Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od michal123
#28277
Zdravím, chcem sa opýtať či tu nie je niekto, kto by mal skúsenosť s bolesťou svalu/šliach v oblasti slabín/bedier.
Obrázok
Keď som trošku pogooglil presne to sedí na tzv. hip flexor. Nie je to nič strašné ono to tak pichne keď pritiahnem koleno ku hrudníku. Napr keď ráno dávam ponožky :a40 Pri samotnom cvičení to pichne len keď robím drep veľmi zo široka alebo sumo deadlift.
Ísť ku doktorovi je zbytočné kedže mi predpíše len pokoj. Nemáte to niekto tiež ? Cvičíte s tým alebo zahojí sa to aj popri cvičení ? Či to môže byť vážnejšie a radšej si naozaj dať pokoj na nejaký čas ? Nie som debil väčšinou si vždy dám pauzu keď je niečo zlé ale to skôr keď cítim kĺb a toto kĺb zrejme nie je.
Začal som brať aj kĺbovku (zvieraciu pre kone) kde sú tie klasické zložky, čo by mohli byt mierne protizápalové.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od admin
#28278
S týmto konkrétne nemám skúsenosť, ale mozno by som este pridal aj vitamin C, vyssie davky. cca 1000mg/den, tiez pomaha s regeneraciou a protizapalovo.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]