Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
#29885
Ahojte, po dôkladnom naštudovaní z voľne dostupných zdrojov na nete a po milión hodinách neúnavných rozhovorov s lokálnymi sypačmi som sa rozhodol, že je čas sa odpaniť a zazrieť nové obzory.

Najprv niečo o mne -vek 31, váha 93-95kg, výška 186cm. Železo dvíham posledných 16rokov. Väčšie prestávky som nemal, išiel som stále poctivo na celkom dobrej strave. Doplnky výživy som za tie roky vyskúšal všetky a išiel som ich pravidelne, keď tak rozmýšľam nemal som obdobie dlhšie ako 2-3 týždne aby som doma nemal proťák/aminokyseliny a nejakú predtréningovku.
Čo sa týka silovej stránky tréningu, moje PR sú - mŕtvy ťah: 185kg, benchpress: 140kg a drep: 170kg/5opakovaní (áno viem, ale bojím sa ísť viac kvôli kolenám, viem prečo).

A teraz k tomu, prečo som tu. Rozhodol som sa ísť prvú kúru SUSTA 350 (2x10ml) + STANABOLON 10 (100tbl) od Human Labs.
SUSTA pôjdem 1ml/350mg každý 5. deň (12týždňov) a STANOZOL začnem od 4. týždňa dávať prvý týždeň po 20mg/deň - od. druhého týždňa po 30mg-40mg/deň - posledný týždeň po 20mg/deň.

PCT pôjdem, ale niesom ešte rozhodnutý čo všetko v nej bude. Chcel by som tam zaradiť clenbuterol, clomiphene citrate a esentiale forte/flavobion. Pravdepodobne pôjdem bez HCG, ale ako píšem, ešte niesom celkom rozhodnutý.

Tento nazvime to blog, som sa rozhodol vytvoriť preto, lebo mám pred tým rešpekt, zaujíma ma názor ľudí, ktorý už majú s AS skúsenosti a sú ochotný "zadarmo" poradiť, dať nejaké svoje postrehy a podeliť sa o svoje skúsenosti - na tento cyklus. Takisto by som uvítal názor a radu čo a koľko do PCT, tam si ešte niesom 100% istý, či treba HCG alebo nie.

Poprosím fakt len seriózne postrehy a názory, nech to tu nieje zaspamované kok*tinami a nech tento thread vie poslúžiť aj iným, ktorý sa rozhodnú ísť takýto cyklus.

Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa.
Naposledy upravil/-a Wik v 31 Máj 2023, 15:47, upravené celkom 2 krát.

Reklama

Reklama

#29886
Tak v prvom rade do prvej kury chod len ten TST sustanon a inhibitor aromatazi (anastrozol , exemestan) . Stanozol este nedavaj. Odporucam ti pred kurou ist na krvne testy a zmerat si hormony a potom ist znova v kure.

HCG sa dava este na konci kury a az potom PCT.
Alebo pojdes do mostu co je lepsia volba ako PCT a ostanes na nizkych davkach TST.
#29891
Čaute. Chcem sa opýtať prečo hneď blokatory aromatazy keď aromatizovat vôbec nemusí .
Je to strieľanie na slepo , osobne by som blokatory riešil po krvných testoch alebo začínajúcom výskyte prvých problémov.
Čo sa týka hcg tak to tiež osobne vnímam ako veľmi drahú alternatívu pct 🫣 . Dá sa povedať že kura nieje nič monštrozne a u zdravého chlapa by som predpokladal bezproblémovú opätovnú hladinu vlastného tst za pomoci bežných doplnkov.
#29892
Na 99% aromatizovat ten tst bude. Nepoznam nikoho kto by si dal 500mg tst tyzdenne a neuzival inhibitor. HCG je pred PCT alebo pocas kury ta najlepsia vec na stimulaciu hormonu LH. Po kure ti ziadne vyzivove doplnky na obnovu TST nepomozu...
#29894
Slovan1945 napísal:
26 Apr 2023, 23:33
Tak v prvom rade do prvej kury chod len ten TST sustanon a inhibitor aromatazi (anastrozol , exemestan) . Stanozol este nedavaj. Odporucam ti pred kurou ist na krvne testy a zmerat si hormony a potom ist znova v kure.

HCG sa dava este na konci kury a az potom PCT.
Alebo pojdes do mostu co je lepsia volba ako PCT a ostanes na nizkych davkach TST.
Ďakujem za radu. Študoval som nejaké thready na zahraničných fórach a tak ako si napísal, PCT vynechám, ostanem po cykle ešte 4 týždne na nízkych dávkach TST. Budem dávať 200mg každých 7 dní po dobu 4 týždňov. Na tento cyklus je to určite lepšia voľba ako PCT.
HCG pôjdem taktiež pred mostom.

Čo sa týka anastrozolu, ten budem riešiť len v prípade potreby. Dúfam, že nebude potrebný.
Po kúre pôjdem teda len ten TST na nízkych dávkach, HCG a preventívne Flavobion kvôli Stanozolu.

Priebeh cyklu je zatiaľ v poriadku, idem každých 5 dní 1ml/350mg Sustanonu. Momentálne mám za sebou 11. deň, začínam už pociťovať jemný nástup. Tréning je super, regenerácia perfektná. Strieľam zatiaľ len do ramien na striedačku, po vpichu cítim jemnú bolesť asi 2 dni - nič strašné, na 3. deň už to ustupuje a 4. deň je už v bolesť preč.
Pred tréningom dávam AAKG, Citrulin Malate, Taurín a Beta Alanín. Po tréningu stále jednu až dve dávky EAA. Každý deň samozrejme dávku vitamínov. Kĺbovu výživu som dobral minulý týždeň, ďalšiu dám na konci cyklu.

Stanozol mám vynechať podľa teba. Viem, že Sustanon by stačil ale myslím si, že je lepšie ísť kombináciu. Keď som sa už do toho pustil, chcem to zmaximalizovať totálne. Ak to tak nieje, rád od teba príjmem konštruktívny názor.

To je zatiaľ všetko, po čase pridám opäť príspevok o priebehu.
Naposledy upravil/-a Wik v 30 Jún 2023, 23:07, upravené celkom 2 krát.
#29939
Dnes je 40.deň.
Sustanon šliape naplno, regenerácia je neskutočná a pociťujem aj zosilnenie. Tréningy sú úplne o niečom inom, nečakal som, že to bude až taká bomba.
Predvčerom som začal aj stan -20mg/deň, a o 5 dní začnem aj proviron. Váham, či dať aj inhibítor aromatázy, uvidíme, zatiaľ sú bradavky ok.
Po vpichu už nepociťujem na druhý deň bolesť, telo zareagovalo na sustanon celkom dobre.
Na konci cyklu znova napíšem info o priebehu a moje poznatky.
#30003
70. deň
Na krvné testy som nebol. Som sa na to vyjebal kvôli pracovnej vyťaženosti a od predvčera som si aj tak niečo nahmatal na ľavej bradavke a začal som užívať anastrazol 1tbl obdeň a tamoxifen 1tbl/20mg denne. Možno, že o nič nejde a som len paranoidný ale pre istotu takto.
Stanozol idem podľa plánu a susťák dávam každý 5-7 deň 1ml/350mg.
Cyklus ináč v pohode, cítim sa pred zrkadlom ako Arnold Schwarzenegger a silovo ako Mariusz Pudzianowski. A to som si po 15 rokoch cvičenia "načisto" myslel, že AS nemájú zmysel. Mýlil som sa. :a11 Regenerácia je ako z iného sveta. :a26

Rozhodol som sa taktiež, že natiahnem kúru o také ďalšie 3 mesiace. Nechcem to teraz v najlepšom ukončiť a stratiť vačšiu časť pokroku.
Ozvem sa znova o nejaký čas s priebehom cyklu.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]