Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Sufusky
#29278
posuniem dve balenia nordiflex. ziadny fake. original. mam ho na liecbu nedostatku. preberam ho pri kontrole kazde 3mesiace v endokrinologickej ambulancii, priamo od lekarky. ostava mi jedna az dve krabicky navyse kazde tri mesiace..viem sa dohodnut.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#29279
Sufusky napísal:
04 Jan 2022, 15:46
posuniem dve balenia nordiflex. ziadny fake. original. mam ho na liecbu nedostatku. preberam ho pri kontrole kazde 3mesiace v endokrinologickej ambulancii, priamo od lekarky. ostava mi jedna az dve krabicky navyse kazde tri mesiace..viem sa dohodnut.
napis mi spravu
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29613
Toňo napísal:
07 Nov 2022, 19:12
Serus chlapy je nebezpecne uzit rastak po expiracii? Pokial ma stale tu istu farbu a je v chladnicke uskladneny? Dik
Ak je rozrobený tak už bude nefunkčný. Ak je to predpripravený z výroby s konzervačnými látkami tak môže obsahovať menej látky ale fungovať bude.
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29618
Toňo napísal:
16 Nov 2022, 22:06
Chlapy a ked je roztok po zaruke tak v com rozputate v nacl? Ci ked je roztok pol roka po zaruke nevadi? Dakujem
NaCl po expirácií neprekáža a pokiaľ sa to nenaťahuje z otvoreného balenia tak môže byť aj po.
Nie je nutné riediť všetko v BA vode. Bežne sú RH riedené v NaCl a spotrebované do pár dní.
Výrobca tak isto deklaruje, že napr. IGF je možné riediť v klasickom NaCl.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]