Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Polotank
#29286
Ahojte všetci tak najprv niečo o mne: 31 rokov, 181cm, 85kg, cvičím nepravidelne cca 15 rokov a cítim že už je čas to trošku posunúť, dostal som radu od známeho že dáme takúto kúru: testo e 300+ nandro d300+stanabolon10...s tým že testo a nandro 2x za týždeň po 1ml a stanozol 3x denne....všetko je to od firmy Human Labs...tak by som privítal rady skúsenosti a názor :) za každú odpoveď vopred ďakujem :a33

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#29287
Polotank napísal:
14 Feb 2022, 20:43
Ahojte všetci tak najprv niečo o mne: 31 rokov, 181cm, 85kg, cvičím nepravidelne cca 15 rokov a cítim že už je čas to trošku posunúť, dostal som radu od známeho že dáme takúto kúru: testo e 300+ nandro d300+stanabolon10...s tým že testo a nandro 2x za týždeň po 1ml a stanozol 3x denne....všetko je to od firmy Human Labs...tak by som privítal rady skúsenosti a názor :) za každú odpoveď vopred ďakujem :a33
ahoj tak zakladne info si sice o sebe dal ale nenapísal si vobec co je tvojím cielom a hlavne na ako dlho chces potiahnut kuru. konkretne to co mas enanthat nandrolon a stanazol je trocha divna kombinacia. kľudne mi napíš správu vysvetlím ti viac čo a ako a hlavne prečo sa niektore veci kombinuju a prečo nie
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29288
Tak pomer TST a Nandrolonu ma byt 2:1 daj 500mg TST aspoň a 300Nandrolonu. Stanozol daj najskôr až keď bude naplno rozbehnutý nandrolon. Ale ani Stanozol ani Nandrolon nepatrí do prvej kúry. Skor TST - Boldenon - proviron, bolo by to vhodnejšie ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od Rastike7
#29601
Nechápem prečo by bola divná kura test.deca a stan uplne v poriadku,stanozolol dht derivat zvyšuje účinnosť test.dava od 4 týždňa kúry,deca jeden z najbezpečnejších steroidov uplne v pohode aj prvá kura.A kombinácia test.,boldenone a proviron je úplná blbost ,proviron je veľmi slabucky dht derivat .
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29603
Ano do prvej kúry decu a stanozol :D, pridaj tam rovno už trenbolon a oxymetholone tech to šlape hneď od začiatku 👍
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29615
Rastike7 napísal:
02 Nov 2022, 17:41
Nechápem prečo by bola divná kura test.deca a stan uplne v poriadku,stanozolol dht derivat zvyšuje účinnosť test.dava od 4 týždňa kúry,deca jeden z najbezpečnejších steroidov uplne v pohode aj prvá kura.A kombinácia test.,boldenone a proviron je úplná blbost ,proviron je veľmi slabucky dht derivat .
A ako zvládne vedlajšie účinky z 600 mg TST a 600 mg Nandro Deca + DHT?
TST, Boldenon, Proviron je úplne iný typ kúry ako jeho spomínaná, takže sa to nedá ani porovnávať.
Proviron rozhodne nie je slabý DHT. Jedine tak v pomere mg proviron na mg stanozol
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]