Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29808
Ano s tou inzulinkou som o tom pocul. Osobne davam vzdy TST 2 krat do tyzdna a mam dost stabilnu hladinu TST v krvi na testoch. S tou inzulinkou by som si netrufal davat olejovitu latku ako TST lebo osobne som videl najdlhsiu ihlu na inzulinke 18mm. To neviem ci by stacilo aby som trafil dostatocne hlboko sval...
Užívateľov profilový obrázok
Od Bayraktar
#29809
Caute chalani,

Po 8 rokoch od poslednej sypky by som znova rad otvoril tuto pandorinu skrinku.
Co chcem - trvacne svalove prirastky - ziadne 2 mesiace opuchnuty jak michelin a potom ako cisticka do vzduchovky.
Nad cim rozmyslam
Oxandrolon + primobolan a teraz, co k tomu ?
Tst prop v malych davkach? HGH v malych davkach?
Extremna citlivost na gino, len ho ovoniam a uz sa mi trase lavy prsnik, preto ozeliem kludne vacsie mnozstvo prirastkov nech sa mi nevytvori zasa pod bradavkou vlašský orech :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29810
Tak TST v kure musi byt vzdy.
Takze daj TST+primo+oxan.
Ked je velka citlivost na estrogen , tak uzivat od zaciatku anastrozol alebo exemestan...
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29811
Slovan1945 napísal:
18 Mar 2023, 23:20
Ano s tou inzulinkou som o tom pocul. Osobne davam vzdy TST 2 krat do tyzdna a mam dost stabilnu hladinu TST v krvi na testoch. S tou inzulinkou by som si netrufal davat olejovitu latku ako TST lebo osobne som videl najdlhsiu ihlu na inzulinke 18mm. To neviem ci by stacilo aby som trafil dostatocne hlboko sval...
Enenathat a cypionat můžeš klidně aplikovat do tuku. Záleží jak je člověk vysekaný, ale těch inzulinek je víc i stříkaček pro lidi co mají více vody a tuku.
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29812
Bayraktar napísal:
19 Mar 2023, 00:48
Caute chalani,

Po 8 rokoch od poslednej sypky by som znova rad otvoril tuto pandorinu skrinku.
Co chcem - trvacne svalove prirastky - ziadne 2 mesiace opuchnuty jak michelin a potom ako cisticka do vzduchovky.
Nad cim rozmyslam
Oxandrolon + primobolan a teraz, co k tomu ?
Tst prop v malych davkach? HGH v malych davkach?
Extremna citlivost na gino, len ho ovoniam a uz sa mi trase lavy prsnik, preto ozeliem kludne vacsie mnozstvo prirastkov nech sa mi nevytvori zasa pod bradavkou vlašský orech :a13
Dal bych cypionat everyday inject. K tomu boldenon nebo primobolan a oral můžeš oxan. Plus hgh super.
Užívateľov profilový obrázok
Od Jajaja
#29813
Dobrý deň, už je to dávno, myslím, že prešiel viac ako rok, cítil som, že s mojím telom nie je všetko v poriadku, únava, nedostatok motivácie, znížená koncentrácia, kognitívne funkcie neboli rovnaké, libido bolo tiež veľmi nízke a bolo ťažké schudnúť, hromadenie tuku okolo pása a prsníkov, vypadávanie vlasov na nohách a lýtkach. dal som som urobiť platený krvný test, ktorý sa špecializuje na mužské pohlavné hormóny. No výsledok bol celkom prekvapivý, pretože som mal podozrenie na vysokú hladinu estrogénu.
Takže:
LH: 2 mIU/ml ref: 1,24-8,62
FSH: 1,14 mIU/ml ref: 1,27-19,26
SHGB: 15 nmol/l ref: 16,5-89,5

TESTOSTERÓN: 6,86 nmol/l ref: 8,64-29,00
Progesterón: dobre
Estradiol: dobre
Prolaktín: dobre
Moja ďalšia otázka by bola, že ďalším krokom bude lekár, presnejšie endokrinológ. Má niekto vlastnú skúsenosť s liečbou? Preštudoval som viacero zahraničných webov a na mnohých miestach tento problém bol nazvaný ako sekundárny hypogonadizmus. Niektorí diskutujúci na fórach písali buď liečbu trt alebo len samotný tamoxifen, niektorí spomínali clomid.Na záver dodám, že asi pred 18 rokmi (teraz budem mať 35) som skúsil methandienone, samozrejme bez pct. Asi pred 6 rokmi som skúšal prohormón, potom som musel brať tamoxifen, lebo som mal citlivé prsia, ale vtedy to pomohlo. Príznaky sú preč. To je o mne zatiaľ všetko, prosím pomôžte, ak môžete a ak chcete, samozrejme. Informácie môžu byť užitočné pre ostatných.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29814
Na obnovenie vlastnej produkcie TST sa pouziva HCG , HMG a proviron , niekomu dobre zaberie aj Clomid. Tamoxifen urcite nie.
HCG a proviron zozenies ale HMG hormon dost tazko.
Urcite zacni tym HCGckom aspon 2000 - 3000iu tyzdenne aspon na 2 az 3 tyzdne. Potom po 10 dnoch daj ten Clomid max 50mg denne na 4 tyzdne.
Ked to nezaberie tak už len TRT.
Užívateľov profilový obrázok
Od Jajaja
#29815
Slovan1945 napísal:
20 Mar 2023, 17:22
Na obnovenie vlastnej produkcie TST sa pouziva HCG , HMG a proviron , niekomu dobre zaberie aj Clomid. Tamoxifen urcite nie.
HCG a proviron zozenies ale HMG hormon dost tazko.
Urcite zacni tym HCGckom aspon 2000 - 3000iu tyzdenne aspon na 2 az 3 tyzdne. Potom po 10 dnoch daj ten Clomid max 50mg denne na 4 tyzdne.
Ked to nezaberie tak už len TRT.
ĎAKUJEM ti za odpoveď a radu, som zvedavý čo mi predpíše alebo poradí endokrinológ, alebo aký bude ďalší postup.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29816
Obavam sa ze ti nepomoze :/
Na SK je TRT u doktorov neznami pojem. A HCG , proviron ani clomid ti urcite nepredpise.
Skor ti predpise antidepresiva ako to u nich byva zvikom , o testosterone nechcu ani pocut...
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29818
No hej , to je dosť nízko za normalnych okolností.
Keď užívaš TST a si v kúre tak je to normálne a žiadúce lebo nízky SHBG zapríčiní vyšší voľný testosteron.
Užívateľov profilový obrázok
Od Jajaja
#29820
Slovan1945 napísal:
20 Mar 2023, 23:22
Obavam sa ze ti nepomoze :/
Na SK je TRT u doktorov neznami pojem. A HCG , proviron ani clomid ti urcite nepredpise.
Skor ti predpise antidepresiva ako to u nich byva zvikom , o testosterone nechcu ani pocut...
No fajn krásny prístup, teda je veľká pravdepodobnosť že to bude samoliecba 🙉
Užívateľov profilový obrázok
Od jozefpaciga7
#29821
Slovan1945 napísal:
21 Mar 2023, 00:01
No hej , to je dosť nízko za normalnych okolností.
Keď užívaš TST a si v kúre tak je to normálne a žiadúce lebo nízky SHBG zapríčiní vyšší voľný testosteron.
pol gramu idem a k tomu oxan , tu je komplet vysledok , ak je niečo zle tak napište

S-Albumín OK 44.50 g/l 35.00-50.00 SKV 20.03.2023 16:22
S-SHBG - 4.5 nmol/l 14.55-94.64 SKV 20.03.2023 16:51
S-Prolakn OK 12.14 ng/ml 2.10-17.70 SKV 20.03.2023 16:22
S-Estradiol OK 174.0 pmol/l 0.0-181,0 SKV 20.03.2023 16:51
S-Testosterón + 59.70 nmol/l 7.0-26.0 SKV 20.03.2023 17:26
FTTE - Voľný testosterón + 2.343 nmol/l 0,140-0,530 SKV 20.03.2023 18:31
FTTE- Voľný testosterón + 3.93 % 1,28-2,56 SKV 20.03.2023 18:31
BATTE - Biologicky dostupný testosterón + 56.57 nmol/l 3,39-13,13 SKV 20.03.2023 18:31
BATTE - Biologicky dostupný testosterón + 94.8 % 32,30-63,84 SKV 20.03.2023 18:31
Androgénny index + 1335.57 % 14.53-80.29 SKV 20.03.2023 18:31
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29823
Jajaja napísal:
20 Mar 2023, 14:34
Dobrý deň, už je to dávno, myslím, že prešiel viac ako rok, cítil som, že s mojím telom nie je všetko v poriadku, únava, nedostatok motivácie, znížená koncentrácia, kognitívne funkcie neboli rovnaké, libido bolo tiež veľmi nízke a bolo ťažké schudnúť, hromadenie tuku okolo pása a prsníkov, vypadávanie vlasov na nohách a lýtkach. dal som som urobiť platený krvný test, ktorý sa špecializuje na mužské pohlavné hormóny. No výsledok bol celkom prekvapivý, pretože som mal podozrenie na vysokú hladinu estrogénu.
Takže:
LH: 2 mIU/ml ref: 1,24-8,62
FSH: 1,14 mIU/ml ref: 1,27-19,26
SHGB: 15 nmol/l ref: 16,5-89,5

TESTOSTERÓN: 6,86 nmol/l ref: 8,64-29,00
Progesterón: dobre
Estradiol: dobre
Prolaktín: dobre
Moja ďalšia otázka by bola, že ďalším krokom bude lekár, presnejšie endokrinológ. Má niekto vlastnú skúsenosť s liečbou? Preštudoval som viacero zahraničných webov a na mnohých miestach tento problém bol nazvaný ako sekundárny hypogonadizmus. Niektorí diskutujúci na fórach písali buď liečbu trt alebo len samotný tamoxifen, niektorí spomínali clomid.Na záver dodám, že asi pred 18 rokmi (teraz budem mať 35) som skúsil methandienone, samozrejme bez pct. Asi pred 6 rokmi som skúšal prohormón, potom som musel brať tamoxifen, lebo som mal citlivé prsia, ale vtedy to pomohlo. Príznaky sú preč. To je o mne zatiaľ všetko, prosím pomôžte, ak môžete a ak chcete, samozrejme. Informácie môžu byť užitočné pre ostatných.
Máš extrem nízký testosteron. Poslal bych tam tereapeutickou dávku tst a nebo se zaměřil na zvýšení přirodního testosteronu. Doplnky, vitamíny, strava, nootropika.
Užívateľov profilový obrázok
Od skrina20
#29824
caute chlapi. mate skusenosti s elite labs? najprv som objednaval z od royal roids TST tam mi prisla kvalita ok aj podla testov no po 2 objednavach mi prestal odpisovat neviem co sa stalo. momentalne som kupil z anabolic house magnus TST a mam pocit ze tam bude velmi malo TST. pri tom prvom som mal aj zacervenanie aj svrbenie po vpichu, teraz pri magnus nemam ani to plus sa citim horsie psychicky ako predtym. cize z anabolic house uz neobjednam. preto sa pytam na elite labs ci mate skusenost. diky konkretne odtial chcem BioNiche Pharma Enanta-Med Testosterone Enanthate 10ml x3000mg
Užívateľov profilový obrázok
Od Jajaja
#29825
phantomgear napísal:
21 Mar 2023, 20:57
Jajaja napísal:
20 Mar 2023, 14:34
Dobrý deň, už je to dávno, myslím, že prešiel viac ako rok, cítil som, že s mojím telom nie je všetko v poriadku, únava, nedostatok motivácie, znížená koncentrácia, kognitívne funkcie neboli rovnaké, libido bolo tiež veľmi nízke a bolo ťažké schudnúť, hromadenie tuku okolo pása a prsníkov, vypadávanie vlasov na nohách a lýtkach. dal som som urobiť platený krvný test, ktorý sa špecializuje na mužské pohlavné hormóny. No výsledok bol celkom prekvapivý, pretože som mal podozrenie na vysokú hladinu estrogénu.
Takže:
LH: 2 mIU/ml ref: 1,24-8,62
FSH: 1,14 mIU/ml ref: 1,27-19,26
SHGB: 15 nmol/l ref: 16,5-89,5

TESTOSTERÓN: 6,86 nmol/l ref: 8,64-29,00
Progesterón: dobre
Estradiol: dobre
Prolaktín: dobre
Moja ďalšia otázka by bola, že ďalším krokom bude lekár, presnejšie endokrinológ. Má niekto vlastnú skúsenosť s liečbou? Preštudoval som viacero zahraničných webov a na mnohých miestach tento problém bol nazvaný ako sekundárny hypogonadizmus. Niektorí diskutujúci na fórach písali buď liečbu trt alebo len samotný tamoxifen, niektorí spomínali clomid.Na záver dodám, že asi pred 18 rokmi (teraz budem mať 35) som skúsil methandienone, samozrejme bez pct. Asi pred 6 rokmi som skúšal prohormón, potom som musel brať tamoxifen, lebo som mal citlivé prsia, ale vtedy to pomohlo. Príznaky sú preč. To je o mne zatiaľ všetko, prosím pomôžte, ak môžete a ak chcete, samozrejme. Informácie môžu byť užitočné pre ostatných.
Máš extrem nízký testosteron. Poslal bych tam tereapeutickou dávku tst a nebo se zaměřil na zvýšení přirodního testosteronu. Doplnky, vitamíny, strava, nootropika.
Ahoj ďakujem za odpoveď, zdravo sa stravujem, strazim si kalórie, spánok aspoň 7-8 hodín denne, doplnky: vitamín c 2 gr, D3 4000iu, vápnik, horčík bysglicinat, omega 3 tekutý 2x denne, selén, rhodiola rosea,agmatine sulfate, dim 200, indole 3 carbinol, večer pred spaním zma, gaba, theanine, melatonine. Dávnejšie som skúšal macu ale nepociťoval som žiadnu zmenu,ani pri tribuluse vo vysokých dávkach. Nefajčím,nepijem.
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29829
Tak bych ještě zkusil tento doplňěk https://www.zelenyobchod.cz/tongkat-ali ... jsEALw_wcB

A nebo prostě šel na terapeutické dávky testosteronu.
Například testosteron enanthat nebo cypionat každý den aplikace 25-30mg.
Ideálně klidně i pod dohledem doktora a někoho kdo se vyzná v hormonech a anabolickych steroidech. Ne klasický doktor p... co ti řekne, že umřeš.
Užívateľov profilový obrázok
Od Jajaja
#29830
phantomgear napísal:
23 Mar 2023, 19:26
Tak bych ještě zkusil tento doplňěk https://www.zelenyobchod.cz/tongkat-ali ... jsEALw_wcB

A nebo prostě šel na terapeutické dávky testosteronu.
Například testosteron enanthat nebo cypionat každý den aplikace 25-30mg.
Ideálně klidně i pod dohledem doktora a někoho kdo se vyzná v hormonech a anabolickych steroidech. Ne klasický doktor p... co ti řekne, že umřeš.
Bol som u endokrinológa,no jasne že im nestačili výsledky z odberu, ktorý som si sám zaplatil, mám sa vrátiť na odber krvy u nich a potom v apríli konzultácia s doktorom. Zbytočná naťahovačka. :a12
Užívateľov profilový obrázok
Od Novacik
#29834
Dobrý všetkým a obvzlašť ľuďom čo mi poradia kúpil som mk677 v kvapkách Warior potom od swiss TRENADROL a dôjde od swiss pct ktoré odporúčajú no otázka znie že mk677 je dávka 1ml denne a Trenadrol 1 tbl denne môžem dávku zvýšiť ? S týmto začínam nemám žiadnu skúsenosť za skorú odpoveď moc ďakujem 🤙🏻💪🏻
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29835
Preco si kupil nieco take ako Ibutamoren a trenadrol co je zmes prohormonou ? Je to zbytocne drahe , nevies co v tom skutocnosti je lebo Ibutamoren sa fejkuje tak ako Sarmi aj ked Ibutamoren nieje Sarms a prohormony su pancovane anabolika za vela €. Radsej si si mohol kupit cisty Testosteron a Boldenon , to je za malo penazi vela muziky.
Užívateľov profilový obrázok
Od Novacik
#29836
Už tera neurobím veru nič ,povedzme že som naletel do budúcna bude viac opatrnosti no a môžem teda radu či môžem ísť s dávkou hore ? Alebo nejaké skúsenosti ?Vdaka
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 78
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]