Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od saif
#22410
zdravim chcel by som sa poradit. pred par tyzdnami som sa rozhodol zacat poctivo cvicit. moja vaha 105kg vyska 187cm.cvicim cisto na spalenie tuku, bez prestavky cvicim kazdy den uz 16 dni. pocas cvicenia spravim 100x push up (10x po 10 serii) 100x byceps(10kg cinky,10x po 10 serii), 50x abs ,50x nohy . a chcel som sa opytat ci je to oki? ,ci je to zdrave?
chcem tak vydrzat cely mesiac.podla vysledku by som bud pokracoval alebo presiel uz na nejaky program. stavu som uz upravil. vopred dakujem za info.

Reklama

Reklama

Od bazy
#22411
já jedu cca 2 tydny bez pauzi, 5x tydne fitko - nekdy 2x denne, a 2x tydne beh hodinu, zatim se citim dobre nevidim v tom problem pokud to zvladas. Ale urcite by si telo odpocinek zaslouzilo :)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22412
kazdy pohyb je zdravy, problem je v tom, ze potrebujes kardio, alebo aerobny trening, pocas nejakej minimalnej doby udrzat nejaku optimalnu tepovu frekvenciu, kedy prichadza k posilnovaniu kardiovaskularneho systemu, telo nadobuda kondiciu, za predpokladu dostatocnej regeneracie, potom aerobny trening je v podstate to iste, len tu sa skor mysli na to, ze sa pr urcitej tepovej frekvencii viac zadychas a tym dostavas do tela viac kyslika, resp. sa zvysuje poziadavka na vacsi prisun kyslika.
Tym som chcel povedat, ze tvoj sposob treningu nemusi viest k ubytku tukoveho tkaniva.
Ale napriek tomu to vydrz cely mesiac, ako pises, a sam si najlepsie odsledujes, ako si na to reagoval.
Užívateľov profilový obrázok
Od saif
#22524
zdarec, takze po 15 dnoch som zmenil program a to na 1 den- kliky+ byceps, 2 den- brucho+ kridla, 3.den - kliky + triceps, 4den.- brucho ramena ,( toto som robil dokokola) vysledok: 6 kil dole za 36 dni
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]