Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od boy1997
#13967
chcem sa spytat ci je je vhodne sa stravovat vecer lebo vecer do toho viem natlacit najviac cez den tiez davam ale vecer najviac stale mam len 53 kg na 176 cm

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13971
boy1997 napísal:chcem sa spytat ci je je vhodne sa stravovat vecer lebo vecer do toho viem natlacit najviac cez den tiez davam ale vecer najviac stale mam len 53 kg na 176 cm
Ano vecerne jedenie je dolezita vec pokial chces ist hore. Kludne aj pocas spanku do seba hod gainer.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#15029
boy1997 napísal:chcem sa spytat ci je je vhodne sa stravovat vecer lebo vecer do toho viem natlacit najviac cez den tiez davam ale vecer najviac stale mam len 53 kg na 176 cm
jednoznacne, vecer a pred spanim, a este lepsie by bolo ked to dokazes aj pocas spanku, ked sa nahodne prebudis, vyglgat pol litra gaineru a spis dalej
pokial nemas s tym problem tak jednoznacne odporucam
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15036
FitPotreby.sk napísal:
boy1997 napísal:chcem sa spytat ci je je vhodne sa stravovat vecer lebo vecer do toho viem natlacit najviac cez den tiez davam ale vecer najviac stale mam len 53 kg na 176 cm
jednoznacne, vecer a pred spanim, a este lepsie by bolo ked to dokazes aj pocas spanku, ked sa nahodne prebudis, vyglgat pol litra gaineru a spis dalej
pokial nemas s tym problem tak jednoznacne odporucam
svaly ti sice neporostou, ale časem si pracně vybuduješ pivní břicho :a5
Od audithomas
#15041
hruskamara napísal:
FitPotreby.sk napísal:
boy1997 napísal:chcem sa spytat ci je je vhodne sa stravovat vecer lebo vecer do toho viem natlacit najviac cez den tiez davam ale vecer najviac stale mam len 53 kg na 176 cm
jednoznacne, vecer a pred spanim, a este lepsie by bolo ked to dokazes aj pocas spanku, ked sa nahodne prebudis, vyglgat pol litra gaineru a spis dalej
pokial nemas s tym problem tak jednoznacne odporucam
svaly ti sice neporostou, ale časem si pracně vybuduješ pivní břicho :a5
zabil :a13 :a13 :a13 :a13 :a13 :a13 :a13 :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#15049
hruskamara napísal:
FitPotreby.sk napísal:
boy1997 napísal:chcem sa spytat ci je je vhodne sa stravovat vecer lebo vecer do toho viem natlacit najviac cez den tiez davam ale vecer najviac stale mam len 53 kg na 176 cm
jednoznacne, vecer a pred spanim, a este lepsie by bolo ked to dokazes aj pocas spanku, ked sa nahodne prebudis, vyglgat pol litra gaineru a spis dalej
pokial nemas s tym problem tak jednoznacne odporucam
svaly ti sice neporostou, ale časem si pracně vybuduješ pivní břicho :a5
:a11 ale ved on ma 15rokov, tak ake pivne brucho?
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15054
FitPotreby.sk napísal:
hruskamara napísal:
FitPotreby.sk napísal:
boy1997 napísal:chcem sa spytat ci je je vhodne sa stravovat vecer lebo vecer do toho viem natlacit najviac cez den tiez davam ale vecer najviac stale mam len 53 kg na 176 cm
jednoznacne, vecer a pred spanim, a este lepsie by bolo ked to dokazes aj pocas spanku, ked sa nahodne prebudis, vyglgat pol litra gaineru a spis dalej
pokial nemas s tym problem tak jednoznacne odporucam
svaly ti sice neporostou, ale časem si pracně vybuduješ pivní břicho :a5
:a11 ale ved on ma 15rokov, tak ake pivne brucho?
však jak se to říká, co se v mládí naučíš....
ale teď vážně, já měl stejnej problém (a pořád s tim bojuju), měl jsem vysoký příjem kalorií a i když jsem od přírody ektomorf jak svině, pupek mi začal pěkně růst! :a19
chlapovi hold prostě roste pupek a druhá brada ať chce nebo ne, no :a24
Užívateľov profilový obrázok
Od boy1997
#15056
a co robíťe s tími gainermi?ja som si prednedavnom kupil Whey action Gainer čokoláda od aminostar a je tam ze davat s vodou alebo mlekom.Keď som to dal z vodou tak som sa skoro dogrcal a ked s mliekom tak to tiež nebolo nič moc.Ako by sa to dalo niako vylepšit?lebo ked to budem brat ako tam je napisane po treningu tak nebudem do fitka predsa nosit mlieko.
Dik za odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#15061
boy1997 napísal:a co robíťe s tími gainermi?ja som si prednedavnom kupil Whey action Gainer čokoláda od aminostar a je tam ze davat s vodou alebo mlekom.Keď som to dal z vodou tak som sa skoro dogrcal a ked s mliekom tak to tiež nebolo nič moc.Ako by sa to dalo niako vylepšit?lebo ked to budem brat ako tam je napisane po treningu tak nebudem do fitka predsa nosit mlieko.
Dik za odpoveď
clovece :a11 , neviem co s tym robis
daj do sejkra 200ml vody, 2odmerky gaineru, poriadne to rozmixuj a nechaj odstat par minut, max. 5min

tento gainer je velmi chutny a kvalitny
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15064
boy1997 napísal:a co robíťe s tími gainermi?ja som si prednedavnom kupil Whey action Gainer čokoláda od aminostar a je tam ze davat s vodou alebo mlekom.Keď som to dal z vodou tak som sa skoro dogrcal a ked s mliekom tak to tiež nebolo nič moc.Ako by sa to dalo niako vylepšit?lebo ked to budem brat ako tam je napisane po treningu tak nebudem do fitka predsa nosit mlieko.
Dik za odpoveď
a ked uz, preco by si si nemohol zobrat do fitka mlieko? mozes si ho naliat do sejkra a gajner daj do sakla. po treningu zmiesaj a mas to.
okrem ineho neviem co by si chcel za chut, ked ti ide len o to ci to dobre chuti kup si granko! ked uz mas problem vypit gainer tak som zvedavy co by si robil pri cistych praskovych bcaa... proste to hod do seba a neochutnavaj, su aj horsie veci.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15075
whoo napísal:
boy1997 napísal:a co robíťe s tími gainermi?ja som si prednedavnom kupil Whey action Gainer čokoláda od aminostar a je tam ze davat s vodou alebo mlekom.Keď som to dal z vodou tak som sa skoro dogrcal a ked s mliekom tak to tiež nebolo nič moc.Ako by sa to dalo niako vylepšit?lebo ked to budem brat ako tam je napisane po treningu tak nebudem do fitka predsa nosit mlieko.
Dik za odpoveď
a ked uz, preco by si si nemohol zobrat do fitka mlieko? mozes si ho naliat do sejkra a gajner daj do sakla. po treningu zmiesaj a mas to.
okrem ineho neviem co by si chcel za chut, ked ti ide len o to ci to dobre chuti kup si granko! ked uz mas problem vypit gainer tak som zvedavy co by si robil pri cistych praskovych bcaa... proste to hod do seba a neochutnavaj, su aj horsie veci.
já osobně doporučuju po tréninku (a i ráno, kvůli rychlejšímu vstřebání) pít ať gainer nebo protein s vodou! kvůli rychlejšímu vstřebání (kolem 20 min) a hlavně i proto, že mlíko trochu změní složení. ale hlavně zpomalí vstřebatelnost!
s mlíkem si to dávem na noc :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15077
ja to tiez pijem vyhradne len s vodou, nic hrozne to nieje. ale ked mu to nechuti ani s mliekom tak s vodou by mu to uz vobec neslo:D
mlieko si obcas davam s tvarohom na noc, ale aj to iba malokedy vacsinou aj to s vodou.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15080
boy1997 napísal:s mliekom sa to da ale najlepšie to je asi ked to dam s bananom
samozřejmě to pij s čim chceš, já ti jen poradil jak to dělám já a jak to je nejlepší :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od boy1997
#15453
uz viem preco mi tak na začiatku nechutil.lebo som daval 2 davky takze 100g namiesto 50g do 3dcl vody,až potom som zistil že jedna odmerka má 50g ale inač už som si zvykol a mali ste pravdu je to celkom chutné aj z vodou :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15457
boy1997 napísal:uz viem preco mi tak na začiatku nechutil.lebo som daval 2 davky takze 100g namiesto 50g do 3dcl vody,až potom som zistil že jedna odmerka má 50g ale inač už som si zvykol a mali ste pravdu je to celkom chutné aj z vodou :a11
jsi musel bejt nafouklej jak březí vlk a furt prdět, co? :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#22289
moja prva vecera (niekedy po 20tej hodine) je tuniak (vo vlastnej stave) a kludne s paradajkou ci kečupom (FIT HEINZ sa mi vidi najlepsi), ale ja ho momentalne jem cisty a bez peciva...počas roka s celozrnnym

a pred spanim si davam tvaroh (momentalne jemny, neochuteny, odtučnený) ale inac ten sladky z LIDLU :a22

potom OMEGA-3 a spat :D
Užívateľov profilový obrázok
Od DIDI
#26608
Vraví sa, že nočné jedenie nie je najlepšou voľbou a nemalo by sa po nociach papať, už aj moja mamka mi to od mala hovorila. Tak ako aj ty, ani ja si neviem občas pomôcť s týmto problémom a papám po nociach. Vtedy zvyknem byť dokonca najviac hladná :D Avšak keď už papám, tak sa snažím aspoň niečo troška zdravšie papať, http://www.najtelo.com/product-category/raw-produkty/ možno to pomôže viac ako keby som mala do seba pchať niečo hnusné mastné nezdravé :D Takže papaj, ale nie veľa a zdravšie :D Keď dávaš objemovku, tak žer nonstop! :D

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]