Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29113
4brokenwings napísal:
16 Jún 2021, 22:21
testosterone propionate obden 100 mg , a clenbuterol.rad by som siel dole tuky a zvyraznil svalstvo bez vody. je vhodne to podporit tabletovym stanozololom? ak ano v akej davke? 40 mg denne ci staci na podporu 20?90 kg moja vaha.
Stanozol ako začiatočníkovy stačí 30 mg denne každých 8 hodín.
Clenbuterol odporúčam do maximálnej možnej dávky vedlajších účinkov. 80 mcg čo sú 2 tablety nechodia ani ženy. Priemerná dávka je 4 tbl 160 mcg.
Clenbuterol odbúrava taurín zo srdca preto ho je nutné dopĺňať. Ak sa vyskytnú krče tak je zanedbaná suplementácia magneziom.
TST Propinat bude ťahať o niečo viac vody a viac aromatizovať, takže z toho budeš cítiť bradavky. V podpise je poradenstvo ak náhodou.
Dík

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od John99
#29213
Ahojte, chcel by som ist druhu kuru, podobnu prvej, vysledky uvodnej velmi dobre, v prvej ocividne zvacsenie prsneho tkaniva plus mierna citlivost, preto navrh:

Cyklus:
Testosterone enanthate:
250 mg/tyzden, 12 tyzdnov spolu

Tamoxifen citrate:
10mg EOD, 12 tyzdnov spolu


po 14 dnoch od poslednej injekcie PCT:

PCT:
Clomid
4 tyzdne:
1. tyzden 150mg ED
2. tyzden 100mg ED
3. tyzden 50mg ED
4. tyzden 50mg ED

Exemestane
20 dni:
10 dni 25mg ED
10 dni 12,5mg ED

Nejake napady na vylepsenie, pripadne nazor?


Dakujem pekne
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29214
Do kury skus nejaky oral (Metandienon, oxandrolon alebo stanozol) alebo Boldenon.

Namiesto tamoxifenu daj do kury ten exemestan.

PCT -
Clomid, tamoxifen a pridaj HCG

Moj návrh ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od John99
#29220
dakujem :)
A davkovanie by si vedel poradit? kolko a ako casto exemestane pocas kury a kolko tamoxifen v pct?
Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#29224
John99 napísal:
15 Nov 2021, 23:03
dakujem :)
A davkovanie by si vedel poradit? kolko a ako casto exemestane pocas kury a kolko tamoxifen v pct?
nastuduj si radsej predom ake existuju IA a ako posobia.. exemestan zhadzuje silnejsie estrogen preto je tazsi na davkovanie.. anastrazol blokuje aromatazu potom mas este tamox atd.. nastuduj vyber si co je najvhodnejsie aby si vedel udrzat istu hladinu estrogenu.. moj nazor radsej zacat anastrazol od zaciatku
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29225
Tak všeobecne sa exemestan berie 25mg každy druhý deň
Tamoxifen uplne stačí v PCT 20mg denne

A HCG 500iu 3 krat do tyždňa.
Aby si predišiel problemom z estrogenom tak si ho nechaj zmerať na krvnych testoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od juro5555555
#29316
Dobrý deň, chcel by som ísť druhú kúru, mám 26 rokov a 80kg. Chcel by som nabrať na svalovej hmote kľudne aj viac vody.
Chcem ísť Tst Enathate 250mg/týždenne napr. pondelok a štvrtok aplikácia po 125mg. Plus ku tomu methandienone asi 30mg denne neviem bolo by to takto vhodné ?

Pct: by som nasadil 2 týždne po poslednej dávke Tst enathate a to Hcg ale neviem koľko a ako často.

Ďakujem veľmi pekne za rady.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29317
HCG v PCT po takej kúre bohate bude stačiť 1500-2000 iu týždenne, rozdelit do 3 aplikácií. Väčšie dávky HCG by boli zbytočné a až škodlivé. K tomu by som dal proviron 50mg denne na 4 týždne.
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29321
Slovan1945 napísal:
17 Nov 2021, 18:34
Tak všeobecne sa exemestan berie 25mg každy druhý deň
Tamoxifen uplne stačí v PCT 20mg denne

A HCG 500iu 3 krat do tyždňa.
Aby si predišiel problemom z estrogenom tak si ho nechaj zmerať na krvnych testoch.
Rozhodne sa neberie ako pravidlo 25 mg exemestanu každý druhý deň.
Odporúčame ho užívať radšej v dávke 1/4 tablety každý druhý deň alebo potom maximálne 2 krát do týdžna pol tablety po takto slabej kúre.
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29322
juro5555555 napísal:
02 Apr 2022, 01:39
Ďakujem veľmi pekne.

HCG aplikovať do tuku inzulínkou asi však ?
HCG subkutánne do tuku a vždy dávku maximálne 300 IU maximálne každý druhý deň. Ľahko sa receptory znecitlivia a potom nebudú na liečbu v PCT reagovať tak dobre.
Tamoxifen môžete užívať 10 mg denne spolu s Exemestanom. Kvôli väčšej strate vody v tele počas klesania estrogénu sa užíva okolo obeda nech nie je v noci príliš časté močenie.
Ideálne s jedlom, kde sa stupňuje jeho efekt okolo 40 percent. Neužívať s mastnými jedlami.
Akákoľvek dávka Proviron-u brzdí obnovu TST tak ako všetky AAS.
Celá kúra je celkom zle postavená

Cyklus:
Testosterone enanthate:
250 mg/tyzden, 12 tyzdnov spolu
OK
Methan: dva krát denne
Tamoxifen citrate:
žiadny. Anastrozol po 4 týždňov pol tablety každých 7 dní.



po 14 dnoch od poslednej injekcie PCT:
A od poslednej injekcie HCG platí tiež.
PCT:
Clomid
4 tyzdne:
1. tyzden 150mg ED Zle stačí 100 mg prvý deň a potom stačí 50
2. tyzden 100mg ED zle stačí 50 mg
3. tyzden 50mg ED zle stačí 50 mg
4. tyzden 50mg ED netreba

Exemestane
20 dni:
10 dni 25mg ED zle stačí pol tablety E2D ak nechceš prísť o libido ( ak je tam HCG začať s Exemestanom skôr)
10 dni 12,5mg ED tu stačí 1/4 tablety E2D

Nie je tam žiadna antikatabolická látka: Salbutamol, Clen a pod.


Nejake napady na vylepsenie, pripadne nazor?
Užívateľov profilový obrázok
Od Martin83
#29343
Ahojte potrebujem poradit mam kuru test.enanh.+metan+boldenon.PCT tamox clomid a HCG poradte ako kedy koľko dávkovať. Testu mam 20ml. Bolden 20ml metan 300ks(10mg) dakujem za radu.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29345
HCG 1500iu týždenne (uživať 3 týždne a dávku rozdeliť na 3 krat)
Clomid 100mg denne - 7 dní a potom 14 dní po 50mg denne.
Tamoxifen 40mg denne - 7 dní a potom 14 dní po 20mg.
To by malo stačiť. ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29346
Martin83 napísal:
19 Apr 2022, 20:22
Ahojte potrebujem poradit mam kuru test.enanh.+metan+boldenon.PCT tamox clomid a HCG poradte ako kedy koľko dávkovať. Testu mam 20ml. Bolden 20ml metan 300ks(10mg) dakujem za radu.
Dobrý deň, TST aj Bolde je celkom málo. Kúra by mala mať aspoň 16 týždňov.
TST v dávke 300 mg týždenne a aplikácia ideálne 3,5 deň. (Pondelok 0,5 ml a Štvrtok 0,5 ml)
Boldenone aplikovať spolu s TST v dávke 1ml pondelok a 1 ml vo štvrtok.
Nenapísali ste značku ani koncentrácie, takže to píšeme odhadom.
Methan užívať od druhého týždňa v dávke 30 mg jednu dávku ráno 10 mg (1 tbl. ) a jednu dávku po 8 hodinách 20 mg (2 tbl.).
PCT:
HCG začať mesiac pred plánovaným ukončením a poslednú dávku dať s poslednou dávkou TST.
HCG každý druhý deň maximálne 250-300 IU.
Clomid vždy ráno 1. deň: 100 mg (2 tbl.)
ďalších 20 dní 50 mg (1 tbl.)
Tamoxifen vyhodiť ale ak inak nedáte kedže celá kúra je zle postavená tak:
Tamoxifen každých 12 hodín 10 mg (1 tbl.) spolu dve tablety denne.

Budete tam mať ale veľký úbytok svalov a problémy s libidom a citlivosťou a po kúre budete vyzerať zaliaty a bez formy ako väčšina starých sypačov bez znalostí.
Ďakujeme
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29348
Akože celkovo keď sa niekto rozhodne sypať tak buď štýl Blast & Cruise alebo nič. PCT založené na žraní liekov proti rakovine ako Tamoxifen alebo velkých dávkach HCG či provironu je úplná blbosť takto nikto v živote progres neurobí a je to úplne zbytočné a veľmi škodlivé. Žiaden kulturista, powerlifter či strongman to takto nerobí a je to pi...... ktorú spropagovali díleri za účelom zisku.
Tolko môj názor. ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od Martin83
#29350
Chrisbeast napísal:
24 Apr 2022, 20:00
Martin83 napísal:
19 Apr 2022, 20:22
Ahojte potrebujem poradit mam kuru test.enanh.+metan+boldenon.PCT tamox clomid a HCG poradte ako kedy koľko dávkovať. Testu mam 20ml. Bolden 20ml metan 300ks(10mg) dakujem za radu.
Dobrý deň, TST aj Bolde je celkom málo. Kúra by mala mať aspoň 16 týždňov.
TST v dávke 300 mg týždenne a aplikácia ideálne 3,5 deň. (Pondelok 0,5 ml a Štvrtok 0,5 ml)
Boldenone aplikovať spolu s TST v dávke 1ml pondelok a 1 ml vo štvrtok.
Nenapísali ste značku ani koncentrácie, takže to píšeme odhadom.
Methan užívať od druhého týždňa v dávke 30 mg jednu dávku ráno 10 mg (1 tbl. ) a jednu dávku po 8 hodinách 20 mg (2 tbl.).
PCT:
HCG začať mesiac pred plánovaným ukončením a poslednú dávku dať s poslednou dávkou TST.
HCG každý druhý deň maximálne 250-300 IU.
Clomid vždy ráno 1. deň: 100 mg (2 tbl.)
ďalších 20 dní 50 mg (1 tbl.)
Tamoxifen vyhodiť ale ak inak nedáte kedže celá kúra je zle postavená tak:
Tamoxifen každých 12 hodín 10 mg (1 tbl.) spolu dve tablety denne.

Budete tam mať ale veľký úbytok svalov a problémy s libidom a citlivosťou a po kúre budete vyzerať zaliaty a bez formy ako väčšina starých sypačov bez znalostí.
Ďakujeme
Dobry den a co by ste mi odporučili vy dakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od Hejkal
#29351
Zdravím prosím o radu, začal sem od 29.4 Nebido 4ml i.m. a s tím hgh 4 iu na 12 týdnu. Je to dostačující na úbytek tuku a nebrání sval hmoty? Je potřeba po nebidu nasadit PTC? Bylo mi řečeno ze nepotlacuje vlastní tvorbu tst a tudíž pct mě i potřeba, ale chtěl bych to slyšet od vícero zkušenějších. Díky
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29352
Nebido je testosteron undecanoate, a každý syntetický testosterón ti znižuje tvoju vlastnú tvorbu. Tak PCT je nutné. HGH na 12 týždňov je zbytočnosť a vyhodené peniaze, na úbytok tuku postačí clenbuterol. 👍
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29354
Aspoň 6-12 mesiacov. V pripade hojenia rán, poškodených klbov, šliach či zlomenin stačí 1 mesiac.
Užívateľov profilový obrázok
Od Lajbi
#29356
Caute.rozhodol som sa zahajit svoju prvu kuru.mam 30 rokov 165cm a 73kg.kamarat mi poradil test.enant.+methandien.mam vyšportovanu postavu a velmi ťažko priberam na váhe.mam aj test.propionat 10ml a sustanon 10ml.dal mi to kamarat zostalo to jemu.povedal mi ze si mam poradit od nejakeho professionala ako na to vlastne ..dakujem za odpovede
Užívateľov profilový obrázok
Od Majo.evans
#29357
Zdravim vas chalani,som rad,ze je aktivne forum o posilovani...potrebujem poradit...chcem ist spevnovaciu kuru a pct tiez poprosim,davkovanie aj rozpis...tst propik a bolde alebo parabolan....alebo undestor ako tst ?ktore odporucate ?hlavne vyrysovat.....a chcem aj take combo,co najmenej side effects....mam 189 cm,104 kg....30 rokov a odcvicene tak 10 rokov,len potrebujem rysnut poriadne....som prvosypac...dakujem za rady a odpovede
Užívateľov profilový obrázok
Od Majo.evans
#29359
a popravde,najradsej by som siel peptid hgh fragment....mam aj zdroj,len to davkovanie som z toho debil,to jednu ampulku za 4 dni miniem ci ako ?keby som to mal s kym poriadne prediskutovat a poradit isiel by som ten peptid
Užívateľov profilový obrázok
Od Majo.evans
#29360
tak nakoniec idem undestor a turik...co som sa bavil so zdrojom ,tak momentalne toto ...takze tak...poprosim rady ohladne davkovania a pct,davkovanie light pls ako prvosypac
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 78
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]