Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Od bazy
#22775
s1anley napísal:Už pre dvoma týždňami som si zaobstaral Methandienone Tablets a Stanozolol LA® 10 mg zo stránok steroidy.eu
Najskôr som Methandienone užíval samostatne 3x denne s jedlom, no do cca 10 dňoch bez najmenšieho výsledku som zaradil aj Stanozolol 3x denne s jedlom.
Momentálne užívam 15 dní a 0kg, nulový nárast sily.
Je to normálne?, ale na týchto stránkach predávajú fake-y? Neviem či má zmysel odtiaľ nakupovať ďalej, nakoľko som pred pár dňami nahodil na Methandienone svoju zlú skúsenosť a do dnešného dňa nebola zverejnená ... :-)
Známy čo bral Methandienone, tak mu samotný zabral po štvrtom dni a vyzeral ohromne, ale to si zohnal od kamoša, ktorý je teraz mimo ...

:a39

-ešte ma napadla jedná vecička. Môžem mať problém s pribieraním kvôli nizkej hladine testosterónu? - ak áno, mám ešte Tamoxifen Citrate Tablets a Clomid. Mám pridať aj niečo z toho alebo stačí len kúpiť nejaký TST v e-shope napr. Tribulus ?

a jaky mas jidelak ? ja mel methan danabol i stanozol la spolu s tst mix a za tri mesice 12 kg nahoru sila na drepech o 50kg nahodu bench 30 mrtvola 70. Ja byl v zdy spokojen ale neni to o tom jen zrat tabletky a myslet si buh vi co. mas aspon 250-300g B ? 500+ S a 100+ T denne? Mrz i me ze tu nechodi vice lidi obhajit obchod steroidy.eu si tu pripadam jako ryba v mori sem tam sem mrknu a jedine co tu vidim jsou pomluvy. Za sebe muzu rict ze sem nemel se 3 objednavkami ani jeden problem a vzdy vse jelo jak ma.

Reklama

Reklama

#22787
Zdravím :)
Chcel by som sa opýtať ako je to s Oxandrolone od Bayeru... je na stránkach steroidy.eu a Bayer ho nevyrába...poprosím niake vysvetlenie či názor, nemám v úmysle provokovať.
#22788
stewart111 napísal:Zdravím :)
Chcel by som sa opýtať ako je to s Oxandrolone od Bayeru... je na stránkach steroidy.eu a Bayer ho nevyrába...poprosím niake vysvetlenie či názor, nemám v úmysle provokovať.
vysvetlenie ? velmi jednoduche

na tomto shope daleko viac veci ktore sa davno nevyrabaju

zaver ? domysli si sam
admin fora ti to mozno vysvetli, kedze je majitelom steroidy.eu
#22826
s1anley napísal:Už pre dvoma týždňami som si zaobstaral Methandienone Tablets a Stanozolol LA® 10 mg zo stránok steroidy.eu
Najskôr som Methandienone užíval samostatne 3x denne s jedlom, no do cca 10 dňoch bez najmenšieho výsledku som zaradil aj Stanozolol 3x denne s jedlom.
Momentálne užívam 15 dní a 0kg, nulový nárast sily.
Je to normálne?, ale na týchto stránkach predávajú fake-y? Neviem či má zmysel odtiaľ nakupovať ďalej, nakoľko som pred pár dňami nahodil na Methandienone svoju zlú skúsenosť a do dnešného dňa nebola zverejnená ... :-)
Známy čo bral Methandienone, tak mu samotný zabral po štvrtom dni a vyzeral ohromne, ale to si zohnal od kamoša, ktorý je teraz mimo ...

:a39

-ešte ma napadla jedná vecička. Môžem mať problém s pribieraním kvôli nizkej hladine testosterónu? - ak áno, mám ešte Tamoxifen Citrate Tablets a Clomid. Mám pridať aj niečo z toho alebo stačí len kúpiť nejaký TST v e-shope napr. Tribulus ?
methandrostenolon a anabol je zarucene pravy zo steroidy eu. uzivam priebezne 2 roky v kurach a stale slape, myslim ze by si nemal zabudat na tvrdy trening a hned po nom jest a jest inak mozes jest aj 100 tablet denne, inak neviem co si to ty tu napisal ze 15 dni 0kg, ak cvicis a jes a makas tak len zo sacharidov (gainer hodis na seba nieco) pochybujem ze na strankach su fake, mozno nieco je ale to co pises urcite nie je fake. nerobim reklamu ani nic. nezaujima ma ani tvoj nazor na vec a ani nikoho ineho, len ti radim skus Methandrostenolone, a normalne davaj od prveho dna 30mg inak, skusal si dat k tomu injekcni testosteron ? ci papas len anabolky so stanozololom, ak len to vysledky sa dostavia ale o cosi neskor..
#22839
Zdravím,s kolegom sme objednal zo stereoidy.eu niáke pofiderné značky,ktoré sa už nevyrábajú,každý cca 3-4 produkty a rozhodli sme sa,že to zaneseme známemu do labáku,a ked mu zostane čas,tak spravi rozbor,že čo to obsahuje či tam je učinna latka aka ma byť alebo je tam niečo ine...Do cca 2 týždňov sem dám výsledky.
Užívateľov profilový obrázok
Od dumbledore
#22863
silvo napísal:
frabato napísal:Zdravim,
Zajímalo by mě, jestli má někdo zkušenosti s timto Danabolem od LA PHARMA



Nerad bych koupil nějakej padělek, na zahraničních forech sem se dočetl od X lidí že jde o fake a od X zase že je vše ok a že funguje
Někdo říká že pocházej z Itálie, jiný zase že Thajsko...
Kde je pravda?
Díky
Je zakazane sem vkladat linky! A vlozil si sem este aj najvacsieho podvodnika! Ak chces zarucenu kvalitu a serioznost tak vsetko nakupis na http://www.steroidy.eu

Z methandienonu ti odporucam:
ANABOL




No jasne to si robis srandu nie?zarucene original produkty na www.steroidy.eu, preto mi odtial poslali Enanthat s nulovym ucinkom, cisty fake, bez šarže, bez lotu, zial zistil som to neskor ako velmi som sa nechal obabrat o 77 eur, chalanisko mi odpisal ze sam to berie a je spokojny, jedine ze sam picha origos a ostatnym posiela smejdy, kaamo kopanec do hlavy tomu co to predava s kludnym svedomim,
DANABOL DS
Metandrostenolon®
Methandienone Tablets
#23675
Chlapy, abych vás trošku vrátil do reality:https://www.youtube.com/watch?v=0LL7bL4F9G4
Všechny steroidy (kromě pharma grade), jsou stejně vyráběny z čínských polotovarů tak jako tak. Jde jenom o to, jestli má dealer tu slušnost, dát do toho padělku správné množství správného produktu a dodrží výrobní postup při výrobě injekčních steroidů. Origo steroidy Hubei mají stejnou kvalitu jako Thajský Anabol. Jestli je někdo, kdo investuje všechny ty finance na vyrábění faků tak dementní, aby do něj pak dal menší množství účinné látky, která je na tom to nejlevnější- je to prostě debil. Jestli chcete pharma grade budete si muset koupit unigen a zkontrolovat si to po netu- nemusím doufám zdůrazňovat, že vás to bude stát o hodně víc.:-)
#24344
Pokud jde o zdejšího vyčůránka nakupujte na steroidy.eu....... děláte si prdel? Naposim se nevyrábí, metandrostenolon z Akrihinu se nevyrábí, British dispensary nikdy nevydalo anabol o 100 tabletách- a to sem jenom otevřel methandienon část. Co je ale nejhorší je, že gram testosteronu stojí z čínských prášků akorát 2-3 dolary, ale tydle lidi maj ten žaludek to i s tak hroznou přirážkou vošidit jako prase, nedat tam nic, a nebo něco jiného. Další věc co zabolí ty chamtivce- navýšená cena Anavaru je podvod- gram stojí sedm dolarů a při větším množství klidně 4. Všichni online slovenský prodejci co neprodávaj unigen nebo možná i tu Alphu to berou z jednoho zdroje co prodává tydle faky (alá maďarskej fake Anabol žeXD). Co je na tom nejhorší je, ale dál při tomhle všem ta drzost poddávkování viálek a ampulí a nahrazování levnějšími variantami- s tak nízkými cenami!!!! Nejdražší je pro ně stejně jenom vofakovat tu etiketu a obal, ale chamtivost nezná mezí.
Užívateľov profilový obrázok
Od pista
#24425
bazy napísal:
s1anley napísal:Už pre dvoma týždňami som si zaobstaral Methandienone Tablets a Stanozolol LA® 10 mg zo stránok steroidy.eu
Najskôr som Methandienone užíval samostatne 3x denne s jedlom, no do cca 10 dňoch bez najmenšieho výsledku som zaradil aj Stanozolol 3x denne s jedlom.
Momentálne užívam 15 dní a 0kg, nulový nárast sily.
Je to normálne?, ale na týchto stránkach predávajú fake-y? Neviem či má zmysel odtiaľ nakupovať ďalej, nakoľko som pred pár dňami nahodil na Methandienone svoju zlú skúsenosť a do dnešného dňa nebola zverejnená ... :-)
Známy čo bral Methandienone, tak mu samotný zabral po štvrtom dni a vyzeral ohromne, ale to si zohnal od kamoša, ktorý je teraz mimo ...

:a39

-ešte ma napadla jedná vecička. Môžem mať problém s pribieraním kvôli nizkej hladine testosterónu? - ak áno, mám ešte Tamoxifen Citrate Tablets a Clomid. Mám pridať aj niečo z toho alebo stačí len kúpiť nejaký TST v e-shope napr. Tribulus ?

a jaky mas jidelak ? ja mel methan danabol i stanozol la spolu s tst mix a za tri mesice 12 kg nahoru sila na drepech o 50kg nahodu bench 30 mrtvola 70. Ja byl v zdy spokojen ale neni to o tom jen zrat tabletky a myslet si buh vi co. mas aspon 250-300g B ? 500+ S a 100+ T denne? Mrz i me ze tu nechodi vice lidi obhajit obchod steroidy.eu si tu pripadam jako ryba v mori sem tam sem mrknu a jedine co tu vidim jsou pomluvy. Za sebe muzu rict ze sem nemel se 3 objednavkami ani jeden problem a vzdy vse jelo jak ma.
Preco nakupujete sracky typu LA Pharma a podobne kktiny,potom sa cudujete ze to neslape
Užívateľov profilový obrázok
Od pista
#24426
Preco nekupujete znacky ktore sa daju overit?

Napriklad unigen (overovacie kody sa daju overit len raz aby sa zabranilo falsovaniu a kopirovaniu originalu,kazda krabicka ma iny kod ako vin cislo na aute.)

Alpha pharma ( takisto ma overovacie kody a je to najpredavanejsia znacka v EUROPE)

Vermodje pharmaceuticals ( dobra dostupnost,normalna cena,oficialna vyroba ziadna ug!!!!)
#25193
www.steroidy.eu jsou podvodníci, kdyz si objednate neco na zkousku treba za 10 Euro, tak vam zbozi zaslou, treba injekce nebo vytaminy, ale kdyz objednate treba za 150 Euro tak vam prijdou kartony, podvedli me ! :( Kdyz s nimi komunikuji, tak neodepisuji a nereaguji. Uz jsem je nahlasil na Sluzbu kriminalni policie a vysetrovani ve Slovensku.
#25216
Steroidy.eu...fejky nenakupujte nic..hlavne ne nic o Genesisu..uz pri pohledu na krabicku zjevne ani jsem to nebral a chci vratit penize..samozrejme ubozak nereaguje tak si jdeme hrat..trestni oznameni telka a tak..nejde mi o tech 300€ ale o to ze nekdo tak ojebava a ted narazil na nespravneho..krabicky ve kterych jsou fejky maji preklepy v popisu nemaji sarze atd....mam i fotky klidne dodam kdyz nekdo bude chtit
Užívateľov profilový obrázok
Od Tomas666
#25750
Mihol by si poslat ten kontakt? Najlepsie na email: tominko666@zoznam.sk
silvo napísal:
Kokos27 napísal:Chcel by som sa spytat ako to je s kvalitou a pravostou steroidov na slovensku.Kde sa da zohnat originalny produkt,ako rozoznat fake a ake su vase skusenosti s nakupom dopingu cez internet alebo zarucene zdroje ktore poskytuju original.Dakujem.
Vacsina steroidov u nas na ciernom trhu su napodobeniny ano obsahuju urcitu latku ale v mensom nariedenom mnozstve cize latka moze obsahovat 70% aj menej a nie 100%.Vacsina firiem co mate moznost vidiet na strankach ako napr.GENESIS uz neexistuje ale stale sa predava a to preto lebo rozny cierny vyrobcovia to varabaju pod tym nazvom a aj obalom.Isty si mezete byt nakupom z lekarne ak mate znamost v lekarni ale nie vsetky latky sa tam daju kupit a ceny su aj vysoke.Dokonca mam dobry zdroj ze GENESIS a ine uz aj robia v Bratislave cierny vyrobcovia samozrejme nie 100% ucinnou latkou pripadne zamenenou inou lacnejsou.Ak bude mat niekto zaujem na dobry zdroj mam dva kontakty jeden v zahranici, dvoch u nas z toho jeden cisto na lekarenske orginaly.Poslem jedine cez ss alebo mailom.

Pre informaciu v lekarni zozeniete len tieto latky:
SUPERANABOLON- nandroloni phenpropionas (Ceska republika)
AGOVIRIN DEPOT- testosteroni isobutyras (Slovensko)
UNDESTOR- testosteroni undecanoas (N.V. Organon Holandsko)
NEBIDO - testosteron undekanoat (Bayer Schering Pharma AG Nemecko)
SUSTANON 250- testosteron mix (N.V. Organon Holandsko)
DECA-DURABOLIN- nandrolone decanoate (N.V. Organon Holandsko)
PROVIRON- mesterolon (Bayer Schering Pharma AG Nemecko)
SPIROPENT- klenbuterol (Boehringer Ingelheim International GmbH Nemecko)
SALBUTAMOL- salbutamol (Warszawskie Zaklady Farmaceutyczne Polfa S.A. Polsko)
este nejaky druh rastaku to uz si napamatam nazov ani vyrobcu
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]