Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: Toto fórum slúži výhradne na uvádzanie vašich osobných rekordov. Pre každý cvik prosím založiť novú tému, aby to bolo pekne prehľadné ...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2714
takze zacnem....

moj osobny rekord na tlak 80kg.... 70kg som dal 4krat
drep 110kg 2krat ale skusim 130
mrtvola 130kg co som dal uplne bez namahy takze skusim 160 v posilke

tot moje rekordy... na 16 rokov a 75 kil a 5 mesiacov cvicenia co poviete?
Užívateľov profilový obrázok
Od Maxton
#2716
vcera novy rekord na drep
4op so 122,5kg

a dneska osobny rekord na tlak
4op 115kg

bw 85
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2718
DIDO napísal:drep 4 x 180 telesna vaha 77
pri takej vahe velmi pekný výkon :a33
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2719
mna by to velmi zaujimalo ale dlho som neskusal lebo ma to nejak nezaujima ale posledny trening som isiel 145kg 3x7 bench press drepy nejdem moc nadoraz ale posledne 2serie idem 2x12op. so 160kg ale rezerva je tam fakt velka ani si netrufam odhadnut kolko
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2720
kexo1 napísal:mna by to velmi zaujimalo ale dlho som neskusal lebo ma to nejak nezaujima ale posledny trening som isiel 145kg 3x7 bench press drepy nejdem moc nadoraz ale posledne 2serie idem 2x12op. so 160kg ale rezerva je tam fakt velka ani si netrufam odhadnut kolko
tak uz len vyskusat a napisat :a24
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2722
maxton dost nepomer podla mna tlak 115 a drep 120 ci kolko...
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2723
Mates napísal:maxton dost nepomer podla mna tlak 115 a drep 120 ci kolko...
nemusi byt kazdý rovnako dobrý vo vsetkom :a24
#2731
DIDO napísal:
papagiorgo napísal:pekne ...

ps: video som zmenil na priamy nahlad :a42
dik ....
v info od admina su rozpisane navody na vkladanie zo vsetkých video-stranok takýchto nahladov , info od admina/nove bbcody :a31
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#2768
papagiorgo napísal:tak teda deti dam aj ja svoj bench : 4x160 :a63
pekný výkon tatino :a13 :a13 :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2834
ohladom toho videa mam viac otazok:

1. to sa moze mat tak nasiroko nohy alebo to len kvoli kratsej drahe drepu?? lebo ja robim drepy s nohami na sirku ramien....

2. to je fakt 180 kilo?? lebo ja robim 130kg a mam na obydvoch stranach 4 kotuce 15kilove dobre velke a tato cinka nevyzera ani zpolovice tak ako ta moja a ze 180 kilo??? nechce sa mi verit... ale nehovorim ze nemoze byt

dik za odpovede...
Užívateľov profilový obrázok
Od DIDO
#2840
Mates napísal:ohladom toho videa mam viac otazok:

1. to sa moze mat tak nasiroko nohy alebo to len kvoli kratsej drahe drepu?? lebo ja robim drepy s nohami na sirku ramien....

2. to je fakt 180 kilo?? lebo ja robim 130kg a mam na obydvoch stranach 4 kotuce 15kilove dobre velke a tato cinka nevyzera ani zpolovice tak ako ta moja a ze 180 kilo??? nechce sa mi verit... ale nehovorim ze nemoze byt

dik za odpovede...



k tomu ze mam nohy nasiroko precitaj si toto : http://power-sport.sk/cviky-technika/32 ... -dave-tate a kotuce su na jednej strane 25 20 15 15 5 + 20 kg ma os
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2875
dido diki za tu stranku pomohla mi v drepovani a je len otazka ze o kolko sa zlepsim... lebo v stredu idem skusit 130 drep a potom mozno aj viac.. :a40 dik este raz za tu stranku....


chcel by som sa spytat ci neviete ake su priblizne pokusy v trojboji dorastencov do 75 kg?? zaujimalo by ma to... lebo mame v meste klub siloveho torjboja... sice tam nechodim ale kamosi chodia a davaju o dost mensie vahy... sice su aj v nizsich kategoriach ale aj tak... som zvedavy na tie vykony... najblizsia sutaz : Častá MSR v silovom trojboji... myslim 24.aprila neviem presne
Užívateľov profilový obrázok
Od Maxton
#2881
minuly rok boli traja sutaziaci v kat 75 a na drep od 130 do 175kg, cize tak pocitaj aj u vas priblizne, mozno menej, mate to tazsie
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2886
hmm no tak ten american toho by som si pozrel :D ale tak mam 16 rokov a dam 130 drep.... zatial lebo tazke vahy na drepy davam mozno mesiac... dovtedy som trenoval len 60 kilo a menej v tom bola chyba a DIDO jedna vec... neviem ci som robil nieco zle ale s timi sirokymi drepmy som si dneska brutalne natiahol hamstring..... a inac ta vasa posilka v giraltovciach to je niaka cudna nie?? take obluky su tam :a24 nemate nieco ako fotogaleriu?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]