Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od fero456
#29448
Čaute

bol som na teste celkoveho tst a vyšla mi nízka hladina (361 ng/dL) Doktor mi povedal že je to síce na spodku ale v norme takže mám smolu a mám sa s tým naučiť žiť (zdravotne odvody zase raz v akcií). Posledný pol rok sa cítim jak úplne hovno a preto chcem začať sám s TRT, cvičím 15r ale prirastky vo fitku ma už vobec nezaujímaju, skor mi ide o dobrý pocit, momentalne nemam ani energiu na treningy. Zaujimaju ma vaše skusenosti ak ste na tom niekto dlhodobo, hlavne nejake dlhodobe vedlajšie učinky, davkovanie. Neviem či je lepší cypionate alebo enanthate, planujem aj sem tam streliť HCG na plodnosť a zmenšene semeniky. Som zo ZA okresu a viem si čosi poriešiť aj lokalne ale zaujima ma či existuju aj nejake online stranky kde sa to ešte da objednať, steroidy.eu funguju ale nemam skusenosti to jedine poznam, resp pište spravy ak by ste mali zaujem o dlhodobuz spolupracu 😁

Dik za odpovede

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29453
Mnoho lekárov aj keď testy ukážu že je TST pod spodnou hranicou tak aj tak nepredpíšu testosterónovú liečbu a pošľú človeka k psychológovi abo ti dajú antidepresíva. Proste úplný dementi a amatéri. Na TRT väčšinou predpisujú 100 - 150mg TST týždenne. Z HCG je to zase individuálne ale na plodnosť stačí malá dávka od 1500-2000 iu týždenne určite nie viac lebo to by malo opačný efekt a narobilo len škodu. A ten testosterón či cypionate či enanthate je úplne jedno, určite nepoužívať sustanon do TRT ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29454
fero456 napísal:
10 Jún 2022, 16:07
Čaute

bol som na teste celkoveho tst a vyšla mi nízka hladina (361 ng/dL) Doktor mi povedal že je to síce na spodku ale v norme takže mám smolu a mám sa s tým naučiť žiť (zdravotne odvody zase raz v akcií). Posledný pol rok sa cítim jak úplne hovno a preto chcem začať sám s TRT, cvičím 15r ale prirastky vo fitku ma už vobec nezaujímaju, skor mi ide o dobrý pocit, momentalne nemam ani energiu na treningy. Zaujimaju ma vaše skusenosti ak ste na tom niekto dlhodobo, hlavne nejake dlhodobe vedlajšie učinky, davkovanie. Neviem či je lepší cypionate alebo enanthate, planujem aj sem tam streliť HCG na plodnosť a zmenšene semeniky. Som zo ZA okresu a viem si čosi poriešiť aj lokalne ale zaujima ma či existuju aj nejake online stranky kde sa to ešte da objednať, steroidy.eu funguju ale nemam skusenosti to jedine poznam, resp pište spravy ak by ste mali zaujem o dlhodobuz spolupracu 😁

Dik za odpovede
Kľudne nám môžete napísať na email nižšie a vieme sa Vám povenovať za nejakú odmenu. Je jedno aký ester vyskúšate a sú pre Vás vhodné ako Cypionat, Enanthat tak ako MIX (Sustanon, TriTest a pod.)
Samozrejme si treba stražiť hladinu estrogénu, progesteronu a pod.
Vyrovnaná hladina sa dá dosiahnuť už po pár nízkych dávkach. Doktor sa tam snaží dosiahnuť čo najpresnejšiu hladinu, ktorá je zdravá pre človeka a nehľadá za tým žiadne anabolické účinky a minimalizuje tie androgénne.
Test nám môžete poslať do emailu v prílohe ale tá hladina, ktorú udáva je nezvyčajná, pretože sa to v 99 percentách meria v nmol/l
Takto sa Vaše výsledky ťažko prekladajú. Taktiež to môže byť len nestimulovaná hypofýza, Leydigove bunky a pod.
Buď sa dá problém vyriešiť alebo sa nasadí substitučná liečba.
Ďakujeme
Užívateľov profilový obrázok
Od bstrong
#29581
ahoj,no ja som mal podobne problemy,po jednom cykle mi uz moj vlastny TST nenabehol poriadne,ako tiez to bolo v norme podla tabuliek,ale citil som sa podobne,skusal som nejakych doktorov,ale ako pisu chlapi,doktori su tu dost pozadu v tomto,ale nasiel som jedneho,najpv mi dal gel,ten fungoval,ale treba ho aplikovat kazde rano a to zacne byt obtazujuce,potom som si vypytal nebido,pisu ze raz za 3 mesiace,fungovalo mi aj to,tst sa mi v tele zvysil na vysoku hodnotu a ked este semtam dam aj proviron tak je to fest dobre,ale ten davam len semtam nejake 2 tyzdne a samozrejme HCG 1500 tyzdenne,citim sa ovela lepsie,akurat treba davat pozor kedy dat dalsiu davku,ja to mam ideal po 6-8 tyzdnoch,prvy krat som to potiahol trosku dlhsie a to som uz bol 2 tyzdne dost podrazdeny,traba si najst to svoje,mne sa nechce aplikovat tst tyzdenne tak preto nebido,sice uz som nasiel nahradu,pretoze nebido je dost drahe
TST Cypionat nastaly teploty

Ahoj Všem,prosím o pomoc,po prvn&iac[…]

Prvá kúra

Zdravím všetkých. Mam 36, 90[…]

Tlak v krku po tst

Ahoj, zhruba před 3 dny jsem začal první ků[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...