trápnou vetou = ved som to bral a citil som sa dobre, nič mi nebolo, alebo kamarati to brali a nič im nie je. Oks, tak pekne po poriadku. Ja vieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, kamarat je talent, prečo? Lebo kamarat sa postavil po kure pred zrkadlo, otvoril ústa a pozeral sa do pečene aby skonštatoval, či je zdrava, sorry ale to bol jazyk nie pečeň  :x A ano aj to viem, že kamoš sa vymočil a ochutnal žltú vodičku, a skonštatoval, kurnik ale mam zdravé obličky, hej že? A samozrejme ako správny borec nezabudol ani na domáci samoodber krvi, zobral kružidielko a pichol si do pršteka, aaaaau, ocmuľkal a urobil si ústny rozbor krvi, skonštatoval, že jeho cholesterol je dobrý a hladina červených krvinike primeraná. Výýýýýýborne, k.... že ja toto nedokažem, naučíte ma to chlapci?  :x Kedy sa už spamätáté? Mna to normálne už nebaví, akí ste naivní, to sa vám ako zdá byť normálne zmyšľanie hej? Sorry ale mi je do plaču. V skratke teda = AAS majú dvojaký prejav vedľajších účinkov = 
:arrow: vnútorné poškodzovanie orgánov, ktoré nevidíš (a toto zistíš iba cez krvné testy, neznamneá, že ak sa citiš dobre, že nemaš rozhádzaný cholesterol, časom nezvratne poškodené cievy, tenké, krehké, krvné zrezaniny, nepriemerane vysokú hladinu červených krvniek, zmenšenú pečeň, ktorá už nedokáže filtrovať ako má, či obličky, ktoré môžu časom rezignovať, nadmerne opotrebovanie srdca.... TO JEDNODUCHO NECITIS, ale prejaví sa to časom, po rokoch !)
:arrow: vonkajšie estetické prejavy, toto čo si všimnate a na zákalde toho hodnotite, že je to neškodné, ale toto je NAIVITA  :x 

Ideme ďalej, kým začneš sypať, nauč sa, že kura nie je o jedení tabletiek ale o pichaní injekcií. Ešte raz pre tých menej chápavých = nie ham ham tabletočky do pusinky, ale pich pich pekne bolestivo do stehna a podobne !!!!!!!!! Je to jasne napísané alebo mam skúsiť aj číííínštinu? Ak ti na sebe záleží, nepočúvaj dristy že kúra METHAN STAN na začiatok je super a hned rovno naraz obe  :x ježiši kriste, toho kto toto vymyslel by som to nechal takto žrať celý život, aby pochopil, čo spôsobil. Užívanie AAS musí mať vždy jeden pevný základ a to INJEKCNY TESTOSTERÓN a k nemu sa pridávaj orály na rozbeh (par týždňov) a na zakončenie kury ale nie POCAS CELEJ KURY OD ZACIATKU DO KONCA SAME ORALY. Pretože práve orály poškodzujú pečen, obličky či cholesterol niekoľko násobne viac ako injekčné AAS. Ktorý díler, trener či kamarat ti pviem, daj si metku a stan, alebo niečo podobné, normálne mu drbni jednu a ked je 3 x väčší ako ty, rýchlo utekaj, ale nezabudni že mu maš drbnut takú, aby si to zapamtal, že nema rozprávať a radiť, ked tomu nerozumie !

Na záver uplna tragédia. Dokedy Vám to ľudia treba písať, že GENESIS je FAKE a SHIT ? hm...? DOKEDY? Original Genesis už dááááááááááááááávno zanikol a nefunguje asi 14 rokov. Halooooooooo znovu po čísnky skusim? Genesis tink notinik existinkt, to byťink FAKE kurvikit.  :x A haaaadaj kamarat moj, kto vyrába sračky ako sú Bayer Stanozol, Methan, Oxan a iné ? No opäť GENESIS, to je ich produkcia, hej ha čo to čo to, neveriš? Ti povedal diler, že je to lekárenský produkt? HOVNO ! nech sa pači, http://www.google.sk naťukaj si tam Bayer, čekni oficialnu stranku, a najdi si v ich produktoch tieto vecičky. NENAJDES ICH TAM, prečo???? LEBO Bayer ich nikdy nevyrabal, nevyrába ich a ani ich neplánuje vyrábať. LA pharma je kapitola sama o sebe, tie ich expiračky 5 ročné, ktoré vyrobil .... no kto ? už si sa to naučil? ZASE LEN GENESIS, huuuuraaaa tlieskame si akí sme boli hlupučkí. Ale ja vieeeem, teraz mi veľa z vás, čo užíva Genesis napiš, ale to nie je pravda, lebo ja ho užívam a pribral som veľa kg a aj moj súťažný kamarat ho berie a aha jaký je veľký  :x pane ježišu oroduj za nas, ja už neivem ako Vam to všetkým mam napísať, tak teda ešte raz a možno dam aj po činsky ak nebudeš rozumieť = 

U genesisu a jeho podružných výrobkov ako je bayer a la pharma a iné je to totižto takto, uvediem príklad so stanozolom či oxandrolónom. Toto sú AAS, ktoré ak užívať naberieš maximálne tak 1-3 kg svalovej hmoty, no vo väčšine prípadov maximálne tak 1-2 kg. Aleeeeeee genesis vytovril zááázrak, pretože od nich si kupiš stanozol a priberieš 5 kg alebo oxandrolón a priberieš 8 kg. A to ty ako tomu aj veríš? Tak potom mi uveríš aj to, že krava ma 5 nôh a 6 cicky  :x Sa preber prosím ťa, ešte raz teda = PO STANOZOLE ALEBO OXANE vo väčšine pripadov naberieš 1-2 kg kvalitnej suchej svalovej hmoty. Prečo po stanozole od genesisu alebo po oxane od nich naberieš 5 aj 8 kg. NIE PRETO, že ich "vedci" vyrobili super novinku, ale preto že tam nie je OXAN ani STAN ale je tam METHAN, hej presne tak, methan za par centíkov a ty si za to vysolil pekný peniaz ale kupil si si methanik. Joj ta to ja som pyšný teraz na teba, gratulujem, dame fotku? ale aj s tým Stanozolom čo si nabral po nom 5 kg, bez neho sa nefotim  :!: A čo ten kelnbuterol čínsky krásny, čo po nom vám aj guľky sa strasú, hm....? to akože maš pocit, že genesis vyvinul novodobý klenbuterol? HOVNO (po činsky hovtink) Je to zmes látok, ktorá môže vyvolať fatálne následky a v istých prípadoch vyvolať epileptické záchvaty či zlyhanie srdca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takto by som mohol pokračovať, no nechce sa mi....
Ale čo je na tom všektom najlepšie ???? No toooo, že takýto genesiskarový sypkačik školačik prvačik pride a dozvie sa o Alpha pharme, že kurnik kvalita, bomba, fakt, kupi si Alphu stanozol a naberie 2 kg krásnej suchej svalovej hmoty. Ale sypkačik školačik je nahnevaný, urazený, preklína celú AP, oklamali ho, ako je to možné, že ti toto niekto dovolil. No dilinko moje malé, musim konštatovať, že si podal super recenzciu, ktorá je akurat tak o hovne (po činsky hovtinku). Vieš môj maličký, ty si v tom genesise nemal stanozol, ale methanik a preto si nabral veľa kg, ale v Alphapharme si mal naozaj stanozolik, preto len tie 2 kg. Zasvietila žiarovečka?  :idea: A tíííííííí čo skúsili čínsku fake klenbu, potom dajú kvalitný klenbuterol od Balkanu a tvrdia že balkan nešlape, no dilinko moje malé sypkačikovské prváčikovské, pomlč prosím, v čine si ma bordel, v balkane maš skutočnú klenbu. Inak aby si bol v obraze, neplatí to len talbetách ale aj o injekciách, vieš, čo vyvinul genesis? Nandrolón po ktorom ti normálne stojí jak po viagre. Chapeš ty toto? Normálne kasanova z teba bude. Ale sypkačik školačik vieš o tom, že nandrolón ti zbíja tvorbu tvojho TST na NULU ??????? tak mi teraz vysvetli, ako ti môže stáť, ked nemaš TST ? no ja sa ťa to fakt pýtam. Prosím objasni mi to, ako je to možné? nemusíš, ja ti to poviem nie je tam nandrolón, ale je tam testosterón, oklamali ťa a zaplatil si zase zbytočne za niečo čo si ani nedostal. Gratulujem, fotečka znovu !!!! A toto platí o všetkých ich produktoch !!!! Čo tým chcem povedať? aaaano genesiskari ja viem, ty užívaš kuru:

1.TST Enanthat GENESIS
2.NANDROLON Dekanoat GENESIS
3.Stanozol GENESIS

ale vieš čo v skutočnosti davaš?

1.TST Enanthat v polovičnej koncetrácii
2.TST Enanthat v polovičnej koncetrácii
3.Methan 

no tak opäť znovu, gratulujem dilinko moje, fotečku poprosím znovu, tu pod ku mne pekne, toto si musím odložiť do albumu  :x 

Už nech Vám vyznel tento článok akokoľkove urážlivo, ja už ale neozaj nevládzem toto denno denne vysvetľovať, je jasné, že aj z Fake produktov narastieš, ale to ti absolutne nevadí, že si si kupil niečo uplne iné ako si chcel? To kebyže ideš do reštiky a objednaš si hranolky s reznom, a dostaneš chleba s maslom, si spokojný? To ti vôbec nevadí? Ved si sa najedol nie? Nechcem nikoho urážať, ja viem, že mnohí z Vás dôverujú okoliu, pretože s ním vyrastáte, a často krát aj to Vaše okolie nevie ako sa veci v skutočnosti majú. Ja to do istej miery chapem, ale na druhej strane je doba aka je, informácii najdeš na internete mnoho, tak prečo pred tým, že si niečo kupiš, trošku neštuduješ? Užívanie AAS nie je o formičkách na pieskovisku, ide o tvoje zdravie. Tak sa zaraď medzi tých, ktorým na tebe záleží a študuj, a nie medzi tých genesiskarov školačikov prvačikov. Neznamená, že ked je veľký a vyzera dobre, že to tak aj v skutočnosti je. Vyššie som to opísal, v čom je hačik. Naozaj len pouvažuj, ako je možné, že často krát od genesisu musíš dávať 100 mg stanozolu denne, pretože nešlape a ked prejdeš na iný kvalitný celosvetovo uznávaný produkt, ti stačí na dosiahnutie toho istého efektu len 30 mg ? Veď sa zamysli, pretože áno, máš aj také várky genesisu, ktoré obsahujú to čo majú obshaoať ale v oveľa nižšej koncetrácii, na obale budeš mať síce napísané, že talbeta obsahuje 10 mg no bude mať tak max 4 mg.... Koho tento članok urazil, mrzí ma to, ale toto nie je na urážanie sa. Z toho by si sa mal poučiť, tento článok budem od dnes každému kopírovať, kto sa ma v súkromnej správe bude pýtať na tieto shit produkty.

Přečti si památeční text, ale rychle :) . Než to Vlastomen zbystří :D
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22665
ferkoo napísal:Teď vážně, Už jsem ustál ten šok když jsem tě viděl. Nemám dokonale pročtený Tvůj blog, neznám tvé cíle, ani tvůj podrobný rozpis cyklu, vycházím jen ze základního infa které jsi napsal: (400€, 1/ methan stanozol a 2/ methan, stanozol, sustanon. A spalovače....) Toto je vážně špatně! když borcovy který nemá vybudované základní svalstvo cpete takové cykly ? Takhle by dokázal vypadat každý naturál bez dopingu do jednoho léta kdyby chtěl, já se fakt zhrozil když jsem viděl jeho aktuálku!

Já už se zde rozepisovat ani nebudu, nemá to cenu :-) Dej si na nový rok Oxymetholón a Fluoxymesterón, a možná do léta budeš vypadat jako můj mladší bratr po 1,5 letech naturálního tréninku :a34 .

Nevysmívám se ti
Aha, no tak uz som pochopil o co tu ide.
V pohode, aj tak som nikdy nebol zastancom steroidov a nemam s nimi ziadnu skusenost a ani mat nebudem.
To je asi tak vsetko co s tym mozem urobit.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]