Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od xMDFKx
#22589
Zdravím, potreboval by som poradiť ohľadom stravovania prípadne suplementácie. Za mesiac ma čaká zápas v thajskom boxe a do váhovej kategórie potrebujem schudnúť 4 kg. Chcel by som aby bola strata na svalstve minimálna. Za rady ďakujem :)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#22591
Žiadny problém. Dá sa to aj bez toho aby si už odteraz držal nejakú diétu. Koľko pred zápasom máš váženie?
Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#22593
Nebudeme to naťahovať a napíšem ti to.
Tento postup je ale vhodný najskôr vtedy keď máš váženie aspon deň pred zápasom, alebo večer pred zápasom.
Takže, tak týždeň-týždeň a pol pred zápasom obmedzíš sacharidy na minimum a bielkoviny budeš držat na 2g/kg a viac takže o svaly neprídeš :) . Ak začneš týždeň a pol pred zápasom tak aby to nebol veľký skok tak prvé asi 3 dni si dáš menšiu porciu ryže či cestovín k mäsu. Potom už nič. :) Bude to ťažké ale budeš jesť celé dni iba vajcia resp. vaječné bielky, kuracie mäso a ryby na vode a tvaroh. Soliť iba mierne. Čo sa týka tekutín tak čistá voda a občas minerálka...
Posledná fáza začína deň/ deň a pol pred váženim. Vtedy vyradíš všetko. :a15 Bude to menšia jednodňová hladovka. Celý deň nebudeš jesť nič. Vyradíš aj minerálku a teda aj soľ(to je hlavne). Za celý deň do seba dáš iba liter teplého urologického čaju. Pekne ťa to odvodní- len to ti stiahne nejaké to kilo-dve. Pred váženim si daj poriadnu veľkú potrebu a ideš nato. Po vážení si daj ako prvé lyžičku soli aby sa ti opeť zadržiavala voda v tele a poriadne nacukruj.
Ak by ti náhodou nejaké to deko chýbalo tak si daj do úst pár žuvačiek a pľuj koľko vydá.

Tento spôsob je dosť známy a zaužívaný takže je možne že ho už poznáš a je na tebe či ho využiješ či nie. Snáď som ti aspoň trochu pomohol alebo niekomu inému. :)

:a6
Užívateľov profilový obrázok
Od xMDFKx
#22594
ďakujem pekne za radu :) váženie mám v deň zápasu respektíve ráno (zápas bude večer) a trochu sa bojím toho aby som bol schopný podať 100% výkon keď budem takto vyhladovaný pred tým...
Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#22595
Preto som pisal že najlepšie je keď je váženie deň pred. Ale možno to nebude problém ani takto ako to máš ty. Hneď po váženi sa poriadne nacukruješ a behom pár hodín si plný energie :))
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]