Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29544
Zdar borci, Primo vs drost/enant ktorá latka ma väčší vpliv na svalovy objem.
Turinabol vs oxan ktorá latka bude vhodnejšia na prvé štiry týždne do objemu.
Dik.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29545
Caw, vzhladom na anabolicko-androgenny pomer je Primobolan lepší a silnejší steroid ako Drostanolon. Davkovať od 400-800mg týždenne + TST samozrejme.
A Turinabol je určite lepší ako oxandrolon.
Oxandrolon je len liek pre deti a predražená slabá sračka ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29546
Práve že podľa toho čo som mal moznsoť čítať tak ten drost vykazoval vyšší anabolický pomer ako Primo ale drost dávajú skor do záveru.
Ako by ste načasovali hcg po tst/enan? Niekto hovory začať s hcg ešte počas ciklu v menšej dávke napr 250 iu e2d niekto zase až dva týždne po poslednej dávke tst atd..
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29547
HCG dať ešte pred PCT v cykle 2 týždne pred koncom cyklu. Od 1500-2000 iu týždenne. ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29549
Deryk159 napísal:
18 Sep 2022, 18:21
A potom pct nasadiť dva týždne po konci cyklu?
Podľa esteru. Jeden je po 2 dňoch iný je po 20 ...
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29552
Čo je lepší pct preparát resp čo je lepšie dať do kúry a následne v tom pokračovať v pctčku či Anastrozol alebo tamoxifen.
Na prevenciu vzniku gynekomastie lebo v dospievani som tam mal mierny náznak takze v kúre by sa to prejavilo a v pctcku s clomidom.
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29553
Deryk159 napísal:
19 Sep 2022, 10:07
Čo je lepší pct preparát resp čo je lepšie dať do kúry a následne v tom pokračovať v pctčku či Anastrozol alebo tamoxifen.
Na prevenciu vzniku gynekomastie lebo v dospievani som tam mal mierny náznak takze v kúre by sa to prejavilo a v pctcku s clomidom.
Anastrozol
pri väčšom rozpočte Exemestan
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29554
Ktory je lepsi na prevenciu vzniku gynekomastie a účinnejší na nahodenie tst po kúre anastrazol či Exemestan?
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29555
Deryk159 napísal:
21 Sep 2022, 09:51
Ktory je lepsi na prevenciu vzniku gynekomastie a účinnejší na nahodenie tst po kúre anastrazol či Exemestan?
Na inhibíciu estrogénov je najlepší Exemestan prípadne Exemestan+Tamoxifen.
Na obnovenie endogénnej tvorby TST Clomid
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29556
Nie je nutne užívať v PCT spolu s clomidom nejaký AI, (Anastrozol, Exemestan)?
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29557
Deryk159 napísal:
21 Sep 2022, 16:35
Nie je nutne užívať v PCT spolu s clomidom nejaký AI, (Anastrozol, Exemestan)?
Ak má byť PCT kvalitná tak tam musí byť určite zaradený clomid a IA. Samozrejme sa dajú ponúknuť aj iné produkty namiesto Clomid-u ale tým sa PCT predraží 5 násobne.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]