Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Anton122002
#28392
Čaute.
Som tu nový a chcel by som poprosiť o radu.
Chcel by som začať cvičiť ale neviem či mám najprv schudnúť a až potom začať cvičiť na objem alebo nie.
Vek 15
Výška 185 cm
Hmotnosť 89kg
Respektíve už pár mesiacov cvičím len chcem vedieť či to robím správne. A ešte by som chcel poprosiť o radu ohľadne toho že som si nedávno všimol že keď idem na mŕtvy ťah, tak sa strašne hrbím v oblasti krížov. Neviem ci je to spôsobené tým alebo nie ale dosť ma kríze bolievaju keď sedím dlhšie v aute alebo tak.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od admin
#28393
Ahoj.
Ďakujeme za príspevok!

1. Ak potrebuješ schudnúť, tak najprv schudni. Bavíme sa o znížení telesného tuku. Pretože chudnúť a naberať svalovú hmotu na objem dokopy nejde.
2. Vzhľadom na to, že máš len 15 rokov do veľkých váh by som sa nepúšťal, pre teba by bol skôr vhodný kombinovaný tréning a správne vyvážený.
3. S tými krížami treba navštíviť lekárku a presne jej opísať problém. Mŕtvy ťah je jeden zo základných cvikov ale často krát je podceňovaná správna technika, čo vedie k zraneniam.

Je tu kopu materiálu ku všetkým témam, len treba pohľadať.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]