Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
#29166
Čaute, rozhodol som sa namiešať si vlastnú pumpu, keďže žiadna na trhu mi nevyhovovala. Tu je môj zoznam zloženia. Máte nejaké tipy na zmenu poprípade doplnenie zloženia ? Skúsenosti s ALA ?

gorila2.png
gorila2.png (69.12 KiB) 1788 zobrazení

Reklama

Reklama

#29169
ahoj ;)
Ku genialite ti chyba už len napr. Kreatin HCL :) prípadne Agmatine sulfat ;) a tiež prípadne vitamin C ako spomínal
Slovan1945 to je velmi dobra vec + najnovsie studie dokonca preukazali aj efektívnost Draslíka 20-30 min pred tréningom ;) -inak to mas celkom v pohode ;) Ale ja osobne radsej USA predtreningovky tam to zvykne byt poriadne naložene + nejake tie šmakocinky navyse ... :a40
:a22


gorila2.png
[/quote]
#29170
Vieš mi nejakú vyskúšanú odporučiť ? Poprípade kde sa dá agmatine sulfate zohnať na slovensku v práškovej forme ? Lebo ja som nič nenašiel. Poprípade skúsenosti s ALA ? Prehypovaná alebo fakt funkčná látka, ktorá stojí za tie peniaze ?
Prílohy
gorila2 (1).png
gorila2 (1).png (80.91 KiB) 1764 zobrazení
#29172
Slovan1945 napísal:
23 Sep 2021, 21:33
Maš to teraz v pohode ;) Z amerických predtreningoviek kde bol Agmatin a skoro každá obsahuje DMAA(silny stimulant podobný efedrinu) odporučam CRACK od Dark Labs :a22
Crack ho zabije kamo :D :a24
#29173
Wolf0SVK napísal:
23 Sep 2021, 20:32
Vieš mi nejakú vyskúšanú odporučiť ? Poprípade kde sa dá agmatine sulfate zohnať na slovensku v práškovej forme ? Lebo ja som nič nenašiel. Poprípade skúsenosti s ALA ? Prehypovaná alebo fakt funkčná látka, ktorá stojí za tie peniaze ?
Je toho viac , ktoré su petelice : Angel dust, Crack ,Omerta, Poison, Herolean - toto ma zničilo :a26 :a15 , rocky K.O, Psychotic , - vsetko su to silne stimulanty tak že sice ucinkuju brutalne ale treba mat pred nimi respekt :) Už nie jedneho borca som videl z toho ležat na lavicke v satni :D a ja som patril medzi nich :)
Mne osobne najviac sedi Kevin Levrone Scatterbrain v USA zloženi, premna osobne asi najprijemnejsia pumpa zatial, a to som ich už mal fakt že za vagon :D slape mi už 3tia pixla za sebou ;)
Na Agmatine sulfat alebo tie USA pumpy mi napis spravu a napisem ti kde to splašiť :)
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]