Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od zena123456
#28144
Ahojte :) vedel by mi niekto poradit ohladom dobreho spalovaca pre zeny? Momentalne chudnem, mam upravenu stravu + kardio treningy. Potrebujem nieco ucinne, teraz som si kupila lipo 6 black a bolo to strasne silne- dala som si jednu tabletku, busenie srdca, nevolnost, chvenie celeho tela, neviem si predstavit ze by som na to isla behat, znama ma taku istu skusenost. V minulosti som mala nieco prirodne- to mi zas vobec nezabralo. Na zaklade skusenosti a vysledkov viete nieco? dakujeeem :)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#28149
Lipo je len doplnok. Skús T3 alebo Sibutramin ale to musíš vedieť. O všetkom sa môžeš poradiť somnou. Nezabudni že dôležitá je strava a tréning! A chce to foto akože chcem vidieť či je to tak akútne.
Užívateľov profilový obrázok
Od ipam
#28152
zena123456 napísal:
12 Okt 2017, 14:57
Ahojte :) vedel by mi niekto poradit ohladom dobreho spalovaca pre zeny? Momentalne chudnem, mam upravenu stravu + kardio treningy. Potrebujem nieco ucinne, teraz som si kupila lipo 6 black a bolo to strasne silne- dala som si jednu tabletku, busenie srdca, nevolnost, chvenie celeho tela, neviem si predstavit ze by som na to isla behat, znama ma taku istu skusenost. V minulosti som mala nieco prirodne- to mi zas vobec nezabralo. Na zaklade skusenosti a vysledkov viete nieco? dakujeeem :)
ahoj ak by si mala zaujem mozem ti dodat kvalitne spalovace tuku a peptidy takisto umna sa mozes poradit s uzivanim tychto latok
Užívateľov profilový obrázok
Od Tina761
#28544
Ahoj, s tym busenim srdca som to mala presne rovnako. Som sa bala ze dostanem infarkt :) U mna najlepsie zabral hellfire , hlavne kvoli tomu ze mi citelne potlaca chut do jedla. Predtym som jedla vsetko co som videla, teraz sa naopak niekedy zabudnem najest. A druha vec nevyspeeduje ma do nepricetnosti, ze mam chut vyrubat les :a32 , ale tak akurat, ze citim energiu, ale bez nervozity a takeho vnutorneho chvenia. Skus pozriet anilabsk je tam cele zlozenie, len treba dat pozor aby si nebola precitlivela na nejaku zlozku, ale to je asi so vsetkym :)
Užívateľov profilový obrázok
Od kondorka
#28608
Ahoj. Ak ti môžem poradiť, tak mne veľmi pomohol L-Carnitine. :a22 Osobne som s ním schudla ja i moja kamarátka, s ktorou som išla do chudnutia. Pri cvičení sme sa kvalitne zapotili a tuky išli dole rýchlejšie ako bez nich. Ja som používala tabletky od BioTech, tu máš i link na ne - m.bodyworld.sk/tekuty-l-karnitin-s-extraktom-zo-zeleneho-caju-a-vitaminmi-l-carnitine-liquid-100-000-mg-biotech-usa-500-ml-762 + ak chceš ešte k ním zľavu, tak pozri na tejto stránke - kodino.com/sk/obchod/bodyworld/ Dúfam, že som ti pomohla a prajem ti, nech sa dostaneš k tvojmu vytúženému cieľu :a40 :a20 :a20 :a40
Užívateľov profilový obrázok
Od vojtech
#28682
V súčasnej dobe užívam nejakú formu L-karnitínu s tepelným účinkom (čo znamená na tento účel s kofeínom).
Prekvapivo si všimnem trochu viac energie na cvičenie (Kofeín?) A trochu viac sa potím v telocvični. Nebolo to drahé, ak po niekoľkých týždňoch spozorujem rýchlejší pokles, poviem, že to stálo za to
Užívateľov profilový obrázok
Od Voliik
#29057
Priateľka osobne brala Eslim a hovorila, že jej to celkom dobre zaberalo a bola spokojná, ale tak zas ona do toho aj cvičila a mala celkom dobrú stravu, ale tu je celkom dobrá recenzia na tieto necenzurovane.sk/tablety-na-chudnutie/ tabletky a tam si to môžeš pozrieť. Ale tieto Eslim majú asi najlepšie zloženie :)
Užívateľov profilový obrázok
Od majisa
#29202
ahoj. odporučili by ste mi nejaký spaľovač tukov? Je mi 32 rokov a už to začína byť poznať že mi nie je 20. aj pri pomerne pravidelnom pohybe a spárvné strave sa mi nedarí udržať váhu ktorú som mala posledné roky. nemám s tým žiadne skúsenosti.
Užívateľov profilový obrázok
Od Rynda800
#29238
majisa napísal:
19 Okt 2021, 08:57
ahoj. odporučili by ste mi nejaký spaľovač tukov? Je mi 32 rokov a už to začína byť poznať že mi nie je 20. aj pri pomerne pravidelnom pohybe a spárvné strave sa mi nedarí udržať váhu ktorú som mala posledné roky. nemám s tým žiadne skúsenosti.
Mám dobré skúsenosti s Harmoline. Majú tam rôzne doplnky na spaľovanie tukov a kalórií. Mňa osobne vyhovuje Carbblocker, pretože bráni prísunu kalórií navyše.
Užívateľov profilový obrázok
Od Jano a Janka
#29793
My pouzivame ADI-PEX.
Ma vsetko co ma bezny spalovac obsahovat a este nieco navyse.
Je skvely. V rysovacke ho nasadim a ide to dole jedna radost. :a20

Tabletky na chudnutie nie su zazrak ale pri dodrziavani pravidiel vedia robit kurnik zazraky.
Bez nich by som sa tak nevyrysoval..
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]