Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od kubik
#25892
Zdravím, viete mi prosím poradiť, kde zoženiem nejaké iné príchute proteínov len ako čokoláda, vanilka a podobne? Už mi to leze hore krkom a v obchode, kde ich kupujem iné bohužiaľ nemajú...dik

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#25895
kubik napísal:Zdravím, viete mi prosím poradiť, kde zoženiem nejaké iné príchute proteínov len ako čokoláda, vanilka a podobne? Už mi to leze hore krkom a v obchode, kde ich kupujem iné bohužiaľ nemajú...dik
V dnešnej dobe má každý obchod/ e-shop na výber toľko značiek/druhov a príchutí, že je skôr problém vybrať si jednu a nie nájsť inú ako čoko a vanilka.
Ja si momentálne pochutnávam na príchutiach "banánový koláč" a "čokoláda mäta". Druhá menovaná je pre mňa TOP.

Ale ty asi nakupuješ proteín Koliba v COOP Jednote že? :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od kubik
#25918
No je to v takom menšom obchodíku u nás...ale už minule som si hovoril že objednám z netu. Odkial objednávate vy? Máte niečo overené? Eshopov je toľko že si neviem vybrať
Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#25924
kubik napísal:No je to v takom menšom obchodíku u nás...ale už minule som si hovoril že objednám z netu. Odkial objednávate vy? Máte niečo overené? Eshopov je toľko že si neviem vybrať
Ja som už dlhšiu dobu spokojný a proteín/WPC80/ beriem od Natural Nutrition [namaximum.sk]. Určite budeš spokojný. Aj s kvalitou a jednoznačne aj s cenou.

:a6
Užívateľov profilový obrázok
Od zdeno82
#25925
Ja objednávam z 4fitness, vyzdvihnem si to osobne, poštovné neplatím. Majú tam toľko príchutí, že si nebudeš vedieť vybrať, a nie že len čokoláda a vanilka :-D
Užívateľov profilový obrázok
Od kondorka
#28596
V obchodoch proteíny už dávno nekupujem. Na nete nájdeš lacnejšie. Ja aktuálne nakupujem z myprotein.sk + ak chceš k tomu aj nejakú zľavu tak čekni kodino.com . Máš tam bohatý výber prichutí . Ja mám napríklad rada bielu čokoládu, cookies and cream alebo ak si kávičkár tak tiramisu je fajn...
Užívateľov profilový obrázok
Od MajkyBeg
#28607
Ja tak isto nakupuj z namaximum.sk, férový prístup, rýchlosť dodania a máš tam príchutí od výmyslu sveta :a9 Je tam aj veľa zliav takže sa to oplatí. Občas mrknem tu kodino.com/sk/obchod/namaximum-sk na zľavové kódy, prípadne aj na iné e-shopy. Určite takto cez internet nakúpiš lepšie ako v tom malo obchodíku, kde majú tri príchute.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]