Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#28753
Bariball napísal:
28 Apr 2020, 12:42
Zdravím,chcel by som začať objemovú kúru s ktorou zatiaľ nemám skúsenosti.Nieje to úplne moja prvá kúra,ale určite najdlhšia a najsilnejšia čo som mal doteraz.Rád by som vedel či je vhodne zostavená a aké PCT by som mal na konci zaradiť.Mám 28 rokov 190cm a 102kg,cvičím pravidelne 8 rokov.Tu je presný rozpis.Vopred ďakujem za odpoveď.

1-16W : 500mg Tst. E. rozděleného do 2 pravidelných aplikací (Pondělí/Čtvrtek x Úterý/Pátek apod.), s možností frontloadu 1-2W : 750mg
1-17W : 250mg Nandrolon Dekanoátu rozděleného do aplikace 1x týdně, popřípadě do dvou dávek společně s testosteronem.
1-16W : 400mg Primobolanu (Methenolon Enantát) rozděleného do dvou aplikací
1-6W : Methandienon 30mg ED
10-16W : Stanozolol 30mg ED
1-20W : 0,25mg Cabest E7D
1-20W : 25mg Exemestane E2D
načo tam máš primoblan? je to tvoja prva skusenost s nandrolonom? privela testosternu a uz vobec nie ten frontload 750.. stanazol vyhodit.. to davkovanie cabestu a exemestanu je prehnane treba sa riadit pocitom ale urcite mam pripraveny exemestan alebo iny IA na estrogen.. objem kura test a nandrolon je ok .. primobolan do objemu urcite nie a strasne sa fejkuje a je dost drahy .. ak chces fakt dobry objem test nandro a oxy napr ale to musis mat trocha poriesene davkovanie napr 500 je zbytocne vela v kobimancii s nandrom bude efekt viac negatívny skrz aromatizaciu estra.. daj tomu napr 400 test 300 nandro spravís lepsie.. a prihod proviron .. bolo by fajn pisat aj ake znacky ides kupit pripadne si kupil

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#28754
Brko napísal:
03 Máj 2020, 23:38
Zdravím neviem či to Tu ešte funguje ale skúsim.
Mám 27r. 175 cm 80 kg+-
Mám v pláne prvú kúru, tak by som sa rad poradil či som tu dával dost pozor .
rozhodol som sa pre 10 týždňov TST mix (susanon 250mg 12ampuliek)
mám k nemu anabol 100tab./5mg, Tamoxifen100tab./10mg,
clomid30tab./50mg,
proviron50tab./25mg
+ plus z prvej naivnej orálnej kúry mám 100tab./10mg oxandrolonu.
Mohlo by to vyzerať takto ? :
Susta e5d 250 mg ku nemu od začiatku 6w anabol 3tab.ed po ňom dobral ten oxan 4tab.ed s provironom 4tab. Ed na približne tie 4w.
Neťaham Geneticky vodu ani tuk takze PCT by som dal 14dni od poslednej inj. sustanonu.
Tamoxifen začal väčšou dávkou ako som tu čítal a clomid ku tomu.
??
Rad si nechám poradiť poprípade Upraviť, dokúpiť niečoho viac alebo Niečo pridať
Ďakujem za odpoved. :a34
ako prva kura fajn sustanon ale urcite nie e5d skor dva krat do tyzdna idealnejsia krivka vela esterov s roznym uvolnovaním.. metan mozes skusit na zaciatok ale skor 4-5tyzdnov nie 6 ale je to samozrejme na tebe no na prvu kuru asi zbytocne tak dlho tahat.. ten oxandrolon ti neviem to je tiez silno fejkovana latka no skus napisat aku znacku mas veci.. proviron super chvalim pocas celej kury aj po .. ale iba lekarensky... pct chyba ti tam podstatna vec a lepsie nacasovanie .. inak voda a tuk sa netaha geneticky ale stravou treningom a preparátmi taky metan v kombinacii s sustanonom ma naslapnute na peknu vodu ono celkovo naberies urcite vodu nemas tam ziadne IA takze uvidis sam ako budes reagovat na aromatizaciu niekto viac niekto menej ale voda sa naberie vzdy no nie na kazdom je to tak markantne. mal by si si ale pre istotu zohnat este IA a prehodnot ten sustanon e5d .. tak nech to sype :a40
Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#28755
Tomike napísal:
19 Apr 2020, 08:13
Ali333 napísal:
19 Apr 2020, 06:51
Odporúčam, hlavne swiss
Dik, s ktorymi produktami mas aj konkretne skusenosti?
aj swiss aj magnus mali v poslednych rokoch svoje vrcholy aj pady su tu aj lepšie veci ale taky slovensky standart dajme tomu magnus a swiss .. ale swiss v poslednom case mal problemy .. magnus sa zatial drzí
Užívateľov profilový obrázok
Od Bariball
#28757
polyssk napísal:
31 Máj 2020, 22:01
Bariball napísal:
28 Apr 2020, 12:42
Zdravím,chcel by som začať objemovú kúru s ktorou zatiaľ nemám skúsenosti.Nieje to úplne moja prvá kúra,ale určite najdlhšia a najsilnejšia čo som mal doteraz.Rád by som vedel či je vhodne zostavená a aké PCT by som mal na konci zaradiť.Mám 28 rokov 190cm a 102kg,cvičím pravidelne 8 rokov.Tu je presný rozpis.Vopred ďakujem za odpoveď.

1-16W : 500mg Tst. E. rozděleného do 2 pravidelných aplikací (Pondělí/Čtvrtek x Úterý/Pátek apod.), s možností frontloadu 1-2W : 750mg
1-17W : 250mg Nandrolon Dekanoátu rozděleného do aplikace 1x týdně, popřípadě do dvou dávek společně s testosteronem.
1-16W : 400mg Primobolanu (Methenolon Enantát) rozděleného do dvou aplikací
1-6W : Methandienon 30mg ED
10-16W : Stanozolol 30mg ED
1-20W : 0,25mg Cabest E7D
1-20W : 25mg Exemestane E2D
načo tam máš primoblan? je to tvoja prva skusenost s nandrolonom? privela testosternu a uz vobec nie ten frontload 750.. stanazol vyhodit.. to davkovanie cabestu a exemestanu je prehnane treba sa riadit pocitom ale urcite mam pripraveny exemestan alebo iny IA na estrogen.. objem kura test a nandrolon je ok .. primobolan do objemu urcite nie a strasne sa fejkuje a je dost drahy .. ak chces fakt dobry objem test nandro a oxy napr ale to musis mat trocha poriesene davkovanie napr 500 je zbytocne vela v kobimancii s nandrom bude efekt viac negatívny skrz aromatizaciu estra.. daj tomu napr 400 test 300 nandro spravís lepsie.. a prihod proviron .. bolo by fajn pisat aj ake znacky ides kupit pripadne si kupil
Nandrolon som zatiaľ nešiel,chcem ho vyskúšať hlavne kvôli bolestiam v kolenách ktoré sa občas ozývajú.Primobolan ma zaujal kvôli svojim celkom solídnym účinkom a veľmi nízkym negatívam ale osobne s ním nemám skúsenosti.Chcel by som ísť kvalitnú objemovú kúru a hlavne aby som po nej aj čo to udržal.Moja predstava je test.enanthat+nandrolon+nejaké orály napr.methan.Preferujem značku swiss pripadne magnus.Nechám si poradiť od skúsenejších.Budem vďačný za presný rozpis a nejaké to PCT.
Od Superman
#28779
Ahojte, chcel by som skusit moju prvu kuru. Mam 35 rokov, cvicim uz vyse 10 rokov s tym ze mam skor atleticko-svalnatu postavu, cize malo tuku a vody. Kocky na bruchu stale a vyrysovany celorocne :a40 Chcel by som prvu kuru nabrat pretoze vaha sa mi uz roky nemeni. Predpokladam ze pokial nie som geneticky tlsty tak vela vody nenaberiem a stravu mam 100%, sledujem si makra.
Naposledy upravil/-a Superman v 13 Júl 2020, 00:37, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#28781
Superman napísal:
14 Jún 2020, 11:23
Ahojte, chcel by som skusit moju prvu kuru. Mam 35 rokov, cvicim uz vyse 10 rokov s tym ze mam skor atleticko-svalnatu postavu, cize malo tuku a vody. Kocky na bruchu stale a vyrysovany celorocne :a40 Chcel by som prvu kuru nabrat pretoze vaha sa mi uz roky nemeni. Predpokladam ze pokial nie som geneticky tlsty tak vela vody nenaberiem a stravu mam 100%, sledujem si makra.
Co som si tu studoval tak Sustanon je asi naj alternativa, mam doma Stanozol (ktory som sprosto uzival samotny), este mam doma Clomid, Tamoxifen a Proviron (ktory som tiez daval samotny v domnienke ze nieco z toho bude). Mam problemy s bedrovym klbom a rozmyslal som aj nad decou ale mozno na zaciatok prilis a asi aj financne je deca narocna.
Kuru na 12 tyzdnov Sustanon neviem ci 500 cely cas alebo len 3x a potom uz len 250. Proviron mozem davat pocas celej kury a Clomid a Tamoxifen do PCT to uz si tu najdem v rozpisoch.
Pripadne si necham poradit kedze uz som dost stary tak testostronu sa nebojim :a40 a mam uz dost odcvicene.
Dakujem budem rad za kazdu radu.
cauko preco alebo odkial si nabral ze sustanon je najlepsia alternativa? sustanon obsahuje 4 rozne estery testosteronu chap tomu tak ze kazdí z nich ma iný polčas rozpadu v konečnom dôsledku ti sustanon spôsobi strašne kolisavu hladinu testosteronu. sustanon sa vravel ze je top iba kvoli tomu lebo bol a este stale je v slovenskej lekarni cize lekarensky test ale co sa tyka hladiny testosteronu a hlavne krivky a aplikacii je to nestastne riesenie. ale k veci na objem je klasicka kura test deca pre pokrocilejsich je tam oxy.. vodu natahas stale na niekom ju velmi nie je vidiet na inom je to brutalne.. ano zalezi to od stravy a genetiky ale pri as sa stale nataha voda tak funguju proste as (okrem par vynimiek ktore dokazu za istych idealnych podmienok vytvorit nove vlakna) stanazolol vobec do objemu a celkovo ten objem tst 500 tyzdene je strasne vela je to zbytocne akurat bude vyssia sanca ze bude aromatizovat na estrogen .. je toho vela co k comu za akych podmienok napis mi spravu a po veceroch si o tom mozme popisat viac preco sa co a ako berie . cawes
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#28902
Majo.evans napísal:
22 Dec 2020, 21:25
Zdravim,idem light spevnovaciu kuru oxan,turinabol a clenba....prosim nepotrebujem rady typu na hovno kura bez tst a tak,to nepotrebujem..co v pct?a ozaj, staci davkovanie 30 mg oxan aj turi?ochrana pecene je a aj potom je jasne ale co este v pct v tejto kure?potrebujem len to pct poradit,ine nerieste prosim,dik...
Zbytočne dva DHT deriváty a ešte v tak nízkej kombinácií. Keď už vyskúšať tak radšej namiesto drahého Oxanu tam dať Undestor a k tomu Turinabol. Ochranu pečene stačí až po kúre, pretože to už tak vezme efekt kúry. Do PCT bude stačiť Clomid a pár Tbl anastrozolu.
Užívateľov profilový obrázok
Od horvi4
#28908
Stevo napísal:
23 Jan 2009, 17:15
ale tu ide o hyno a nie o hrubnutie hlasu..dnes som bol s tym u kozmeticky a ta mi povedala ze to sa da spravit ;)
no dobre. a ako by to spravila teda?
Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#28909
existujuce gyno sa da zachranit zvratit .. ak ho uz mas dlhsie a neriesil si ho tak jedine kozmeticky zakrok vyrezat chorurgicky a aj to sa neda kazdemu
horvi4 napísal:
12 Jan 2021, 17:13
Stevo napísal:
23 Jan 2009, 17:15
ale tu ide o hyno a nie o hrubnutie hlasu..dnes som bol s tym u kozmeticky a ta mi povedala ze to sa da spravit ;)
no dobre. a ako by to spravila teda?
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29008
Chirurgickým zákrokom na odstránenie gynekomastie si určite nepoškodíš zdravie, neviem odkial máš takú blbosť. Už po mesiaci od zákroku sa dá normálne cvičiť...
Užívateľov profilový obrázok
Od Fmz182
#29017
ahojte, som tu novy , mam 31 , a teraz som v objemovke cca 85kg , myslim ze forma dobra ,naturnalne cvicim cca 10 - 12 rokov bez prestavky , momentalne nastal cas kedy rozmyslam ze to skusim posunut na novy level , myslim ze ked to nespravim teraz tak uz nikdy, nemam ziadne skusenosti s AS , rozmyslam ci by ste mi vedeli poradit ako zlozit prvu kuru , samozrejme chcel by som ist do nej nejak opatrno nemusi to byt hned nieco brutalne , nieco som si prestudoval a nasiel som nieco taketo :

Winstrol + Testosterona propionato + Proviron

Týždne 1-5 - 200 mg testosteron propionat / týždeň, 25 mg proviron / deň

Týždne 6-10 - 200 mg testosteron propionat / týždeň, 100 mg winstrol / týždeň, 25 mg proviron / deň

Týždne 11-12 - 25 mg proviron / deň

myslite ze to je OK? Dakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#29018
Fmz182 napísal:
18 Máj 2021, 19:39
ahojte, som tu novy , mam 31 , a teraz som v objemovke cca 85kg , myslim ze forma dobra ,naturnalne cvicim cca 10 - 12 rokov bez prestavky , momentalne nastal cas kedy rozmyslam ze to skusim posunut na novy level , myslim ze ked to nespravim teraz tak uz nikdy, nemam ziadne skusenosti s AS , rozmyslam ci by ste mi vedeli poradit ako zlozit prvu kuru , samozrejme chcel by som ist do nej nejak opatrno nemusi to byt hned nieco brutalne , nieco som si prestudoval a nasiel som nieco taketo :

Winstrol + Testosterona propionato + Proviron

Týždne 1-5 - 200 mg testosteron propionat / týždeň, 25 mg proviron / deň

Týždne 6-10 - 200 mg testosteron propionat / týždeň, 100 mg winstrol / týždeň, 25 mg proviron / deň

Týždne 11-12 - 25 mg proviron / deň

myslite ze to je OK? Dakujem
preco chces propionat? casta aplikacia nic moc pre novacika... dalsia vec winstrol 100mg cele zle.. napis mi viac o tom co je cielom rysovanie objemovka kvalitna sucha hmota atd atd a nieco zlozime
Od Ľubomír
#29023
Zdravím,chcem sa vás chlapy opýtať...mám prvú kúru, som v nej 3.týždeň.beriem samotný oxandrólon tabletovy a stále sa obávam či to niečo somnu urobí či to nieje slabé.50mg denne...stačí to ?alebo musím pridať niečo ? Cieľ je nabrať sval a vyrisovat...zatiaľ sa len zvýšila sila trochu...
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29027
Samotný oxandrolon nemá veľký zmysel lebo je slabý a nenaberieš na ňom, základ každej kúry je testosterón. Keď je to tvoja úplne prvá kúra tak tých 250mg testaku týždenne ti bude bohato stačiť.
Užívateľov profilový obrázok
Od John99
#29052
Ahojte, pojdem prvu kuru TST enanthate 250mg/week po dobu 12 tyzdnov.

K nej mam nakupene: 100 tabliet 25 mg proviron, 120 tabliet 50mg clomid a 30 tabliet 25mg exemestan.

Mal som k nej perfektny rozpis, avsak zial odisiel mi PC kde som ho mal ulozeny a inde som ho nemal zalohovany:(

Vedeli by ste prosim poradit davkovanie PCT a provironu?


Dakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29053
Caw, TST a proviron daj v kure spoločne, proviron posledne 2 mesiace 50mg denne.
PCT by sa malo začínať z HCG ale ked nemas tak daj Clomid 1tyzden 150mg 2 tyzden 100 a 2 tyzdne po 50mg denne.
Exemestan 10 dni po 25mg a ďalších 10 dní stačí po 12,5mg.
Užívateľov profilový obrázok
Od John99
#29054
Slovan1945 napísal:
13 Jún 2021, 00:36
Caw, TST a proviron daj v kure spoločne, proviron posledne 2 mesiace 50mg denne.
PCT by sa malo začínať z HCG ale ked nemas tak daj Clomid 1tyzden 150mg 2 tyzden 100 a 2 tyzdne po 50mg denne.
Exemestan 10 dni po 25mg a ďalších 10 dní stačí po 12,5mg.
Dakujem za odpoved:)
Užívateľov profilový obrázok
Od 4brokenwings
#29059
testosterone propionate obden 100 mg , a clenbuterol.rad by som siel dole tuky a zvyraznil svalstvo bez vody. je vhodne to podporit tabletovym stanozololom? ak ano v akej davke? 40 mg denne ci staci na podporu 20?90 kg moja vaha.
Užívateľov profilový obrázok
Od 4brokenwings
#29060
testosterone propionate obden 100 mg , a clenbuterol.rad by som siel dole tuky a zvyraznil svalstvo bez vody. je vhodne to podporit tabletovym stanozololom? ak ano v akej davke? 40 mg denne ci staci na podporu 20?90 kg moja vaha.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29061
Mozes dat ten TST propik 100 a clenbuterol max do 80mcg denne. Tabletovy stanozol do 50mg denne, to by malo stačiť 💪
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 78
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]