Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od hlavi7
#29622
Nazdar borci. Potreboval by som poradiť s kúrou. Je to moja prvá kúra. Začal som užívať sustanol injekčne dokopy 350mg týždenne.Plus 40 mg Dbol tablety 2 krát denne po 20mg. Potreboval by som poradiť s PCT čo a kedy začať brať a ako dlho. Ďakujem za odpovede

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29624
hlavi7 napísal:
20 Nov 2022, 11:03
Nazdar borci. Potreboval by som poradiť s kúrou. Je to moja prvá kúra. Začal som užívať sustanol injekčne dokopy 350mg týždenne.Plus 40 mg Dbol tablety 2 krát denne po 20mg. Potreboval by som poradiť s PCT čo a kedy začať brať a ako dlho. Ďakujem za odpovede
Dobrý deň, môžete nám napísať. Prípadne sme tu už do viacerých tém písali rozpis PCT.
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29625
Deryk159 napísal:
20 Nov 2022, 12:51
A ešte jedna čerešnička, aký je vás názor na pichany Superdrol, zaťažuje pečeň?
Áno, zaťažuje pečeň tak ako orálna forma. Taktiež je to jeden z top toxických roidov.
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29629
Zdar borci, mám možnosť vďaka svojej miernej astme získavať Ventolin z lekárne. Viete mi poradiť ako by som ho mohol využiť pri naberaní?
Užívateľov profilový obrázok
Od angelakowasky
#29642
Máme široký sortiment tabletiek na chudnutie, sirupu, ozempicu a iného inzulínu

whatsapp +48576247594
E-mail: angelakowasky@gmail.com

fentermín
benzfetamín
dietylpropión
fendimetrazín
leanbean
phenq
adipex
meridia
sibutramín
sibutril
odporovať
tenuate retard
accione
duromine
Hydroxycut
Orlistat (Alli)
Xenical
Plentiny
Mysimba
Saxenda
Alli kapsuly
Qsymia
saxenda
ozempic
inzulín
whatsapp +48576247594
E-mail: angelakowasky@gmail.com
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29647
Zdar borci, zaujímal by ma váš názor na Moldavskú značku Balkan Pharmaceuticlas. Veci majú lekárenskú kvalitu a dajú sa zohnať veci od tejto značky??
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29649
Deryk159 napísal:
30 Nov 2022, 22:16
Zdar borci, zaujímal by ma váš názor na Moldavskú značku Balkan Pharmaceuticlas. Veci majú lekárenskú kvalitu a dajú sa zohnať veci od tejto značky??
Kým nešli sedieť tak to bola dobrá kvalita aj s ochrannou známkou na prídavnú látku. Momentálne ťažko povedať.
Užívateľov profilový obrázok
Od DarkWand
#29650
Zdravim som tu novy a hladam pomoc chcel by som skusit as do kury sustanon staci ak pojdem len to ide mi o narast sily a samozrejme som uplny zaciatocnik mam 31 rokov cvicim asi 7 rokov. Nasiel som cyklus sustanon a a v 7 tyzdni 40 mg tamoxifen je to postacujuce ci mal by som dat nieco ine diky za odpoved.
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29651
DarkWand napísal:
02 Dec 2022, 01:40
Zdravim som tu novy a hladam pomoc chcel by som skusit as do kury sustanon staci ak pojdem len to ide mi o narast sily a samozrejme som uplny zaciatocnik mam 31 rokov cvicim asi 7 rokov. Nasiel som cyklus sustanon a a v 7 tyzdni 40 mg tamoxifen je to postacujuce ci mal by som dat nieco ine diky za odpoved.
Určite nie Tamoxifen a už vôbec nie v takej dávke. 40 mg je dvojnásobná odporúčaná dávka.
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29653
andrejzbranek napísal:
03 Dec 2022, 17:47
Zdravým, čo si myslite ,ked pojdem čisto len oxandrolon 30mg denne / 2mesiace, čo mam očakavať hlavne , dakujem
Trošku lepšie vyzerajúce telo inak dokopy minimum.
Užívateľov profilový obrázok
Od andrejzbranek
#29654
a vedlajšaky ? Hlavne sa bojim gyna, mam s tym neprijemnu skusenost z minulosti , tak preto chcem skusit len oxan , popripade nejaky rozpis latok ,ktore by mi nenarobili problem s tymto
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29656
Hlavne si dojebeš svoju vlastnú tvorbu TST, oxandrolon nič sám o sebe nespravý. Úplne zbytočná vec ho uživať samostatne...
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29657
andrejzbranek napísal:
03 Dec 2022, 21:04
a vedlajšaky ? Hlavne sa bojim gyna, mam s tym neprijemnu skusenost z minulosti , tak preto chcem skusit len oxan , popripade nejaky rozpis latok ,ktore by mi nenarobili problem s tymto
Aká je nepríjemná skúsenosť?
Užívateľov profilový obrázok
Od andrejzbranek
#29658
musel som isť pod skalpel lebo to bolo už velmi velke a chirurg ani chvilu nevahal a hned povedal ze treba to isť operovať .Mal som to dosť dlho a skušal kade čo a nič mi nepomohlo (tamox, caber, letrozol) a formu som mal celkom slušnu ale tie cecky to dojebali uplne , tak si predstav čo to spravi s psychikou . Bral som viac prohormonov tak myslim že tie mi to spravili , inak davnejšie som skušal aj stanozol tabletovy, ale to som už predtym mal gyno. Zjavne mam preddispozicie na gyno
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29661
andrejzbranek napísal:
04 Dec 2022, 17:11
musel som isť pod skalpel lebo to bolo už velmi velke a chirurg ani chvilu nevahal a hned povedal ze treba to isť operovať .Mal som to dosť dlho a skušal kade čo a nič mi nepomohlo (tamox, caber, letrozol) a formu som mal celkom slušnu ale tie cecky to dojebali uplne , tak si predstav čo to spravi s psychikou . Bral som viac prohormonov tak myslim že tie mi to spravili , inak davnejšie som skušal aj stanozol tabletovy, ale to som už predtym mal gyno. Zjavne mam preddispozicie na gyno
Áno, ak ste si to nechali narásť tak Vám na to už nič nepomôže ale vždy sa dá týmto stavom pravidelne predchádzať účinnými inhibítormi. Nevieme ale ako ste ich užívali a ani nič podobné.
Prohormóny sú silné to je pravda.
Pokiaľ Vám ho vypoperovali tak je nízka pravdepodobnosť, že sa Vám v blízkej dobe urobí opäť pri správnej liečbe a sypaní.
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29664
Zdar borci čo je lepšie do objemu spolu s Testosteronom, Turinabol alebo Primobolan. Testosterón by som tam mal 250mg na 12 týždňov.
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29665
Deryk159 napísal:
07 Dec 2022, 08:13
Zdar borci čo je lepšie do objemu spolu s Testosteronom, Turinabol alebo Primobolan. Testosterón by som tam mal 250mg na 12 týždňov.
Turinabol
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29667
Aký je váš názor na užívanie Turinabolu v dávke 35mg po dobu 8 týždňov, bude to príliš dlho vzhľadom na hepatoxicitu?
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29668
Deryk159 napísal:
07 Dec 2022, 17:42
Aký je váš názor na užívanie Turinabolu v dávke 35mg po dobu 8 týždňov, bude to príliš dlho vzhľadom na hepatoxicitu?
nie, je to ok
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 78
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]