Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od __q__
#55
Nesmierne obľúbený steroid, označovaný za "nevlastného brata" Omnadrenu. Podobne ako Omnadren aj Sustanon ponúka zmes štyroch rôznych testosterónov. V tomto prípade však bol k testosterón propionátu a fenylpropionátu pridaný testosterón isocaproát a decanoát. Na základe správne zladeného zloženia vykazujú jednotlivé komponenty synergický efekt. Takže vďaka propionátu vás Sustanon rozbehne behom jedného dňa a decanoát vám zaistí až trojtýždňovú aktivitu. Sustanon má výrazný androgénny efekt, ktorý sa spája so silným anabolickým účinkom. Sustanon potláča endogénnu produkciu tesosterónu. Retencia tekutín a solí, či riziko gynekomastie nie sú až tak vypuklé. Užívateľ môže časom registrovať bežné, androgénne podmienené, vedľajšie účinky ako akné, mastná pleť, agresivita, zvýšené vypadávanie vlasov, zvýšenie libida, zníženie produkcie vlastných hormónov... Ďalšie vedľajšie účinky závisia na citlivosti jedinca a sú podobné ako pri testosterón enantáte, len sa nevyskytujú tak často, resp. nie tak silno. Poškodenie pečene je nepravdepodobné, avšak pri veľmi vysokom dávkovaní môže dôjsť k posunu pečeňových hodnôt, ktoré sa po vyadení preparátu a "ošetrení pečene" samé normalizujú. U žien nemožno tento prípravok doporučiť, pretože výrazne zyšuje hladinu androgénov, čoho výsledkom môžu byť silné virilizačné príznaky. U mužov sa používa na celý cyklus, alebo jeho prvú polovicu.

Sila: ****
Veľkosť: ****
Ved. účinky: ****

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1473
Sustanon 250 injection /Thajsko/ učinna látka testosterone mix 250mg/ml ampulka10ml
Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#2643
Sustanon 250 velmi dobra a kvalitna vec obsahuje 4 druhy testosteronu
Užívateľov profilový obrázok
Od nitrix1986
#8296
dandy010 napísal:Sustanon 250 velmi dobra a kvalitna vec obsahuje 4 druhy testosteronu
hej vyborny dlhy ester testaku,vhodny do objemu
Užívateľov profilový obrázok
Od Igor Illés
#10509
Najlepsie skusenosti mam s Genesisom Compound Injection
Užívateľov profilový obrázok
Od nitrix1986
#10536
Igor Illés napísal:Najlepsie skusenosti mam s Genesisom Compound Injection
boha majster sveta a bere UG firmy :a27 ja som skor na pharma produkty takze naj testak bol premna eanthat nemecky alebo klasika eanthat norma alebo omnac ale samozrejme s novym zlozenym nie ten co byval kedysi,a zas propik ktory bol najlepsi bol klasicky farmak,a uz len preto ze bol na ethyloleatovej bazi, takze vobec nebolel a bol krasny riedky, takze sa dal vyborne kombinovat a riedit
igor dufam ze si sa neurazil,to by som nerad a klobuk dole co si dokazal za taku kratku dobu :a188
Užívateľov profilový obrázok
Od David83
#17537
chlapy čus mužete mi poradit jak nejefektivně rozdělit 15amp do kury,chci jet samotnej tst mix pakistán. Stačí ho dávat každý 4 den.nebo ke konci odalovat?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17574
David83 napísal:chlapy čus mužete mi poradit jak nejefektivně rozdělit 15amp do kury,chci jet samotnej tst mix pakistán. Stačí ho dávat každý 4 den.nebo ke konci odalovat?
Kyzdy 4-5 den a mozes zacat prve dve davky na 500mg. Nic neoddalovat.
Užívateľov profilový obrázok
Od jaroawk
#18312
Ludia uziva alebo uzival tu niekto z vas testosterone compound? mam otazku....aj Vam sa tak prebohove zapaloval? :a23
Užívateľov profilový obrázok
Od petrik.dolnik
#22825
AHOJ da niekto radu ako najnaj vydavkovat do seba tuto sypacku?
Sustanon 250-15 ampul
Bolde 250 -20 ampul
Stanoz 10mg -200 kusy
PCT este nemam,vdaka za rozumne prispevky
Prílohy
20140307_180200.jpg
20140307_180200.jpg (100.83 KiB) 14076 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od Kristian627
#24341
Vedel by mi niekto pomoct? Planujem s kurou a neviem sa rozhodnut ....rozmyslam medzi testosterone enanthate alebo Sustanonom v kombinacii s Methandienonom (Anabol, Dianabol), oxymetholonom alebo oxandrolonom.... Mojim cieľom je budovat svalstvo a nabrat maximalne ako viem.....
Užívateľov profilový obrázok
Od ToSomJa
#28564
Poradte prosim či je lepšie dávať sustanon 500mg E7D alebo 250mg E5D?
Užívateľov profilový obrázok
Od Ogbro
#28897
Zdravim
Chcem sa opýtať aký by mal účinok iba na rast svalovej hmoty.
Organon sustanon 250
1ml raz za týždeň
Ako veľmi by mi to uškodilo a čo by som mal používať na nápravu hormónov
Ďakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#28898
Servus poslal som ti správu s infom ale verejne ešte dodám že v tomto vlákne su dezinformácie staré info ohľadom sustanonu a dávkovania určite nie štýlom e7d a tiez nie som za e5d
Ogbro napísal:
15 Dec 2020, 17:16
Zdravim
Chcem sa opýtať aký by mal účinok iba na rast svalovej hmoty.
Organon sustanon 250
1ml raz za týždeň
Ako veľmi by mi to uškodilo a čo by som mal používať na nápravu hormónov
Ďakujem
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]