Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Polotank
#29558
Čaute medici, bol by som rád ak by ste mi pomohli zostaviť kúru zo: susta 350mg/20ml, Nandro D 300mg/20ml a stanozol 10mg/240tab. Čo mi bolo poradene tu radšej ani nepíšem🤣 čo som sa dočítal tu tak viem že by som mal ísť susta 350, deca 150 každé 3-4 dni a stanozolik 20-30mg denne. Len by zaujímalo či toto celé je dobrá kombinácia, ako to rozbehnúť ako vyklusat a či do pct potom stačí hcg+anastrozol. Ďakujem 🙏🙏
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29559
Polotank napísal:
23 Sep 2022, 11:39
Čaute medici, bol by som rád ak by ste mi pomohli zostaviť kúru zo: susta 350mg/20ml, Nandro D 300mg/20ml a stanozol 10mg/240tab. Čo mi bolo poradene tu radšej ani nepíšem🤣 čo som sa dočítal tu tak viem že by som mal ísť susta 350, deca 150 každé 3-4 dni a stanozolik 20-30mg denne. Len by zaujímalo či toto celé je dobrá kombinácia, ako to rozbehnúť ako vyklusat a či do pct potom stačí hcg+anastrozol. Ďakujem 🙏🙏
Po takejto kúre zameranej na objem tam budú veľké straty hmoty na konci ostane voda. Ak je to prvá kúra tak určite.
Anastrozol treba už počas kúry.
Aj pri minimálnej dávky Nandro D tam bude chýbať cca 1000 mg a na Frontload pri dávkovaní aspoň 16 týždňov. Dávkovanie počítame s cca 400 mg týždenne.
Po Nandre PCT anastrozol+HCG sa môžete pripraviť na Deca Dick. Stanozol aspoň 30 mg, kedže tam nie je iný orál tak ho ťahať čo najdlhšie od 5 týždňa až do konca.
Užívateľov profilový obrázok
Od Polotank
#29560
Chrisbeast napísal:
23 Sep 2022, 12:31
Polotank napísal:
23 Sep 2022, 11:39
Čaute medici, bol by som rád ak by ste mi pomohli zostaviť kúru zo: susta 350mg/20ml, Nandro D 300mg/20ml a stanozol 10mg/240tab. Čo mi bolo poradene tu radšej ani nepíšem🤣 čo som sa dočítal tu tak viem že by som mal ísť susta 350, deca 150 každé 3-4 dni a stanozolik 20-30mg denne. Len by zaujímalo či toto celé je dobrá kombinácia, ako to rozbehnúť ako vyklusat a či do pct potom stačí hcg+anastrozol. Ďakujem 🙏🙏
Po takejto kúre zameranej na objem tam budú veľké straty hmoty na konci ostane voda. Ak je to prvá kúra tak určite.
Anastrozol treba už počas kúry.
Aj pri minimálnej dávky Nandro D tam bude chýbať cca 1000 mg a na Frontload pri dávkovaní aspoň 16 týždňov. Dávkovanie počítame s cca 400 mg týždenne.
Po Nandre PCT anastrozol+HCG sa môžete pripraviť na Deca Dick. Stanozol aspoň 30 mg, kedže tam nie je iný orál tak ho ťahať čo najdlhšie od 5 týždňa až do konca.
Ďakujem mal by som ešte nejaké otázky môžme si napísať ss??
Užívateľov profilový obrázok
Od Majo.evans
#29561
Zdravim.Chcem ist Stanozol +clenba potom salba a PCT.Schudnut a spevnit,rysnut....chcel som ist oxan ale stan je lacnejsi.....Rady ohladom doby,davkovania a latok poprosim,dik.
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29562
[/quote]
Ďakujem mal by som ešte nejaké otázky môžme si napísať ss??
[/quote]

Písali sme Vám.
Ďakujeme
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29563
Majo.evans napísal:
25 Sep 2022, 00:14
Zdravim.Chcem ist Stanozol +clenba potom salba a PCT.Schudnut a spevnit,rysnut....chcel som ist oxan ale stan je lacnejsi.....Rady ohladom doby,davkovania a latok poprosim,dik.
Ten Stanozol tam tomu vôbec nepomôže. Keď schudnúť tak radšej schudnúť viac a nemať potom TST nízko kvôli užívaniu AAS. Chudnúť sa dá aj pomalšie. Clen ideálne s T4/T3.
Prečo meniť za Salbutamol?
Užívateľov profilový obrázok
Od Majo.evans
#29564
Bolo mi tak poradene,zdalo sa mi to blbost,preto sem pisem.DIk za radu kamo.Pocuj,t3 s t4 mozem dlhodobo brat v nizkych davkach ?
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29566
Majo.evans napísal:
25 Sep 2022, 19:26
Bolo mi tak poradene,zdalo sa mi to blbost,preto sem pisem.DIk za radu kamo.Pocuj,t3 s t4 mozem dlhodobo brat v nizkych davkach ?
Skôr T4 ale nemá to nejaký extra význam okrem mierne "trávenia" cukru.
Clenba v kombinácií T4/T3 ok.
Efedrin aj samotný alebo kombinácia s kofein, aspirin
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29568
Clenbuterol, T3 alebo Sibutramin.
Efedrin je skôr silný stimulant, ako spaľovač tuku by som ho nepoužíval.
Užívateľov profilový obrázok
Od ShelbyKraus
#29571
Čaute pani začínam so steroidmi a potrebujem poradiť vo viacerých veciach. Mám testosterón mix a stanozol a danabolon tabletky. Chcem sa spýtať na dávkovanie a aké látky použiť po vysadení . Bolo mi povedane že testosterón raz za štyri dni a stanozol raz z dva dni plus 3x3 tabletky danabolonu denne. Ďakujem za odpovede.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29573
Daj TST + danabol a az ked doberies danabol tak potom stanozol, ist 2 tabletove veci naraz je blbost. K tomu urcite anastrozol k voli aromatizacii.
Tabletove veci sa beru kazdy den, rozdelit do 2-3 davkach.
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29574
ShelbyKraus napísal:
28 Sep 2022, 08:02
Čaute pani začínam so steroidmi a potrebujem poradiť vo viacerých veciach. Mám testosterón mix a stanozol a danabolon tabletky. Chcem sa spýtať na dávkovanie a aké látky použiť po vysadení . Bolo mi povedane že testosterón raz za štyri dni a stanozol raz z dva dni plus 3x3 tabletky danabolonu denne. Ďakujem za odpovede.
3 krát denne po tri tablety dianabolu (methanu)? To niekto odporúčal?
Užívateľov profilový obrázok
Od ShelbyKraus
#29577
Stanozol mám tiež injekčny. A mám ku koncu znižovať dávku testosterónu a stanozolu alebo to môžem dobrat cele po 1ml stanozol každý druhý deň a testosterón každý štvrtý deň ?
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29580
ShelbyKraus napísal:
29 Sep 2022, 17:49
Anastrazol mám už teraz užívať alebo stačí po?
Anastrozol určite stačiť ako PCT nebude.
Ku koncu pomaly vyklesať.
PCT dať až na nejaký 20 deň.
Ak je Stan injekčný tak bude pravdepodobne vo vode. Nemiešať s TST.
Aplikovať Stan každý deň.
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29595
Prosím o názor na tuto kuru:
Tst/enan 1-12w: 250mg
Primobol 1-12w: 250mg
Turinabol 1-5w: 30mg ed
Malo by ísť o vôbec prvú kuru za cieľom naberania suchej a trvácnej hmoty.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29620
Osobne som ho nemal ale na fórach hovoria že je rovnako účinný ako orálna forma a oveľa viac šetrnejší k orgánom a menej toxicky ako tablety.
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29621
Deryk159 napísal:
17 Nov 2022, 21:52
Zdar borci aký máte názor na pichaný oxymetanol?
Najprv ide do krvi a až potom prechádza pečeňou, preto je o niečo silnejší. Polčas je podobný ale active life je dlhší.
Toxicita je skôr vyššia práve kvôli prvému silnejšiemu úderu.
Tablety spôsobujú kyselinu, preto pôsobia "menej zdravo"
Injekčný Oxym spôsobuje takmer vždy bolesti hlavy, vyšší tlak a pod.
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 78
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]