Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od zena123456
#28144
Ahojte :) vedel by mi niekto poradit ohladom dobreho spalovaca pre zeny? Momentalne chudnem, mam upravenu stravu + kardio treningy. Potrebujem nieco ucinne, teraz som si kupila lipo 6 black a bolo to strasne silne- dala som si jednu tabletku, busenie srdca, nevolnost, chvenie celeho tela, neviem si predstavit ze by som na to isla behat, znama ma taku istu skusenost. V minulosti som mala nieco prirodne- to mi zas vobec nezabralo. Na zaklade skusenosti a vysledkov viete nieco? dakujeeem :)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#28149
Lipo je len doplnok. Skús T3 alebo Sibutramin ale to musíš vedieť. O všetkom sa môžeš poradiť somnou. Nezabudni že dôležitá je strava a tréning! A chce to foto akože chcem vidieť či je to tak akútne.
Užívateľov profilový obrázok
Od ipam
#28152
zena123456 napísal:
12 Okt 2017, 14:57
Ahojte :) vedel by mi niekto poradit ohladom dobreho spalovaca pre zeny? Momentalne chudnem, mam upravenu stravu + kardio treningy. Potrebujem nieco ucinne, teraz som si kupila lipo 6 black a bolo to strasne silne- dala som si jednu tabletku, busenie srdca, nevolnost, chvenie celeho tela, neviem si predstavit ze by som na to isla behat, znama ma taku istu skusenost. V minulosti som mala nieco prirodne- to mi zas vobec nezabralo. Na zaklade skusenosti a vysledkov viete nieco? dakujeeem :)
ahoj ak by si mala zaujem mozem ti dodat kvalitne spalovace tuku a peptidy takisto umna sa mozes poradit s uzivanim tychto latok
Užívateľov profilový obrázok
Od Tina761
#28544
Ahoj, s tym busenim srdca som to mala presne rovnako. Som sa bala ze dostanem infarkt :) U mna najlepsie zabral hellfire , hlavne kvoli tomu ze mi citelne potlaca chut do jedla. Predtym som jedla vsetko co som videla, teraz sa naopak niekedy zabudnem najest. A druha vec nevyspeeduje ma do nepricetnosti, ze mam chut vyrubat les :a32 , ale tak akurat, ze citim energiu, ale bez nervozity a takeho vnutorneho chvenia. Skus pozriet anilabsk je tam cele zlozenie, len treba dat pozor aby si nebola precitlivela na nejaku zlozku, ale to je asi so vsetkym :)
Užívateľov profilový obrázok
Od kondorka
#28608
Ahoj. Ak ti môžem poradiť, tak mne veľmi pomohol L-Carnitine. :a22 Osobne som s ním schudla ja i moja kamarátka, s ktorou som išla do chudnutia. Pri cvičení sme sa kvalitne zapotili a tuky išli dole rýchlejšie ako bez nich. Ja som používala tabletky od BioTech, tu máš i link na ne - m.bodyworld.sk/tekuty-l-karnitin-s-extraktom-zo-zeleneho-caju-a-vitaminmi-l-carnitine-liquid-100-000-mg-biotech-usa-500-ml-762 + ak chceš ešte k ním zľavu, tak pozri na tejto stránke - kodino.com/sk/obchod/bodyworld/ Dúfam, že som ti pomohla a prajem ti, nech sa dostaneš k tvojmu vytúženému cieľu :a40 :a20 :a20 :a40
Užívateľov profilový obrázok
Od vojtech
#28682
V súčasnej dobe užívam nejakú formu L-karnitínu s tepelným účinkom (čo znamená na tento účel s kofeínom).
Prekvapivo si všimnem trochu viac energie na cvičenie (Kofeín?) A trochu viac sa potím v telocvični. Nebolo to drahé, ak po niekoľkých týždňoch spozorujem rýchlejší pokles, poviem, že to stálo za to
Užívateľov profilový obrázok
Od Voliik
#29057
Priateľka osobne brala Eslim a hovorila, že jej to celkom dobre zaberalo a bola spokojná, ale tak zas ona do toho aj cvičila a mala celkom dobrú stravu, ale tu je celkom dobrá recenzia na tieto necenzurovane.sk/tablety-na-chudnutie/ tabletky a tam si to môžeš pozrieť. Ale tieto Eslim majú asi najlepšie zloženie :)
Užívateľov profilový obrázok
Od majisa
#29202
ahoj. odporučili by ste mi nejaký spaľovač tukov? Je mi 32 rokov a už to začína byť poznať že mi nie je 20. aj pri pomerne pravidelnom pohybe a spárvné strave sa mi nedarí udržať váhu ktorú som mala posledné roky. nemám s tým žiadne skúsenosti.
Užívateľov profilový obrázok
Od Rynda800
#29238
majisa napísal:
19 Okt 2021, 08:57
ahoj. odporučili by ste mi nejaký spaľovač tukov? Je mi 32 rokov a už to začína byť poznať že mi nie je 20. aj pri pomerne pravidelnom pohybe a spárvné strave sa mi nedarí udržať váhu ktorú som mala posledné roky. nemám s tým žiadne skúsenosti.
Mám dobré skúsenosti s Harmoline. Majú tam rôzne doplnky na spaľovanie tukov a kalórií. Mňa osobne vyhovuje Carbblocker, pretože bráni prísunu kalórií navyše.
Užívateľov profilový obrázok
Od Jano a Janka
#29793
My pouzivame ADI-PEX.
Ma vsetko co ma bezny spalovac obsahovat a este nieco navyse.
Je skvely. V rysovacke ho nasadim a ide to dole jedna radost. :a20

Tabletky na chudnutie nie su zazrak ale pri dodrziavani pravidiel vedia robit kurnik zazraky.
Bez nich by som sa tak nevyrysoval..
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]