Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#1352
ktorý meilový free server vyuzivate najcastejsie ? s ktorým ste najviac spokojný a preco ? a naopak nespokojný ?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3075
aNs_ napísal:jj suhlasim iN ja som na gmail a v pohodicke... ale pokec je onicom spomaleny...

nový pokec je taka chujovina , ze tým programatorom by som dal nobelovu cenu za idiotizmus ...

ani chuj tam nefunguije ... hlavne ze sa zopar lusdi poriadne nabalilo :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3076
to mas pravdu suhlasim ... rp vzdy blbnu na plochu sa zle pise casto to neodosiela a email nekomentujem onicom je to nedomyslene...
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3080
ja som na facebooku ani neni vobec ma to tam nelaka ani trosku a pokec uz tiez nic moc ... ale skype asi prevlada a icq tiez malo kedy :a3
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13244
Ja tieto free verejne mailove schranky nepouzivam. Momentalne mam 9 mailovych kont, vsetko na sukromnych domenach. Mam aj na gmaily ale vobec tam nechodim.

Mimochodom, chcel by niekto vlastnu privatnu mailovu schranku s exkluzivnou priponou (domenou)? Samozrejme bude potrebne nieco preto aj urobit.

nieco@bodybuilding-forum.sk
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#13258
vlastomenn napísal:Najlepsie je @bodybuilding-forum.sk nechodia tam otravne reklamy.
aj ju realne pouzivas ? chcel som sa ta na to uz dlhsie opýtat , ci ti vyhovuje alebo ju mas iba aby si ju mal :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13267
papagiorgo napísal:
vlastomenn napísal:Najlepsie je @bodybuilding-forum.sk nechodia tam otravne reklamy.
aj ju realne pouzivas ? chcel som sa ta na to uz dlhsie opýtat , ci ti vyhovuje alebo ju mas iba aby si ju mal :a11
Samozrejme ze na nej ficim pouzivam ju zatial len cisto od kulturistiky cize mi na nu pisu uzivatelia tohto fora pripadne pretekatri SR reprezentacie pripadne sam prezident reprezentacie pre naturalnu kulturistiku. :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13274
vlastomenn napísal:
papagiorgo napísal:
vlastomenn napísal:Najlepsie je @bodybuilding-forum.sk nechodia tam otravne reklamy.
aj ju realne pouzivas ? chcel som sa ta na to uz dlhsie opýtat , ci ti vyhovuje alebo ju mas iba aby si ju mal :a11
Samozrejme ze na nej ficim pouzivam ju zatial len cisto od kulturistiky cize mi na nu pisu uzivatelia tohto fora pripadne pretekatri SR reprezentacie pripadne sam prezident reprezentacie pre naturalnu kulturistiku. :a22
wau :a8
Od milankos512
#13331
FitPotreby.sk napísal:
vlastomenn napísal:
papagiorgo napísal:
vlastomenn napísal:Najlepsie je @bodybuilding-forum.sk nechodia tam otravne reklamy.
aj ju realne pouzivas ? chcel som sa ta na to uz dlhsie opýtat , ci ti vyhovuje alebo ju mas iba aby si ju mal :a11
Samozrejme ze na nej ficim pouzivam ju zatial len cisto od kulturistiky cize mi na nu pisu uzivatelia tohto fora pripadne pretekatri SR reprezentacie pripadne sam prezident reprezentacie pre naturalnu kulturistiku. :a22
wau :a8
Vlastík má konexie hhe :a11 ...to sa ale zíde :a21
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]