Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od ombre20
#28492
zdravím nejaká rada ako sa zbaviť tuku na prsiach okrem operácie (na ktorú nenám) niesom dáky tlstý 186/83 ale mam strašne zle rozložený tuk.. (iba brucho a na prsiach hlavne v okolí bradaviek..) cvičím pravidelne no tuku na prsiach sa nemôžem zbaviť. myslel som si že je to gynekomastia no po návšteve endokrynológie mi povedali že to je len tuk..

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od admin
#28493
Ukladanie tuku do konkretnych partii moze mat rozne priciny. Jedine co ti mozem poradit je normalne cvicenie, kombinovane, kardio s anaaerobnym cvicenim, rozlozenie primerane e rovnomerne. Upravenie stravy smerom k znizeniu telesneho tuku. Prisne dodrziavanie pitneho rezimu. Nastartovat metabolizmus tukov.
tuk-prsiach-t1083-25.html
Užívateľov profilový obrázok
Od joel007
#28507
tak ako pise admin...jedine poctivo cvicit a dodrziavat normalnu stravu, cize ziadne extremne objemovky ani radikalne diety. Inac co by som ti mohol odporucit, ked som zacal s kalistenikou (cvicenie s vlastnou hmotnostou), podarilo sa mi schudnut bez velmi velkej namahy znacnu cast tuku a vyrysovat. Tak vyskusaj taketo cvicenie aj ty podla mna by ti to mohlo pomoct, lebo zatial som sa nestretol s clovekom, ktory ked zacal cvicit vylucne s vlastnou vahou by nezredukoval mnozstvo podkozneho tuku...
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]