Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Bombardér
#28981
Zdravím... viete mi poradiť ohľadom Somatropinu...... Dávkovanie,, Koľko Približne stojí Kúra na mesiac...... aplikácia a podobne?... ďakujem

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#28982
Zaleží na značke a dávkovanie je v rozmedzí 5 až 10 iu denne najčastejšie, ale to je individuálne. Za mesačnú kúru dáš zhruba 1500 - 2000 eur.
Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#28983
Slovan1945 napísal:
13 Apr 2021, 21:14
Zaleží na značke a dávkovanie je v rozmedzí 5 až 10 iu denne najčastejšie, ale to je individuálne. Za mesačnú kúru dáš zhruba 1500 - 2000 eur.
5 až 10 iu ? to určite nie.. 3-5 iu kvalitneho rastoveho je až až. .. 1iu sa rovna zhruba 100 igf.. bezpečna zlomova hranica je 600igf kedy to moze mat dopad aj na organy (zvacsovanie) to čo píšeš je davkovanie nejakej číny alebo rh s nizkym obsahom (klasicke panče slovenske) 10iu v žiadnom pripade to by si nedal .. 10-15 maju borci na olympii co maju telo vybudovane aj to iba v blaste a nie celorocne .. kvalitny rh stoji 1 iu -- 2e lekarnsky rh stoji 1iu -- 3 až 4 euro tak si to vypočítajte koľko vyjde mesacne.. plus berie sa každí den alebo je aj metoda obde ale davku tyzdenu musis dodrzat cize obden beries dvojnasobnu
pozor na rozne falzifikaty v lepsom pripade tam mas peptid v horsom inzulin čo je sakramentsky nebezpecne
Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#28988
Bombardér napísal:
14 Apr 2021, 16:48
Aká je to miera to IU?.......1IU je koľko ML?
nic v zlom ale nepytas sa spravne.. su rozne koncentracie na ML .. to musis predsa pozerat kolko jednotiek iu ma dany rastovy hormon.. ziaden sa neudava v ML ale každí ma označenie koľko iu alebo ešte mg ma
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#28989
Tak ano, 5 iu je uz dost podla mna ked to je denná dávka, ale som toho nazoru ze davkovanie sa musi odvyjat od vahy, veku a svalovej hmoty ktoru ma clovek. Rastovy hormon je este viac fejkovany ako akykolvek steroid. Takze pozor na to odkial to kupujete, a rastat sa musi ist aspon rok ked to ma mat efekt na vybudovanie svalovej hmoty, sily a novych svalovych vlakien, takze kura vyde pekne draho...
Užívateľov profilový obrázok
Od Mário
#28991
Slovan1945 napísal:
13 Apr 2021, 21:14
Zaleží na značke a dávkovanie je v rozmedzí 5 až 10 iu denne najčastejšie, ale to je individuálne. Za mesačnú kúru dáš zhruba 1500 - 2000 eur.
2000e ? :a33
Užívateľov profilový obrázok
Od Toňo
#29602
Chlapy je nebezpecne uzit rastak ktory je par mesiacov po expiracii? Alebo len strati svoju ucinnost? Skladovany v chladnicke…
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]