Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od Miroorim
#28191
Ahojte, pridavam sem moj trening: 1. Den : Stehna, Prsia, Triceps, Lytka. Drep vpredu 5x5 , Predkopavanie a zakopavanie kombinovana seria 3x8. Tlak rovna lavicka 5x5, kliky na bradlach 5x8, pullover 3x8, rozpazovanie na sikmej lav. 3x8. Tlak na uzko 5x8, fancuzky tlak v sede 3x8, francuzky v lahu 3x8. Vypon v stoji 5x8. 2. Den: Chrbat, Ramena, Biceps, Brucho. Zhyby 5x5, Pritah T-os 5x5, Mrtvy tah 3x5, Pritah v predklone s jednoruckami 3x12. Tlak v sede 5x5, upaz. v stoji a upaz. v predkl. 3x8, Pritah v stoji na uzko 3x8. Biceps v stoji s velkou cinkou 5x5, biceps v sede na sikmej 5x8, kladivo zdvih 3x8, klopenie zap. 3x8. Skracovacky 1x50, dvihanie noh v lahu 1x50.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od admin
#28192
Co je to za trening? Co tym treningom chces docielit a ako casto ho striedas? Ides 2 dni po sebe alebo mas medzi nimi prestavku?
Ja osobne nikdy nepreferujem dve velke partie v jeden den. Ako mas ty v jeden den stehna a prsia.
Užívateľov profilový obrázok
Od Miroorim
#28193
Trénujem 1 + 2. Treba si to vyskúšať no nikoho nenútim... Trénujem takto z časového obmedzenia, niekedy len 2 x za týždeň. Zatiaľ mi to vyhovuje a z času na čas niečo zmením. Tiež som trénoval veľkú a malú svalovú partiu a je to určite lepšia voľba., no nemám moc času....
Užívateľov profilový obrázok
Od admin
#28194
Nemusi to byt zle pokial medzi treningami dokazes dostatocne zregenerovat. Ak ti to vyhovuje nevidim v tom ziadny problem. Len si pritom treba uvedomit, ze v kratkom case ide vela energie prec a tu treba zasadne drzat vysoko.
Užívateľov profilový obrázok
Od Miroorim
#28195
Jasne, uplne s Vami suhlasim. Mozno to bude dobry trening pre niekoho kto chce svaly sokovat... Ja som zatial spokojny. Je to nieco odlisne od klasickych splitov
Užívateľov profilový obrázok
Od admin
#28199
Tak hlavne si si prisposobil moznostiam ake su. Ak k tomu pridas potrebne veci, ako je strava, spravne nacasovanie a podiel jednotlivych zloziek, dostatocnu regeneraciu, potom nevidim dovod preco by tento trening nemal fungovat. V kazdom pripade ale pride cas kedy je potrebne kazdy trening zmenit alebo zase prisposobit inym potrebam.
TST Cypionat nastaly teploty

Ahoj Všem,prosím o pomoc,po prvn&iac[…]

Prvá kúra

Zdravím všetkých. Mam 36, 90[…]

Tlak v krku po tst

Ahoj, zhruba před 3 dny jsem začal první ků[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...