Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od stefan10
#25605
chcem sa spytat ked som zacal brat naposim samotny a beriem ho uz 10 ty den mozem este pridat nandrolon?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Vlado700
#25621
Ahojte. Chcem poradit s kurou. Mam 31 rokov. Vaha 95 vyska 185. Rozmyslam nad stanozolom a tst propionatom od alpha pharmy. Vie mi niekto poradit ci to staci alebo este nieco pridat. Jedna sa mi skor o vyrysovanie. Dakujem vopred za vsetky dobre rady.
Užívateľov profilový obrázok
Od xantokon13
#25640
Moze mi tato kura ublizit?
Stanazolol Turinabol Undestor Testocaps Methandienone Oxandrolone Follistatin Clenbuterol Clomiphere Tamoxifen Proviron
1.Tyž. 3tab./den 4tab./den
2.Tyž. 3tab./den 4tab./den 1tab./den
3.Tyž. 3tab./den 3tab./den 3tab./den 1tab./den
4.Tyž. 3tab./den 3tab./den 4tab./den 1tab./den 3tab./den 50mcg./den 3tab./den
5.Tyž. 3tab./den 4tab./den 4tab./den 4tab./den 50mcg./den 4tab./den
6.Tyž. 3tab./den 4tab./den 3tab./den 3tab./den 50mcg./den 5tab./den
7.Tyž. 2tab./den 2tab./den 2tab./den 4tab./den 3tab./den 3tab./den
8.Tyž. 1tab./den 2tab./den 2tab./den 3tab./den 3tab./den
9.Tyž. 1tab./den 2tab./den 3tab./den 2tab./den 3tab./den 3tab./den
10.Tyž. 2tab./den 4tab./den 2tab 3tab./den 3tab./den
3tab./den



Stanozolol LA - 10mg/tab. (150tab.)
Turinabol - (100tab.)
Oxandrolone tablets - 10mg/tab. (114tab.)
Clomiphene (PCT) - (30tab.)
Tamoxifen (PCT) - (84tab.)
Proviron (PCT) - (100tab.)
Clenbuterol LA - 0,02mg/tab. (133tab.)
Follistatin - 1000mg (50mcg-5i.u znamena.)
Undestor Testocaps - (120tab.)
Methandienone - 5mg/tab. (100tab.)
Užívateľov profilový obrázok
Od xantokon13
#25642
Stanozolol LA - 10mg/tab. (150tab.)
Turinabol - (100tab.) mam
Oxandrolone tablets - 10mg/tab. (114tab.)
Clomiphene (PCT) - (30tab.) mam
Tamoxifen (PCT) - (84tab.) mam
Proviron (PCT) - (100tab.) mam
Clenbuterol LA - 0,02mg/tab. (133tab.) mam
Follistatin - 1000mg (50mcg-5i.u znamena.) mam
Undestor Testocaps - (120tab.)
Methandienone - 5mg/tab. (100tab.)

Moze mi ta kura vazne ublizit?
Užívateľov profilový obrázok
Od HuHuSám
#25727
Zdravim chlopikovia :a20 som tu novy chcem nazbierat nejake info a tak isto sa aj poradit s vecami mam pred sebou tretiu kuru, po druhej som pochudol vsetko co sa dalo ale uz viem kde bola chyba ze a chcem sa teraz tomu vyhnut :a29 co by ste mi povedali na nieco nasledovne

Propionat 200mg- MAX PRO kazdy druhy den
Nandrolon Deca 250mg- MAX PRO tyzdenne
Boldenone U. 250mg- MAX PRO kazdy treti den
Este tabletovy oxandrolon a turinabol

Ku koncu kury HCG 500iu. kazdy piaty den
PCT: Clomix, salbutamol, tamoxifen proviron, exemestan, parlodel- tamoxifen proviron chcem davat aj pocas HCG a do PCT, Exemestan pred pocas a po kure a parlodel tiez pocast kury...

Co vy na to??
Užívateľov profilový obrázok
Od Michal111
#25766
Caute chalani chcel by som sa spytat co hovorite keby som zvolit prvu kuru TST Propionat kazdy druhy den okolo 80-100 mg + Oxandrolon kazdy den 30mg a chcel by som to na 6 tyzdnov a hlavne by som chcel skor nabrat menej a kvalitne aby sa to udrzalo ci by to tak mohlo byt a PCT mi neviete poradit ? Alebo nieco ine ak to nie je dobre hlavne by som to chcel na tu kvalitu a aby ma to nejak hlavne zdravotne nedodrbalo diky .
Užívateľov profilový obrázok
Od Dzonny-1
#25825
Caute borci. Poprosil by som poradit. Mam 20 ampuliek sustanon 250. a 40 amp. Nandrolone decanoate a pct clomid 3 balenia. Ako to brat. Dakujem za pomoc.
Užívateľov profilový obrázok
Od Dzonny-1
#25826
Prepac. Dal som to do odpovede. Sorry...Caute borci. Poprosil by som poradit. Mam 20 ampuliek sustanon 250. a 40 amp. Nandrolone decanoate a pct clomid 3 balenia. Ako to brat. Dakujem za pomoc.
Užívateľov profilový obrázok
Od BORECXXXXX
#25896
Dzonny-1 napísal:Caute borci. Poprosil by som poradit. Mam 20 ampuliek sustanon 250. a 40 amp. Nandrolone decanoate a pct clomid 3 balenia. Ako to brat. Dakujem za pomoc.
Sustak frontload 500mg E5D...Potom 250mg E5D..k Tomu v ten isty den 200mg decky...sustak stale trsoku viac ako decky koly decka dicku....Pct...hCG davat uz 3 tyzdne pred Pct 300iu E3d....pct 15 dni po posldnej strele clomid,anastrazol,salbu lebo male davky metky na 4 WEEK...
Užívateľov profilový obrázok
Od BORECXXXXX
#25900
HuHuSám napísal:Zdravim chlopikovia :a20 som tu novy chcem nazbierat nejake info a tak isto sa aj poradit s vecami mam pred sebou tretiu kuru, po druhej som pochudol vsetko co sa dalo ale uz viem kde bola chyba ze a chcem sa teraz tomu vyhnut :a29 co by ste mi povedali na nieco nasledovne

Propionat 200mg- MAX PRO kazdy druhy den
Nandrolon Deca 250mg- MAX PRO tyzdenne
Boldenone U. 250mg- MAX PRO kazdy treti den
Este tabletovy oxandrolon a turinabol

Ku koncu kury HCG 500iu. kazdy piaty den
PCT: Clomix, salbutamol, tamoxifen proviron, exemestan, parlodel- tamoxifen proviron chcem davat aj pocas HCG a do PCT, Exemestan pred pocas a po kure a parlodel tiez pocast kury...

Co vy na to??
Zbytocne vel IA ......Parlodel len v Pct 1 denne ked budes citit neprijemnosti tak len 0.5 tab...Odkial mas Mx Pro? INAK SHIT znacka...na SVK skoro nerealna origo
Užívateľov profilový obrázok
Od gogofe
#25955
Peptidy (zdravý neškodné, ale velmi učinné látky na růst svalů) značka Ltd bio peptide, vše originál s ověřovacími kody, seriozní jednání, možnost slev - gogofe@seznam.cz :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od dobermann
#25956
Idem Propik kazdy druhy den k tomu Nadrolone Phenylpropionate (kratky half-life .. ) taktiez kazdy druhy den . Len by ma zaujimalo ci to mozem tahat do jednej striekacky po 1,5ml z oboch , ci to nejak nema nepriaznive ucinky alebo naopak priaznive . Raz niekedy davno mi este niekto povedal ze 2 druhy AAS by sa v jeden den aplikovat nemali koli blokovacim ucinkom . Cest vynimkam .
Diki
Užívateľov profilový obrázok
Od radek1017
#26074
Ahoj,
rád bych se zeptal, jestli lze míchat více látek v jedné stříkačce, abych mohl vše střelit najednou? Prakticky by se jednalo o TST + něco. Díky
Užívateľov profilový obrázok
Od Tavi
#26075
Jasné, len to netreba preháňať s množstvom a striedať miesta aby nevznikol abces. :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od minko3993
#26188
čaute chlapci, potrebujem poradiť čo treba vylepšiť a akú PTC použiť na kúre 100mg tst prop každý druhý deň, 100mg deca durabolin každý druhý deň a 30 mg metanabolu každý deň. Do PTC by som chcel dať HCG. Za skoré odpovede vopred ďakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od Matooo
#26223
Ahojte! :a40 posilovaniu sa venujem 6 rokov a citim ze prisiel cas na to aby som skusil prvu kuru :D mohli by ste mi poradit kde zozeniem latky alebo ak niekto tak sprava ďakujem!
Užívateľov profilový obrázok
Od Georgek
#26232
Jak nejlépe nasadit kůru Sustanon/ Nandrolone Decanoate? Můžu nasadit oboje hned první den, nebo napřed susta a deca az s odstupem par dávek sustanonu? Diky.
Užívateľov profilový obrázok
Od edge
#26263
Nasel jsem na foru zacatecnickou kuru od Silva "methandienone/ stanozolol" mohl by jste mi nekdo prosim poradit jake PCT? N2guard uz jsem nikde nenasel. Nebo by jste mi doporucili nejakou jinou kuru? Do injekci se mi pro zacatek nechce. A hlavne kde se daji AS koupit, aby to nebyl shit.
Je mi 33let, 176cm, 82kg, cvicim 3 roky ale nic moc prirustky tak to chci zkusit takto. Zdravotni problemy nemam zadne.

diky
Užívateľov profilový obrázok
Od Jerdna23
#26803
Zdravím, na jar idem na svoju tretiu súťaž a kedže som cez leto urobil progress na nohách tak chcem skúsiť klasiku a už nie physique. Momentálne mám váhu 95kg pri výške 186cm s okolo 10% body fat-om, kedže som sa doteraz vyhýbal AS tak som skúsil najprv prohorómny konkrétne Vikinga na ktorom som šiel okolo 4kg hore. Treningy mám splity 3+1 , stravu držím teraz v objemových hodnotách a snažím sa si to tak regulovať aby som mal čo najmenší tukový prírastok aj v objeme. Chcel by som sa ale posunúť kvalitou ešte o ničo vyššie tak som rozmýšlam o takej light kúre, konkrétne by som chcel skúsiť samotný TST propionát 100mg každý druhý den v dlžke 8 týždňov + Proviron do toho kedže som nachýlný na gyndu. Rozmýšlal som že by som do toho dával ešte posledný mesiac každý piati den HCG nech sa mi uplne nezastaví tvorba TST. A chcel by som sa opýtať ohladom PCT že či po tých 8 týždnoch to vykrijem s tým HCG a provironom alebo budem musieť dať do toho aj clomid s tamoxifenom prípadne Anastrazol, samozrejme by som chcel čo najmenší svalový ubytok po vysadení :D . Díky moc za info!!!!
Užívateľov profilový obrázok
Od BULDOZERIS
#27509
Čaute, mám otázku, cvičím cca dva roky, mám 23 rokov, 180cm/78kg. Chcel by som skúsiť prvú moju kúru v zložení Tst Propinate, Winstrol depot, Proviron, Clostilbegyt. Nechcem aby ma zalialo vodou a tukom, skôr by som chcel zhodiť tuky a len skvalitniť svalstvo. Je to možné pri tejto kombinácii? Alebo odporúčate niečo lepšie ? Poprípade čo môžem očakávať od tejto kombinacii ? díky moc :a26
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 78
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]