Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: V tomto fóre je dovolené zakladať témy iba adminovi fóra a sponzorovi FITPOTREBY.SK !!! komentáre môžete pridávať všetci ...
Užívateľov profilový obrázok
Od marek1991
#25921
Čaute potreboval by som radu, ohľadom dávkovania aminokyselín.Cvičím 3 krat do týždňa a 4 dni sedím za volantom kamiónu.Cvičím dva roky a teraz som začal prvý krát užívať amináče.Mam komplexné 5600 od scitecu aj Bcaa 6400 od scitecu . Skúšam teraz nový proteín Pro-T-Fusion - PHP Edge tam má mať jedna dávka 5 g bcaa.Vedel by si mi poradiť dávkovanie ? Ale aj aké mam dávať dávky keď necvičím.Ďakujem mám 104 kg a začínam rysovačku :)

Reklama

Reklama

#25929
marek1991 napísal:Čaute potreboval by som radu, ohľadom dávkovania aminokyselín.Cvičím 3 krat do týždňa a 4 dni sedím za volantom kamiónu.Cvičím dva roky a teraz som začal prvý krát užívať amináče.Mam komplexné 5600 od scitecu aj Bcaa 6400 od scitecu . Skúšam teraz nový proteín Pro-T-Fusion - PHP Edge tam má mať jedna dávka 5 g bcaa.Vedel by si mi poradiť dávkovanie ? Ale aj aké mam dávať dávky keď necvičím.Ďakujem mám 104 kg a začínam rysovačku :)
Tak davkovanie to ti asi moc neporadim, nepoznam tie vyrobky. Ale ak davas protein aj tam je urcite mnozstvo aminokyselin, tak ked k tomu este doplnis bcaa tak to ber v uvahu. Ale ked ides rysovat, tak davky tohto musia byt vysoke, aby si max ochranil svalovu hmotu pred rozpadom.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]