Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Ak niekto z vás narazí na zaujímavú e-knihu o cvičení, kulturistike, stravovaní a pod., môžete sa s ňou podeliť práve tu.
Pravidlá fóra: Zaujímavé e-knihy vkladajte po jednom ako prílohy (PDF). Každú knihu prosím do novej témy!
Užívateľov profilový obrázok
Od Mišel
#28967
Ahojte!chcel by som sa informovať ohľadom SARMS produktov, či má niekto nejaké skúsenosti odporúčania alebo hocičo iné ohľadom týchto produktov! ďakujem všetkým za rady

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#28968
SARMS - To je ta najväčšia sračka čo si môžeš kúpiť. Všetok ten odpad je vyrobený v Číne a vživote nekúpiš pravé SARMi. Rozhádže ti to hormóny a je to toxickejšie ako anaboliká. Nenaberieš z toho nič, vyhodené peniaze...
Užívateľov profilový obrázok
Od Mário
#28973
Ja mám zo Sarms len dobré skúsenosti, užívam ich už v podstate dva roky s malými prestávkami, po každom cykle pct plus krvné testy

Ak máš konkrétne otázky kľudne sa pýtaj.
Užívateľov profilový obrázok
Od Mato88
#28977
Mário napísal:
10 Apr 2021, 10:54
Ja mám zo Sarms len dobré skúsenosti, užívam ich už v podstate dva roky s malými prestávkami, po každom cykle pct plus krvné testy

Ak máš konkrétne otázky kľudne sa pýtaj.
Cauko mna by zaujimalo co si konkretne bral a v akom mnozstve. Dakujem :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Mário
#28990
Všeličo naozaj, skôr sa pýtaj o čo by si mal ty záujem ...

Páči sa mi celkom pekné letné kombo ibutamoren (30MG) a rad140 (14MG) potom hned pct . Ibutamoren zadržiava vodu tak znížiť príjem sacharidov a cukrov a držať si stravovanie pretože máš veľkú chuť do jedla. Potom hneď pct a krvné testy. Bol som prekvapený koľko toho som dokázal aj po pct udržať, narozdiel od AS kde po pct išlo skoro všetko dole.

Teraz testujem novinku epistorm od brutalabz som zaťiaľ cekom prekvapený šlape to .
Užívateľov profilový obrázok
Od Mišel
#28992
A čo hovoríte na Ostarine? máte stim nejaké skúsenosti?na nete toho nieje akosi vela o tom!?
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]