Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29482
Zdar borci, čo by si povedal na 125mg tst ent + 300mg drost ent týždenne na 8 týždňov bolo by nutne podľa teba hcg do pct alebo by stačil samotný clomid? A prejavili by sa estrogénove vedlajsie účinky asi je to individuálne.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29484
Kludne chod 300tst a 300 Drostanolon. 8 tyzdnov je malo natiahni to aspon na 12. V PCT daj k HCG aj ten clomid a tamoxifen.
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29486
Práve preto chcem ísť tak nízku hladinu tst len po dobou 8 týždňov lebo to bude moja prvá kura a rad by som sa vyhol užívaniu hcg a tamoxu.
Niekde som čítal že ak nejde o vysoké dávky as ktoré aromatizuju a nejdes dlhu kúru tak stačí
Clomid štítom
1. Deň 200mg, 5. Dni 100mg a 7. Dni 50mg
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29487
Deryk159 napísal:
16 Aug 2022, 20:40
Zdar borci, čo by si povedal na 125mg tst ent + 300mg drost ent týždenne na 8 týždňov bolo by nutne podľa teba hcg do pct alebo by stačil samotný clomid? A prejavili by sa estrogénove vedlajsie účinky asi je to individuálne.
Ak chcete ísť nízke dávky TST tak je treba zvoliť aspoň dávku okolo 200 mg nech sa dostanete tesne nad genetické maximum.
Drosta je krátky ester, takže sa rozbehne o trošku skôr ako TST. Tak či tak budete čakať približne 3-4 týždne kým vôbec niečo úcitite.
Drostalon sa z tela vyplaví za 2 dni a potom sa bude môcť všetok estrogén naviazať.
Z dávky TST nebude dokopy nič cítiť. Dobré by bolo mať percento tuku do 15 percent aby ten Drostanolon mal efekt pri tak nízkej dávke. Pri vyššej dávke môže byť aj vyššie percento tuku.
Clomid bude účinkovať tak 14 dní, preto stačí len trošku vyššia prvotná dávka okolo 100 mg a potom ďalšie dni po tak veľmi krátkej kúre po 50 mg.
Chýba tam stále ešte Anastrozol. Nebudú z toho nejaké prírastky ale ani výsledky.
Kľudne nám napíšte na email nižšie.
Ďakujeme
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29489
Myslím že existuje aj drostan v enanthatovej forme radšej by som zvolil ten, tamox počas cyklu alebo do pct?
Na steroidcycle.org som čítal že je možné užívať tst v miere 150mg v kúre len na udržanie stabilnej hladiny tst v krvy. Nejde mi o masívne prírastky ale o skvalitnenie a mierne zväčšenie objemu svalovej bunky.
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29490
Deryk159 napísal:
17 Aug 2022, 14:16
Myslím že existuje aj drostan v enanthatovej forme radšej by som zvolil ten, tamox počas cyklu alebo do pct?
Na steroidcycle.org som čítal že je možné užívať tst v miere 150mg v kúre len na udržanie stabilnej hladiny tst v krvy. Nejde mi o masívne prírastky ale o skvalitnenie a mierne zväčšenie objemu svalovej bunky.
Áno, existuje ale o to menej Vám kúra bude šlapať, kedže to chcete ísť len 4 týždne tak celkový čas keď nabehnú látky bez front load bude 4 týždne. Tamoxifen vôbec. A Vy chcete stabilnú hladinu pretože máte 60 rokov alebo chcete naberať svaly?
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29491
No podľa toho čo som mal možnosť čítat tak drostan by moholo spôsobiť to že zníži endogenu produkciu tst tak z toho dôvodu ten enantat.
Nie mám 27 rokov..
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29492
Deryk159 napísal:
17 Aug 2022, 19:30
No podľa toho čo som mal možnosť čítat tak drostan by moholo spôsobiť to že zníži endogenu produkciu tst tak z toho dôvodu ten enantat.
Nie mám 27 rokov..
Podľa nášho názoru v tom máte dosť chaos. Zníži Vám endogénnu produkciu aj Drostanolon aj TST, ale Drostanolon zvyšuje využitie TST. TST je hlavný stavený hormón pre Vás... atď.
Držíme palce alebo sa skúste obrátiť na predajcu, ktorý Vám produkty poskytol. Ďakujeme
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29493
Jasné že tápem.. Tak inak akú prvú kúru by ste vy navrhli poprípade PCT? Išlo by len o to ako telo zareaguje na látky a skôr to zamerať na skvalitnenie lebo s nazeraním hmoty som nikdy nemal problém cvičím rekreačne 3-4 roky a mám 188cm 90kg pri 12~13% tuku.
Ďakujem ste borci.
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29494
Deryk159 napísal:
17 Aug 2022, 19:46
Jasné že tápem.. Tak inak akú prvú kúru by ste vy navrhli poprípade PCT? Išlo by len o to ako telo zareaguje na látky a skôr to zamerať na skvalitnenie lebo s nazeraním hmoty som nikdy nemal problém cvičím rekreačne 3-4 roky a mám 188cm 90kg pri 12~13% tuku.
Ďakujem ste borci.
royalroids@tutanota.com
Poradenstvo na emaili.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29495
Prvú kúru vždy choď len čisto TST v dávke aspoň 200-300mg týždenne. Potom skoč na krvné testy a uvidíš ako ti to aromatizuje a podla toha dáš anti-estrogen. Kúry do 8 týždňou sú zbytočné a neefektívne. PCT - HCG, clomid, tamoxifen všetko na mesiac a v malých dávkach. Aj tak ti skoro žiadne svalové prírastky neostanú aj po tej najideálnejšej PCT. Keď chceš budovať svalovú hmotu alebo silovo sa posunúť musíš isť Blast&Cruise.
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29496
No dobre a ako sa vyhnúť nafúknutému, estrogenovemu vzhľadu. Rad by som docielil suchý, tvrdý a definovaný vzhľad.. polopate nerád by som vyzeral ako zaliata guľa to úplne nechceš.
Nato stačí 250mg tst ent týždenne po dobu 10 týždňov nič viac..?
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29497
Deryk159 napísal:
18 Aug 2022, 10:28
No dobre a ako sa vyhnúť nafúknutému, estrogenovemu vzhľadu. Rad by som docielil suchý, tvrdý a definovaný vzhľad.. polopate nerád by som vyzeral ako zaliata guľa to úplne nechceš.
Nato stačí 250mg tst ent týždenne po dobu 10 týždňov nič viac..?
Nie
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29498
Poznat to na forme keď pridáš Proviron do kúry kde máš iba čisto tst ent?
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29499
Deryk159 napísal:
18 Aug 2022, 18:39
Poznat to na forme keď pridáš Proviron do kúry kde máš iba čisto tst ent?
Áno je to jedna z látok, ktoré sú taký základ a a občas nutnosť.
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29500
Môžeš ísť Proviron počas celej kúry dajme tomu keď ideš 10 týždňov tak celých 10 týždňov alebo to potiahnuť s tým Provironom kľudne na 12 týždňov až do začiatku Pct..?
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29501
Deryk159 napísal:
18 Aug 2022, 19:59
Môžeš ísť Proviron počas celej kúry dajme tomu keď ideš 10 týždňov tak celých 10 týždňov alebo to potiahnuť s tým Provironom kľudne na 12 týždňov až do začiatku Pct..?
Áno, ale záleží od dávky. Zaradili by sme to v 2 týždni v dávke 50 mg +
Rozdeliť ráno a večer každých 12 hodín prípadne väčšia dávka ráno
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29502
Kedy by ste odporučili ísť na krvné testy kvôli hormónom od začiatku kúry v 3 alebo 4 týždni?
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29503
Na test chod po nejakých 5 - 6 týždňoch ked bude ten dlhý ester TST naplno rozbehnutý.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]