Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

#28241
Zdravím, potreboval by som pomôcť s tréningovým plánom pre fyzické previerky k ozbrojeným silám (nešpecifikované). Disciplíny, ktoré potrebujem zlepšiť sú:
Zhyby na hrazde nadhmatom (cieľ je min. 15-20)
Sed-ľah za 2 minúty (cca 80x)
Skok ďaleký z miesta (min. 250 cm a viac)
šprint 100m (do 15 sek.)
cooperov test - 12 min. beh - minimálne 2600m (optimálne 3000m)
Plávanie na 100m (najhorsie 2 a pol minúty)

Čas mám cca 2 mesiace možno aj viac ale potrebuje vedieť ako to všetko sklbiť dohromady a poznať nejakú rozumnú periodizáciu, nakoľko potrebujem zlepšiť ako silu, tak aj výbušnosť a samozrejme rýchlosť a vytrvalosť, obratnosť.
Mám 27 rokov, 175cm, 79kg. Okrem toho by som potreboval schudnúť nejaké 2kg.

Reklama

Reklama

#28254
Tie previerky nie su az take narocne ako by sa mozno zdali. Absolvoval som ich 17 rokov, kazdy rok, bez nejakych vyraznych problemov.
Odporucam beh, sprinty striedat s vytrvalostou.
Najviac mi daval zabrat beh 12min. Ale to sa da krasne natrenovat do 3 tyzdnov, tak aby si zvladol nejakych 7 koleciek 400metrovych. Dolezite je spravna volba tempa od zaciatku az do konca, v kuse bezat, lebo ked zastavis, uz to potom tazko rozbehnut. A moze sa stat, ze nestihnes dobehnut v case pozadovanu vzdialenost.
Potom by som urcite plaval aspon raz za tyzdena toto by malo byt v pohode.
Pokial mam skusenost ja, tak rychlost na 100m velmi tazko zvysis, to si podla mna vyzaduje cieleny a dlhodoby trening, zamerany tymto smerom.
Skok z miesta je o technike, spravna technika, ti moze pomoct kludne aj o pol metra. Teda pokial nemas problem s nadvahou.
V kazdom pripade si to objektivne skus, teraz, aby si zistil ako na tom si a zamerat trening tam kde to je najhorsie.
Podla man mozes makat 5 dni v tyzdni na kazdej discipline a optimalne 2 dni pred absolutny oddych. Aby si sa dokazalna to pripravit aj psychicky.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]