Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

#9448
venoval som sa Kung-Fu a chvilu som aj boxoval, ale len vrece, ziaden sparing. teraz robim Wing-Tsun a som prekvapeny, ze to tu viaceri z vas spominali, lebo vela ludi z mojho okolia vobec nevie co to je. robime do toho aj boj na zemi a preto je posilka pre mna dolezita a celkovo WT alebo ine bojove umjenie + posilka je super kombinacia :a4
#9449
Mrazo napísal:venoval som sa Kung-Fu a chvilu som aj boxoval, ale len vrece, ziaden sparing. teraz robim Wing-Tsun a som prekvapeny, ze to tu viaceri z vas spominali, lebo vela ludi z mojho okolia vobec nevie co to je. robime do toho aj boj na zemi a preto je posilka pre mna dolezita a celkovo WT alebo ine bojove umjenie + posilka je super kombinacia :a4
prosim ťa.....de robiš to wing-tsun? nie u Povinca?
#9455
Jurkádium napísal:
Mrazo napísal:venoval som sa Kung-Fu a chvilu som aj boxoval, ale len vrece, ziaden sparing. teraz robim Wing-Tsun a som prekvapeny, ze to tu viaceri z vas spominali, lebo vela ludi z mojho okolia vobec nevie co to je. robime do toho aj boj na zemi a preto je posilka pre mna dolezita a celkovo WT alebo ine bojove umjenie + posilka je super kombinacia :a4
prosim ťa.....de robiš to wing-tsun? nie u Povinca?
cau, nie, neviem kto je Povinec. ja trenujem v ZA u jedneho borca :a22
#9476
Chodil som na Taekwon-do. Dokonca sme mali aj majstra zo Severnej Kórey. Bolo to fajn, ale nevýhoda bola v tom, že som sa musel prispôsobovať skupine hlavne z časového hľadiska, zatiaľ čo pri posilovaní mám voľnú ruku nad tréningom.
#9479
Mrazo napísal:
Jurkádium napísal:
Mrazo napísal:venoval som sa Kung-Fu a chvilu som aj boxoval, ale len vrece, ziaden sparing. teraz robim Wing-Tsun a som prekvapeny, ze to tu viaceri z vas spominali, lebo vela ludi z mojho okolia vobec nevie co to je. robime do toho aj boj na zemi a preto je posilka pre mna dolezita a celkovo WT alebo ine bojove umjenie + posilka je super kombinacia :a4
prosim ťa.....de robiš to wing-tsun? nie u Povinca?
cau, nie, neviem kto je Povinec. ja trenujem v ZA u jedneho borca :a22
Aha....Povinec je v Bratislave....a trz silno rozmýšlam, že sa nato dám tak ma napadlo že či nechodíš náhodu tam......inač tu je video ktorým ma Povinec zaujal http://www.wingchunkuen.sk/Videa/Si-Fu/Si-Fu.htm
#9481
tak nerozmyslaj a konaj, cim dlhsie to budes odkladat, tym viac sa okradas o cas ktory si sa mohol zlepsovat :a15 a mozem povedat, ze je to skutocne zaujimave bojove umenie urcene vyslovene na ulicu, ziadne pravidla, len jedno, mas ciel ktory ides znicit :a3
#14908
zdravim, chcel by som poradit co je lepsie, ci muay thai alebo taekwon-do, poprida nejake ine bojove umenie. zatial s tymito vecami nemam skusenosti, a tiez ci viete poradit nejake treningy v BA.
#21185
woreek napísal:zdravim, chcel by som poradit co je lepsie, ci muay thai alebo taekwon-do, poprida nejake ine bojove umenie. zatial s tymito vecami nemam skusenosti, a tiez ci viete poradit nejake treningy v BA.

Záleží na tebe, čomu sa chceš venovať a čo chceš dosiahnuť. Ak to chceš iba na ulicu, tak v thay boxe to pojde určite rýchlejšie, používajú sa tam ruky, nohy zhruba rovnako, avšak taekwondoo zalezi od asociacie, v ktorej budes trenovat, no vačšinou sa použivaju iba nohy. Ak to chces robiť ako seriózny šport, tak je v podstate jedno, čomu sa budeš venovať, hlavné je, aby ťa to bavilo, pozeraj videa, čítaj články a rozhodni sa:) A v BA a jej okolí je toho nespočetne moc, treba googlovať :)
#21186
Ja sa už asi 2 roky venujem KRAV MAGE, podla viacerých (aj mňa) v prítomnosti najfunkčnejší systém sebaobrany na svete, nie je to žiadny šport, v Krav Mage sa neusporiadavajú žiadne súťaže, Krav Maga vas pripraví na situácie, ktore sa vam možu stať každý deň každú noc na ulici, boj proti nožu, obušku, zbrani, viacerým protivníkom, boj na zemi, v stoji, proste veľmi komplexný a prepracovaný systém sebaobrany. Mimochodom tento štýl bol založený v Bratislave, kde ho založil Imrich (Imi) Lichtenfeld, ktorý tu v polovici 30. rokov viedol skupinu židovských stúpencov.

A tuto pridávam naše video, natočené minulý rok, v ktorom som taktiež ja, snažili sme sa :


#29638
Ja sa venujú len pasívne sledujú občas Oktagon a MMA tu je program zapasov, ale osobne by som do toho asi nešiel nevidím v bojových športoch nič čo by mi to malo do života ponúknuť, napríklad ako cvičenie. To si človek buduje aspoň vlastnú postavu, fyzičku aby lepšie vyzeral a nevážil napríklad 120kg v tukoch.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]