Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od fakealda
#29673
Čau borci, mám menší problém.. smazal se mi email na sk dodavatele.. bylo to nějak zeleziarstvo@ tutanota.com, poradíte? díky :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29674
fakealda napísal:
13 Dec 2022, 10:36
Čau borci, mám menší problém.. smazal se mi email na sk dodavatele.. bylo to nějak zeleziarstvo@ tutanota.com, poradíte? díky :)
Môžete nám napísať.
Užívateľov profilový obrázok
Od andrejzbranek
#29675
Vaša skusenosť so značkou celelabs? Mam od nich oxandrolon a verifikacia sedi aj s testami janoshik , ale vraj teraz kvoli vojne len vypredavaju stare zasoby tak neviem . Dik za info
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29677
Ano, Core labs a DNA laboratory už len vypredava zasoby a výroba je v Rusku skončená. Celkovo to neboli moc kvalitné značky a nemali dobré oleje. Bol to typický lacný underground...
Užívateľov profilový obrázok
Od Martin83
#29679
papagiorgo napísal:
07 Jan 2009, 20:31
sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...
Ahojte mate niekto skusenosti s firmou Golden labs ake maju latky su ok myslím kvalita atď.dakujem za odpovede
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29680
Tu značku som mal pred 3 rokmi a nebol problém s kvalitou ale je to podobná kvalita ako Core labs.
Radšej uprednostni značky ako Bioniche-Pharma, Kenwoo-pharma, Rewix, Androchem, Panax, tie maju dobré hodnotenia...
Užívateľov profilový obrázok
Od jozefpaciga7
#29683
Zdravím, včera som tam poslal 250mg tst enanthatu a chcem sa opýtať či je normalne že ma boli stehno od rana , taka bolesť podobna ako ked mate modrinu ale nič tam neni vidno , je to moja prva kura ,viac ako 250mg neviem či mam isť, lebo mam ampulku 10ml a 1ml ma 500mg takže to by bolo asi dlho či ? No a ktomu idem aj oxan 3tab/den . A možem použit preventivne anastrozol 1 tab /tyžden ale ako sa to berie ? Nechcem dostať gyno kedže som už bol raz na operacii
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29684
Mierna bolest je uplne normalna vec, niet sa coho obavat.
Anastrozol daj 2 tablety v tyzdni utotok/piatok
A ked nechces dostst gyno tak chod na krvne testy a zmeraj si vsetky hormony, hlavne estrogen a prolaktin.
Užívateľov profilový obrázok
Od jozefpaciga7
#29687
aplikujem raz tyzdenne enathate , tak v ten den nestači dať jednu tabletu anastrozolu ? Niekde som počul že je lepšie uživať preventívne a dalšia verzia ze az ked budem mať priznaky zvyseneho estra, tak čo je teda spravne ?
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29688
Jedina spravna vec je ist na krv a zmerat si estrogen, nikto na svete nevie o kolko sa ti dvyhne estrogen v tele po aplikacii TST, u kazdeho to je inak. A uzivat len tak preventivne anastrozol ti neodporucam.
Užívateľov profilový obrázok
Od jozefpaciga7
#29690
a na testy mam isť až o 3 tyzdne od prvej aplikacii enanthatu alebo kedy ? Mne ide oto aby bol tst rozbehnuty a až potom, lebo skor asi nema zmysel či?
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29692
jozefpaciga7 napísal:
28 Dec 2022, 19:15
Zdravím, včera som tam poslal 250mg tst enanthatu a chcem sa opýtať či je normalne že ma boli stehno od rana , taka bolesť podobna ako ked mate modrinu ale nič tam neni vidno , je to moja prva kura ,viac ako 250mg neviem či mam isť, lebo mam ampulku 10ml a 1ml ma 500mg takže to by bolo asi dlho či ? No a ktomu idem aj oxan 3tab/den . A možem použit preventivne anastrozol 1 tab /tyžden ale ako sa to berie ? Nechcem dostať gyno kedže som už bol raz na operacii
Bolest po aplikaci neni normální.
Bud nekvalitni značka (olej)
Nebo jsi mohl trefit nerv.
Nebo špatná absorpce.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29693
Na krv choď po 4 tyždňoch nech je enanthat rozbehnuty. A estrogen sa zvyšuje látkami ktoré konvertujú na estrogen, čím väčšia dávka tým viac to v tele konvertuje.
Užívateľov profilový obrázok
Od jozefpaciga7
#29697
Naposledy ohladom pct , terez idem 250mg tst e tyzden, a chcem tak ist 3 mesiace pričom od začiatku druheho mesiaca dam aj 40mg oxanu denne , stači po tejto kure dať clomid+tamox+salbutamol? Stači kym mi nedôjde jedno balenie z každej latky alebo ako dlho ? Plus rozpis davkovania pct latok ake by malo byť spravne?Hcg nerad by som siel hlavne kvoli vzniku gynekomastie
Užívateľov profilový obrázok
Od markof77
#29698
Ahojte, snáď mi tu budete vedieť poradiť a nechcem kvôli tomu zakladať zbytočne novú tému.

Chystám sa dať si vyšetriť hladinu testosterónu ako samoplatca, no neviem či mám zvoliť celkový alebo voľný testosterón. Keďže celkový vyjde oveľa lacnejšie ako voľný, ale logicky mi príde, že by som potreboval ten celkový, tak neviem.

Konrétne sa jedna o tieto dva testy:
https://sk.lab.online/celkovy-testosteron
alebo
https://sk.lab.online/volny-testosteron

Alebo je to v podstate jedno? Ďakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29704
jozefpaciga7 napísal:
09 Jan 2023, 13:37
Naposledy ohladom pct , terez idem 250mg tst e tyzden, a chcem tak ist 3 mesiace pričom od začiatku druheho mesiaca dam aj 40mg oxanu denne , stači po tejto kure dať clomid+tamox+salbutamol? Stači kym mi nedôjde jedno balenie z každej latky alebo ako dlho ? Plus rozpis davkovania pct latok ake by malo byť spravne?Hcg nerad by som siel hlavne kvoli vzniku gynekomastie
Já bych volil uplně jiny PCT a napišu ti jaké jsem jel já. Ted jsem dával pct po blast and cruise 4 letech a je mi 29 let.

12 den v pct jsem si byl změřit testosteron a měl jsem 8.73 nmol/L

Já bych do pct dal pouze 2 látky a to je hcg a anastrozol.

Další věc do pct bych šel nejdřív po 8-10 týdnech na trt dávce. Takže do pct jít z TRT dávky tst. Pokud jdeš do PCT z více látek a z vysokých dávek, tak bude to vysazení pro tebe peklo :)
Nebudu ti to tady vypisovat od A po Z, protože je to poměrně obsáhlý, ale poradím ti takový základ, aby si nebyl dojebaný.
hcg začneš 2 týdny před posledním shotem TST a dávky cca 500-600iu 2x týdně a pojedeš to takhle až do 21 dne od posledního shotu tst, kdy ti začne pct a tam už pojedeš pouze anastrozol a místo pičovin jako clomid, tamox a další, tak si kup kvalitní vitamíny podporující zvýšení testosteronu, adaptogeny a další věci.
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 78
kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]