Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od MisqoOoO
#29902
zdravim vás, mám 21 rokov, cvičím už 3 roky, chcel by som vyskusat doplnok s nazvom Boladrol(zlozenie v jednej tabletke- 30mg Ibutamoren, 15mg ligandrol, 15mg Cardarine). Mate niekto s týmto doplnkom skusenosti, popripade s jednotlivymi SARMami? vykusal by som pravdepodobne 1 cyklus, a teda po 4 tyzdnoch by som uvidel ci budem pokracovat alebo skoncim lebo to nestoji za to. Dakujem za odpovede

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29903
MisqoOoO napísal:
06 Máj 2023, 15:24
zdravim vás, mám 21 rokov, cvičím už 3 roky, chcel by som vyskusat doplnok s nazvom Boladrol(zlozenie v jednej tabletke- 30mg Ibutamoren, 15mg ligandrol, 15mg Cardarine). Mate niekto s týmto doplnkom skusenosti, popripade s jednotlivymi SARMami? vykusal by som pravdepodobne 1 cyklus, a teda po 4 tyzdnoch by som uvidel ci budem pokracovat alebo skoncim lebo to nestoji za to. Dakujem za odpovede
To už rovnou můžeš začít užívat anabolicke steroidy, které jsou ověřené a užíváné dekády. Proč do sebe cpát neprozkoumanou sračku.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29905
Pravé Sarmi vživote nekupiš,, sú to sračky vyrabané v Číne ktoré sú 100% fake alebo je v tablete len minimum toho Sarmu. A sú to látky ktoré sú klinicky ešte len testované.
Užívateľov profilový obrázok
Od Majo439
#29908
Z vlastnej skúsenosti varujeme pred užívaním sarms a nebodaj prohormonov . Stačilo málo a skončil som v nemocnici s vážnym zlyhávaním pečene ,nakoľko začínajú metabolizovat keď prechádzajú cez pečeň vďaka niektorým enzýmom. Našťastie som sa dal do poriadku no bol tam ďalší mladý chalan ktorý už len na novú pečeň čakal. Mladosť pochabosť
Užívateľov profilový obrázok
Od Haďák
#30102
Měl jsem Ibutamoren,s ligandrolem dohromady, při pauze od aas a docela jsem byl překvapený, že to fungovalo, samozřejmě nesrovnatelný s aas,ale podstatně lepší než nic s candarinem to musi být ještě lepší, protože na ibu je docela žravost hlavně na začátku, prvních 14 dní i spánek slabý a pak se to srovná a spánek super. Samozřejmě musiš mít kvalitní zdroj.
Užívateľov profilový obrázok
Od Haďák
#30106
Slovan1945 napísal:
07 Máj 2023, 23:09
Pravé Sarmi vživote nekupiš,, sú to sračky vyrabané v Číne ktoré sú 100% fake alebo je v tablete len minimum toho Sarmu. A sú to látky ktoré sú klinicky ešte len testované.
Ale nee,to tak , když koupíš od garonka to bude 100% fake😁jinak se můžeš spolehnout, že 90% všeho je Čína ikdyž máš na krabici napsano made in germany, všichni to berou z Číny( protože je to nejlevnější by jinak neudrželi krok s konkurencí)a pak si to upravují a bali podle sebe. Největší problém je, když to projde ještě někomu jinému přes ruce to uz pak není těžký z toho udělat fake.
Užívateľov profilový obrázok
Od Haďák
#30107
phantomgear napísal:
07 Máj 2023, 14:50
MisqoOoO napísal:
06 Máj 2023, 15:24
zdravim vás, mám 21 rokov, cvičím už 3 roky, chcel by som vyskusat doplnok s nazvom Boladrol(zlozenie v jednej tabletke- 30mg Ibutamoren, 15mg ligandrol, 15mg Cardarine). Mate niekto s týmto doplnkom skusenosti, popripade s jednotlivymi SARMami? vykusal by som pravdepodobne 1 cyklus, a teda po 4 tyzdnoch by som uvidel ci budem pokracovat alebo skoncim lebo to nestoji za to. Dakujem za odpovede
To už rovnou můžeš začít užívat anabolicke steroidy, které jsou ověřené a užíváné dekády. Proč do sebe cpát neprozkoumanou sračku.
Ono to je prozkoumány dost, jakmile se objeví něco na trhu co zvyšuje výkon a je to nový což znamená, že to je ještě nedohledatelny na testech,tak profi sportovci to do sebe laduji co se do nich vejde a nekoukaji na zdraví,ale na výkon,ale stejně tak to bude oblíbené i fejkovat
Užívateľov profilový obrázok
Od garonko
#30108
Aký fake? O čom točíš chlape?
Akože myslíš, že ja mam chut a náladu to prebalovať a robit z toho fejk produkty si na omyle, toto detinské správanie je hodne tak 12 ročne chlapca, úplná hlúposť.

Ďakujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od Haďák
#30109
garonko napísal:
12 Okt 2023, 20:15
Aký fake? O čom točíš chlape?
Akože myslíš, že ja mam chut a náladu to prebalovať a robit z toho fejk produkty si na omyle, toto detinské správanie je hodne tak 12 ročne chlapca, úplná hlúposť.

Ďakujem.
Buď v klidu byl to jen vtip, spíš jsem čekal, že se vyjadriš k tomu co se tu o tobě píše a pokusis se to vyvrátit
Užívateľov profilový obrázok
Od Kofola
#30113
mailto:copres@tutanota.com Pěkný si se mnou vyjednal. Objednám něco jiného a posleš úplně něco jiného . Navíc dlužíš další věci co si neměl a za další ani nereaguje na e-maily. To byli řeči jako rodina atd. Jsi jen další podvodník co pošle něco jiného a neuplneho. Lidi pozor na tento e-mail . Ani se nedokáže s člověkem sejít frajeři.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#30114
Mne neposlal nič ani po 3 mesiacoch. Je to klasický ojebávač , vyjebanec a podvodník. A na tomto fóre len spamuje , nikto tu nič nemá ponúkať na predaj. Admin by mal užívateľa garonko okamžite zablokovať a zmazať jeho príspevky. :a201 :a201 :a201
Užívateľov profilový obrázok
Od Haďák
#30116
Tak to by bylo od věci říct známému z kyberkriminalky ať mi zjistí jeho adresu přes e-mail a hodit ji sem :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od garonko
#30118
Všetko sa vyriešilo.
Ďakujem.
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]