Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29740
Trenbolon v žiadnom prípade ani do piatej kúri. Keď máš za sebou odskúšaných väčšinu anabolických preparátov tak potom sa dáva trenbolon. Je to skoro najsilnejší anabolický steroid a je vhodný len pre pokročilých sypačov. Pre začiatočníkov absolutne nevhodné.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29741
Majo.evans napísal:
30 Jan 2023, 17:43
rad by som sa opytal,moze sa trenbolon ,konkretne parabolan dat do prvej kury aspon teda male mnozstva?
Rozhodně ne. Hlavně z psychického hlediska. Většina nezvládá ani vyšší dávky tst s methanem a trenbolone několikanásobně zvyšuje osobnostní rysy, takže například nervní člověk při první kůře na trenu. Bude často vystupovat z auta a chtit někoho zbit :-D
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29742
Presne tak :D musíš to mať aj v hlave zrovnané :D môže sa stať že sa niekomu veľmi zvýši prolaktin a dostane gyno a bude sa chovať ako ubrečená kunda :D
Užívateľov profilový obrázok
Od markof77
#29743
Ahojte, je tu niekto kto by si našiel čas a vedel by mi poradiť v súkromných správach? Ďakujem vopred
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29744
Slovan1945 napísal:
31 Jan 2023, 17:16
Presne tak :D musíš to mať aj v hlave zrovnané :D môže sa stať že sa niekomu veľmi zvýši prolaktin a dostane gyno a bude sa chovať ako ubrečená kunda :D
¨

Přesně tak, většína ani neví, že existují dva druhy estrogenu a že k dece a trenu se bere cabergoline
Užívateľov profilový obrázok
Od Majo.evans
#29745
Cavte,chcem sa opytat na l thyroxin co sa tyka chudnutia....ma to vyznam?ako dlho a ake davkovanie?pytam sa len na t4 ,nie t3....
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29746
Majo.evans napísal:
09 Feb 2023, 21:22
Cavte,chcem sa opytat na l thyroxin co sa tyka chudnutia....ma to vyznam?ako dlho a ake davkovanie?pytam sa len na t4 ,nie t3....
Já bych se zaměřil spíš na úpravu stravování a když už, tak maximálně clenbuterol. Pro běžného cvičence mi přijde zbytečný používat věci jako t3,t4,sibutramin.
Užívateľov profilový obrázok
Od Majo.evans
#29752
s cim striedat clenbu?chcem brat clenbu 2 tyzdne a potom nieco medzi tym a zase dva tyzdne clenba...co je najlepsie medzi tym?salba?nieje to to iste?
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29761
Zdar borci, mám otázku. Počul som teóriu že sú látky ktoré bývajú na 99% to čo je uvedené na obale napríklad ako Testosterón ale bývajú látky ktoré sú dosť často ofejkované napríklad ako Oxandrolon.
Otázka podľa vás ktoré látky bývajú málo zamieňané a do ktorých látok nemá zmysel investovať?
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29763
Deryk159 napísal:
19 Feb 2023, 14:53
Zdar borci, mám otázku. Počul som teóriu že sú látky ktoré bývajú na 99% to čo je uvedené na obale napríklad ako Testosterón ale bývajú látky ktoré sú dosť často ofejkované napríklad ako Oxandrolon.
Otázka podľa vás ktoré látky bývajú málo zamieňané a do ktorých látok nemá zmysel investovať?
V jednoduchosti ověřený prodejce co má opravdu kvalitní značky. Nějaké testy z labky k tomu a ověřovací kod. Potom nemusíš tohle řešit, že koupiš fake nebo underdosed.
Užívateľov profilový obrázok
Od jozefpaciga7
#29790
Mate niekto skusennost s takými malými čiernymi čiastočkami v oleji ? Mam to v novom tst e, a neviem či je to normalne , zmenil som značku a na druhy den po vpichu dosť boli stehno a pretrvava to už 4.den ale je to kus lepšie ako prve dni.
Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#29791
jozefpaciga7 napísal:
09 Mar 2023, 04:28
Mate niekto skusennost s takými malými čiernymi čiastočkami v oleji ? Mam to v novom tst e, a neviem či je to normalne , zmenil som značku a na druhy den po vpichu dosť boli stehno a pretrvava to už 4.den ale je to kus lepšie ako prve dni.
kontaminovany test.. nedaval by som si to.. bolo to už pred otvorenim?
Užívateľov profilový obrázok
Od Kalach47ak
#29795
Ahojte pokial pojdem 8 týždňovú kúru test enanthate 250mg/týždenne je nutné zaradiť do ptc aj hcg alebo mi stačí clomid/tamoxifen ?
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29796
Kalach47ak napísal:
12 Mar 2023, 10:47
Ahojte pokial pojdem 8 týždňovú kúru test enanthate 250mg/týždenne je nutné zaradiť do ptc aj hcg alebo mi stačí clomid/tamoxifen ?
žádný clomid ani tamoxifen ale hcg a anastrozol.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29797
HCG sa užíva počas dlhých cyklov alebo na konci cyklu. Po dobrati TST a HCG sa dava PCT - Anastrozol , Clomid alebo Exemestan. Tamoxifen nedavaj...
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29799
Slovan1945 napísal:
13 Mar 2023, 16:22
HCG sa užíva počas dlhých cyklov alebo na konci cyklu. Po dobrati TST a HCG sa dava PCT - Anastrozol , Clomid alebo Exemestan. Tamoxifen nedavaj...
Zkoušel jsem všechny možný druhy PCT a nejrychlejší obnova byla na hcg a anastrozol a samozřejmě je to mnohem komplexnější pokud chce člověk fakt excelentní PCT. Tamoxifen bych určitě do pct nedával snižuje učinek anastrozolu a clomid záleží od člověka, bez něj jsem se obnovil mnohem mnohem dřív a bylo to uplně v klidu.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29800
No hej , zase je to individualne. Ja nie som zastanca PCT ale Blast&Cruise. HCG davam v podstate po cely rok z TST , 5 tyzdnov ON 5 tyzdnov OFF v davke 500 až 1000iu tyzdenne a funguje to skvele ;)
Clomid by mal stimulovat LH a FSH a aj Tamoxifen ale co som videl tak je to slabe a tie dve lieky su zastarale...
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29801
Slovan1945 napísal:
13 Mar 2023, 22:34
No hej , zase je to individualne. Ja nie som zastanca PCT ale Blast&Cruise. HCG davam v podstate po cely rok z TST , 5 tyzdnov ON 5 tyzdnov OFF v davke 500 až 1000iu tyzdenne a funguje to skvele ;)
Clomid by mal stimulovat LH a FSH a aj Tamoxifen ale co som videl tak je to slabe a tie dve lieky su zastarale...
Taky jedu jen blast and cruise pct dávám jednou za 3 roky. Ted jsem dával naposled a 11 den pct už jsem měl 8.90 ngmol tst a když jsem jel pct s clomid a takovou klasiku tak to bylo hrozné.
Užívateľov profilový obrázok
Od jozefpaciga7
#29802
je podla vas tst sustanon silnejši/lepši učinkami s porovnaním s enanthatom alebo popripade ake výhody ma tento ester oproti klasickým dlhým esterom? Bavíme sa samozrejme o rovnakej davke tyzdenne , dík za info
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29803
Nie , nieje tam vobec ziadny rozdiel. Vsetky druhy testostetonu su rovnako silne ucinkom , lisia sa len dobou ucinnosti. Propionat je najrychlejsi a undecanoat je asi najdlhsie posobiaci ester.
Užívateľov profilový obrázok
Od jozefpaciga7
#29804
Tak ked je to jedno, tak prečo niektory kulturisti odporučaju striedať enanthate s cyphionate po určitom čase ? Nejaký dôvod tam bude podla mňa.
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29806
Jinak v USA běžná věc a tady asi málo. Pokud chcete mít nejlepší výsledky a hladinu testosteronu, tak aplikujte testosteron každý den delší inzulinkou do svalu. Například týdně dáváte 420mg tst, tak denně budete dávat 60mg tst to je 0,2 ml. I obden to je ještě dobrý. Nejvíc se to jede u TRT, ale co jsem to poradil pár lidem, tak potvrdili, že lepší pro ně mnohem bylo denně nebo obden.
Lidem například co maji akné, to může velice pomoct. Celkově hormonální stabilita je velice důležitá.
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 78
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]