Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Lukasqo
#28238
caute mam otazku ohladne aplikcaie peptidu tb500

mam važne problemy s ramenom preto ho uživam...
aplikujem ho do tukovej vrstvy v oblasti ramena, konkretne pod vybežok under coracoid processu medzi predny a stredny delt 2mg každe tri dni..
otazka na Vas je, že ked trafim kapilar, alebo nejaku menšiu žilku, tak mi vytečie trošku krvy popri ihle, niekedy aj nie pramo z miesta prepichu kože ale kusok vedla... Tak ked sa mi to stane či mam ihlu vytiahnuť a najisť ine miesto kam to vpichnuť, či to nema nejake dopady na zdravie keby to vpichnem do kapilaru, alebo či mi peptid nevytečie von spolu s krvou a stratim tak gear...

druha otazka, aky mate nazor na lokalnu aplikaciu peptidu, prinaša to lepšie liečive procesy ako aplikacia do tukovej vsrtvy v bruchu?

a tretia, či nemate lepši napad na miesto aplikacie, nakolko mam doje***ný subscapularis a ten sa na humerus upaja hlboko vnutri pod deltoidmy a štukturami tkaniv ap.. či napriklad pichať to zospodu cez pazuchu alebo mam zostať pri sposobe ktory praktizujem?

Dakujem!

Reklama

Reklama

TST Cypionat nastaly teploty

Ahoj Všem,prosím o pomoc,po prvn&iac[…]

Prvá kúra

Zdravím všetkých. Mam 36, 90[…]

Tlak v krku po tst

Ahoj, zhruba před 3 dny jsem začal první ků[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...