Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od jaroo5522
#26227
Cus all, chcel by som sa vás spytat ci je dobre davat do 1 kury samotný tst enanthat, a potom by som dal ako pct tamoxifen mam 20 r., výšku 177cm, a momentalne 83kg, zacinam objemovu pripravu. :) Nechcem na AS moc preplacat tak ak by sa nasiel nejaky ochotný skuseny človek, ktorý poradí bol by som velmi vdacny. Dakujem :a21

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od mitch.buchannan
#26246
Ve 20 letech, chceš opravdu začít s dopingem?
Enanthate je skvělý. Taktéž jsem na něm začínal, ale měl jsem už dost svalů. Naturálně jsem měl okolo 100 kg / 175 cm a hlavně 25 let, s tím, že 10 let jsem trénoval naturálně a měl za sebou naturální přípravu na závody, takže jsem přesně věděl, co moje tělo snese a kam si mohu dovolit zajít.

Absolutně lidem nedoporučuji sahat po dopingu, pokud jim chybí zkušenosti a pokud nevyčerpali svůj genetický potenciál. Taktéž pokud tam je dost tuku, stane se to, že se Ti po enanthatu začnou ještě více plnit tukové bunky a budeš ještě opuchlejší.

Pokud Tě ani výše uvedená rada nepřesvědčila, tak do začátku bych to postavil jinak;
Testosterone Propionate 100 mg / každý třetí den
Methandienone 20 mg / denně
Proviron 50 mg / denně

6 týdnů on
6 týdnů off / PCT
a zase dokola.

Takto udržíš svoje přírůstky a nevykurvíš si endogenní produkci hned na začátku.
Bez peněz to nejde a pokud si nevyděláváš a studuješ, tak se na to vykašli. Jedna kura za rok Tě akorát rozhodí a nikam Tě neposune.
Užívateľov profilový obrázok
Od Blade81
#26254
Dobry den, chtel bych se zeptat kdo mi muze poradit vybrat tu spravnou kuru, jde mi hlavne o kvalitni prirustky hmoty!? Je mi 35let, cvicim cca od 20let... box, atletika, plavani, posilovani... Presto ze vim o posilovani honde,nerikam vsechno! Tak mam problem a vzdycky jsem mel problem nabrat svalovou hmotu. Cvicim ruzny techniky, ruzne dlouho 60min, 120min, pocitam kcal.(bilkoviny,sacharidy,tuky)... Uz dlouhou dobu beru sportovni dopl. jako kreatin, tribulus, maltodextrin, protein, bcaa, glutamin, arginin... vetsinou jednu nekdy dve davky denne a presto nemuzu se dostat pres 85kg! Uz jsem zkusil i AS, moje prvni kura byla: sustanon 250mg/tyd, boldenon 750mg/tyd, proviron 25mg/denne a stanazolol 25/mg denne vsechno po dobu 8 tydnu (stanazolol jsem bral jen od druhyho mesice coz je 4 tydnu) a nabral jsem pouze 5kg navic! Jsem si jisty ze ten sustanon byl ''fake'' proto jsem nedosahl toho vysledku co jsem cekal. Pritom jsem denne snedl okolo 3500kcal. Muze mi tady nekdo poradit nejakou lepsi kuru na kavalitni hmotu? Dekuji!
Užívateľov profilový obrázok
Od jaroo5522
#27503
Dlho som tu nebol tak sory ze sa ozyvam az teraz, mitch dakujem za odpoved a co sa tyka sypky v 20r., rozhodol som sa tak preto lebo uz dlhy cas stagnujem niečo vyse pol roka mam vahu na 83kg +-, kulturisticku sutaznu pripravu + nejaku sutaz mam uz za sebou takze viem ocom to je (vid profil) co sa tyka peniazi tak stym problém nieje, ja by som popravde do tej sypky ani nesiel, problem je iba ten ze moj organizmus po sutazi zacal zle reagovat na stravu,treningy = stagnacia, skusal som uz vsetko pomenit, kcal zvysovat, s jedalnickom sa hrat, trening obmienat, intenzitu zvysovat a nemôžem sa dalej pohnut. Neviem co mam robit dalej, ak mas nejake lepsie rady namiesto sypky ako by som sa mohol posunut dalej tak rad si ich urcite od teba precitam popripade od niekoho ineho. Dik :) :)
Užívateľov profilový obrázok
Od lukasz
#28342
caute od prveho chcem dat moju prvu kuru latky som zvolil sustanon 250 dlzka cyklu 10 tyzdnou davky 250mg kazdy piati den...treba aj na konci vykelsat ??priklad 7tyzden 200 ..8smi 150..9..100..10ty 50mg...ak tak poradte a este daky oral ktomu stanozol alebo turabolin ak mozte poradte a ake davky oralu a kedy alebo staci ist samotny tst mix??
Užívateľov profilový obrázok
Od Unbroken
#29426
Zdravim borci...mám 29 rokou 90 kg 175cm ....cvičím zo 3,4 roky s prestávkami ale milujem ten šport stravu držím varím zapisujem si všetko mám látky od Human labs tst sustanon 350mg/ml
Dianabol 10mg/tab-balenie 120 tabliet
Stanozol 10mg/tab-balenie 120 tabliet
Tamoxifen 3 balenia po 30 tabliet do pct +clomid.
Máte niekto.skusenosti stou značkou ?včera som začal každý 7 deň chcem ísť 1ml tst sustanon
Diananol vyklesam od 15mg do 30 a potom pôjdem dole na 20mg zvyšujem po piatom dní o 5 mg 5dni 15mg,5dni 20mg,5dni 30mg,5dni 20mg posledných dňoch užívania Dianabolu po 20mg deňne začnem užívať stanozol podobných štýlom ako diananol len začnem na 20mg a to isté ako u Dianabolu zvisim znizim.prosim vás niekdo o radu je to moja prvá kura dakujem.dlzka 8 tyzdnou
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29427
Unbroken napísal:
06 Jún 2022, 15:50
Zdravim borci...mám 29 rokou 90 kg 175cm ....cvičím zo 3,4 roky s prestávkami ale milujem ten šport stravu držím varím zapisujem si všetko mám látky od Human labs tst sustanon 350mg/ml
Dianabol 10mg/tab-balenie 120 tabliet
Stanozol 10mg/tab-balenie 120 tabliet
Tamoxifen 3 balenia po 30 tabliet do pct +clomid.
Máte niekto.skusenosti stou značkou ?včera som začal každý 7 deň chcem ísť 1ml tst sustanon
Diananol vyklesam od 15mg do 30 a potom pôjdem dole na 20mg zvyšujem po piatom dní o 5 mg 5dni 15mg,5dni 20mg,5dni 30mg,5dni 20mg posledných dňoch užívania Dianabolu po 20mg deňne začnem užívať stanozol podobných štýlom ako diananol len začnem na 20mg a to isté ako u Dianabolu zvisim znizim.prosim vás niekdo o radu je to moja prvá kura dakujem.dlzka 8 tyzdnou
Human Labs je dobrá značka ak je originál. TST je tak 30, Stan Methan okolo 21 E
Kto ti predal Sustanon a dal kúru na 8 týždňov tak mu pogratuluj k dobrému zárobku.
Tamoxifen môžeš hodiť do koša, pretože do PCT ti bude úplne zbytočný a potrebuješ ho maximálne k Methan-u a aj to len možno. Jedno balenie je už celkom dosť nie to ešte ďalšie tri. Keď ti začne aromatizovať TST po 2 týždňoch a do toho daš Methan tak to všetko čo priberieš bude len veľký objem. Následne tam daš Stanozol na 4 týždne to ti ešte podporí využitie estrogénu, kvôli klesajúcemu SHBG, ktorý ti znižuje právo to DHT a začneš vysádzať. V tom najlepšom kedy sa ti až v 6 týždni začne rozbiehať TST MIX. Na prvú kúru je dávka 350 per week zbytočne vysoká.
Do PCT ti teda chýbajú dve základné veci IA a HCG. O antikatabolickej látke je asi zbytočné sa baviť lebo ten kto to zostavil musí byť neskutočný odborník.
Tie 5 mg skoky na methan-e sú tam načo? Zbytočné. To isté Stanozol. V krvi to bude mať efekt nula a ak sa to dá v zlých hodinách tak ani hladina nevystúpa na dobrý efekt.
Nezabudnúť na vedlajšie účinky, ktoré sa začnú prejavovať až po vysadení alebo až v ďalších kúrach, pretože to čo sa raz zanedbá a nevyrieši sa ukáže neskôr.
Veľa štastia
Užívateľov profilový obrázok
Od Unbroken
#29428
Včera som len začal takže kľudne ak mi poradis nebude zomna blato alebo ešte horšie rozhádzané hormony hore dolu ,dal som 1ml TST...a ten methadione som dával ráno na obed večer po 5mg včera a dneska mám dať večer už len5 mg
Takze stoho Čo si napísal by som rozumne mal ísť iba ten tst a vyhnem sa veciam podobným ktoré si opísal ako negatíva keďže je to zostavené na ...hovno a sám si nepomôžem preto som sem písal či sa nájde niekdo kdo mi to opraví alebo má nasmeruje budem rád za každý názor diki
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29430
Unbroken napísal:
06 Jún 2022, 19:12
Včera som len začal takže kľudne ak mi poradis nebude zomna blato alebo ešte horšie rozhádzané hormony hore dolu ,dal som 1ml TST...a ten methadione som dával ráno na obed večer po 5mg včera a dneska mám dať večer už len5 mg
Takze stoho Čo si napísal by som rozumne mal ísť iba ten tst a vyhnem sa veciam podobným ktoré si opísal ako negatíva keďže je to zostavené na ...hovno a sám si nepomôžem preto som sem písal či sa nájde niekdo kdo mi to opraví alebo má nasmeruje budem rád za každý názor diki
Áno, ale zadarmo to nerobíme. Ten čo Vám to predal by Vám to mal vhodne zostaviť v opačnom prípade chodíte len do drahého obchodu bez služieb.
Ďakujeme
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]