Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Rastislav630
#29870
Ahojte

Cvicim 11 rokov mam zvladnutu stravu , trening , suplementaciu a povedzme ze vsetko okolo toho :) No trapi ma jedna vec... z cvicenia sa stal stereotyp ktory ma pomaly prestava bavit... :a17

Skusal som aj treningove plany ako GVT , Russian Bear , Korte :) Taktiez som skusal snad vsetky legalne suplementy ktore su volne na predaj na GymBeam a ProteinSk

Pred rokmi som uvazoval nad Undestorom ale nakoniec som od toho upustil kedze mi na fore posilovaniesk vsetci povedali ze to je velmi drha zalezitost a vedlajsie ucinky to nema prave preto ze to nema ani hlavne ucinky :D pretoze toho testosteronu sa vstrebe strasne malo... Neskor som uvazoval o ibutamorene (SARMS na zdvihnutie vlastnej produkcie rastoveho hormonu) no ludia co to pouzivaly mi to vyvrátili s tym ze ked to pojdem samotne tak budem mat akurat lepsi spanok :)

Za tie roky mam co to nastudovane o AAS , SARMS a Peptidoch bez ziadnej praxe... Som natural a snazil som sa tymto veciam co najviac vyhybat...

Ohladom coho by som chcel radu? Chcel by som poradit nieco na posun dalej bez vedlajsich ucinkov , respektive len s nějakými malými vedlajsakmi :) viem trochu sci-fi :a15 Peniaze nehraju rolu , rozmyslal som nad injekčními B12 , taktiez na vela internetovych strankach ktore predavaju legalne doplnky výživy ako protein , kreatin je vela produktov prohormonov atd ale do tohto vobec nevidím... Vela som cital ze PH je najvecsia sracka teraz som videl ze su aj PH ktore nezatazuju pecen atd... ale tych tabletovych produktov je tam strasne vela do toho sa vobec neorientujem :)

Dakujem vsetkym za pomoc a rady :a27

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Majo439
#29909
Ahoj, niesom tréner a sám sa učím najviac z netu, od skúsenejších a na vlastných chybách.
nakoľko mi Prohormony mi zničili pečeň a dosť dlho som bol off odporúčam na to okamžite zabudnúť.
Moja prvá skúsenosť bola práve snimi .. keď som sa chcel neskôr posunúť ďalej najlepšia varianta prišla peptidy. Môžem odporučiť. Za mňa skvelá bezpečná náhrada (o dosť slabšia) ako kúra steroidmi. Zlepsila sa regenerácia ,spánok ,sila a niečo som schudol. Pouvažuj o peptidoch . Pichaš inzulinkou pod kožu takže žiadne riziko ani bolesť. Len to niečo stojí . PS: jedine od particlepeptids.
Užívateľov profilový obrázok
Od Rastislav630
#29925
Majo439 napísal:
08 Máj 2023, 17:38
keď som sa chcel neskôr posunúť ďalej najlepšia varianta prišla peptidy. Môžem odporučiť. Za mňa skvelá bezpečná náhrada (o dosť slabšia) ako kúra steroidmi. Zlepsila sa regenerácia ,spánok ,sila a niečo som schudol. Pouvažuj o peptidoch . Pichaš inzulinkou pod kožu takže žiadne riziko ani bolesť. Len to niečo stojí . PS: jedine od particlepeptids.
Ahoj... Ďakujem za odpoveď... Čo to som si o peptidoch precital , aj keď na zaciatok som chcel nieco tabletove :)

Pises ze si nieco schudol ja by som naopak chcel nieco pribrat... cize objem , ciel by bol 2-3 kg
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]