Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29516
Nazdar borci chcel by som ísť prvú kúru bold + tst ent čo sa odporúča.. Aké dávky, frekvencia podávania, koľko týždňov, ak si náchylný na esteogen koľko Anastrozolu preventívne dávať, kedy začať z PCT po kúre, ako dlho ísť PCT a čo do PCT dať?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29518
Deryk159 napísal:
30 Aug 2022, 07:56
Nazdar borci chcel by som ísť prvú kúru bold + tst ent čo sa odporúča.. Aké dávky, frekvencia podávania, koľko týždňov, ak si náchylný na esteogen koľko Anastrozolu preventívne dávať, kedy začať z PCT po kúre, ako dlho ísť PCT a čo do PCT dať?
ďalšia téma?
Boldenone je derivát TST, takže nejaké extra prírastky tam nebudú.
Majú rovnaký anabol/androgen index.
Anastrozol pri kúre s Bolde nie je nutný s niekoľkých dôvodov pri dobrom dávkovaní a dobrej dĺžke kúry.
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29519
A podľa skúsenosti ako by to zhruba vyzeralo aspoň 12 týždňov to ísť spolu?
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29521
A čo tak spôsob užívanie že 8 týždňov tst a po 8 týždňoch bold čiže spolu 16 týždňov? Aký je na to vás názor, každých 5 dni 1ml a v deň aplikácie pól tabletky Anastrozolu.
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29522
Deryk159 napísal:
30 Aug 2022, 15:06
A čo tak spôsob užívanie že 8 týždňov tst a po 8 týždňoch bold čiže spolu 16 týždňov? Aký je na to vás názor, každých 5 dni 1ml a v deň aplikácie pól tabletky Anastrozolu.
Veľa štastia
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29523
Tiež som si myslel že je to hlúposť, aspoň sa mi to potrdilo.
Asi skúsim 1ml/ent týždne a 1ml/bold týždenne. Uvidíme čo to spravy, keď tak prihodim nejaký oral na zacitok. Dám to len na 10 týždňov lebo to bude prvá kura.
Len neviem či bude nutne hcg do pct alebo by stačil clomid.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29524
TST a Boldenon daj 300mg / 300mg tyždenne. A aspon 16 tyzdnov.
4-6 tyzdnov od prvej davky tst chod na testy a zmeraj si estrogen a podla toho sa dava inhybitor aromatazi. Nedavaj ho len tak od oka.
PCT daj HCG, Tamoxifen a Clomid
Len clomid urcite nestaci.
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29529
Deryk159 napísal:
04 Sep 2022, 20:13
A ako by si malo do hcg zakomponovať anastrazol a clomid?
Najprv ku koncu cyklu HCG 250 IU E2d + 0,5 mg Anas a s poslednou dávkou TST to ukončiť.
Následne podľa polčasu rozpadu TST začať Clomid, Anas prípadne ešte ďalšie látky.
Tamox ku HCG radšej nedávať. Nezvládne aromatizáciu a vráti sa to späť po 12 hodinách
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29530
A aký je názor na “klasické” pct že dva týždne po poslednej dávke tst/enant začať hcg 1000UI každých 5 dni + Anastrozol 0,5mg e2d?
A ešte jedna otázka je zle keď pri aplikácii tst+bold dva krát do týždňa v deň aplikacie dáte 0,5mg Anastrozolu ako prevenciu kontroly estrogenovych vedľajších účinkov?
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29531
Deryk159 napísal:
08 Sep 2022, 11:52
A aký je názor na “klasické” pct že dva týždne po poslednej dávke tst/enant začať hcg 1000UI každých 5 dni + Anastrozol 0,5mg e2d?
A ešte jedna otázka je zle keď pri aplikácii tst+bold dva krát do týždňa v deň aplikacie dáte 0,5mg Anastrozolu ako prevenciu kontroly estrogenovych vedľajších účinkov?
Nie HCG sa dáva pred PCT inak bráni v obnove TST.
Pri Bolde menej často. Aromatizácia nie je tak veľký problém v tejto kombinácií.
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29537
Aký je názor na to že sa dá nahradiť bold primobolanom inj., dokonca že je lepší na naberanie kvalitnej a suchej hmoty???
Dik
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29538
Ano Primobolan je určite lepší ako Boldenon. Pri boldenone som zaznamenal len lepšiu žilnatosť a nepumpovanosť, inak je to veľmi slabý steroid na budovanie svalov...
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29539
Deryk159 napísal:
13 Sep 2022, 12:23
Aký je názor na to že sa dá nahradiť bold primobolanom inj., dokonca že je lepší na naberanie kvalitnej a suchej hmoty???
Dik
Primobolan je mierne horší na naberanie hrubej svalovej hmoty. Má o niečo viac vedlajších účinkov a tým, že je to DHT môže zvyšovať estrogén v tele a podkožné zavodnenie.
Boldenone má všeobecne menej vedlajších účinkov a nehovoriac o cene.
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29540
Aký máte názor na značku Beligas pharma.. Kedy začať s HCG po kúre keď je v kúre tst/ent?
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29543
Deryk159 napísal:
14 Sep 2022, 13:38
Existuje nejaká spoľahlivá značka na undgraund trhu?
Máme v popise kontakt, ak budete mať záujem. Ďakujeme
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]