Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tomas168
#29205
Ahojte, mám otázku ohľadom chudnutia,
V podstate som začínal v Januári na váhe okolo 93kg, začal som robiť nízko intenzívne kardio na páse (teda držím si tep od 120 do 140 a po dobu 40-60 min, v podstate takmer každé ráno. K tomu silový trening 4 krát do týzdna vo vecernych hodinach Týmto sposobom sa mi podarilo znížit váhu na aktuálnych 80 kg ráno na lačno. Pri mojej výške 175 cm to už je takmer ideálna váha, no problém je ten, že sa mi ešte drži tuk klasicky okolo pása a na bokoch. Preto by som potreboval radu ako zasa naštartovat proces chudnutia, lebo cítim že mi to stagnuje. čo sa týka suplementov tak od septembra teda 7 týzdnov som bral 20mg yohimbine + Lipo6 spalovač na lačno, a potom som šiel už spomínane kardio. No len telo si po tom čase pravdepodobne zvyklo na tieto dávky a už tieto suplementy nie su tak efektivne.
Preto je moja otázka že ako dalej? dat si pauzu a pokracovat v tychto suplementoch? alebo skusit nieco ine?
Dakujem za odpoved

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29206
Ano toto sa stane v podstate každému v určitý moment.
Jednoduché riešenie - mierny kalorický deficit, zmeň stravu, uber sacharidy a tuky, bielkobiny neuberaj.
Pôjde to pomalši ako doteraz ale pôjde to dole keď budeš ďalej trenovať a dodržiavať ten kalorický deficit ;)
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]