Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#342
ja uz to neriesim....myslim ze chalni by si mali normalne pomahat....ked neco chces tak proste musis ist na to za kadu cenu...treba byt proste sebecky ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#344
Like_Dorian napísal:ja uz to neriesim....myslim ze chalni by si mali normalne pomahat....ked neco chces tak proste musis ist na to za kadu cenu...treba byt proste sebecky ;)
ale otravovat sa tiez vzdy neda , teda ak je to verejne fitko , v sukromnom kde ste iba kamosi , je to nieco ine
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#346
starápáka napísal:
Like_Dorian napísal:ja uz to neriesim....myslim ze chalni by si mali normalne pomahat....ked neco chces tak proste musis ist na to za kadu cenu...treba byt proste sebecky ;)
ale otravovat sa tiez vzdy neda , teda ak je to verejne fitko , v sukromnom kde ste iba kamosi , je to nieco ine
tak tak
Užívateľov profilový obrázok
Od pretlá-čateľ
#713
Sparing je super vec ,kde ste zohratí o dobre sa poznate . ja chodim s kamaratom a potrebujem ho , lebo ja mam trening 45minut posilka a 45min. pretlacanie . pretlacat bez sparinga sa asi neda , takze nejprv podvihame zelezo sa potom sa pretlacame . niekedy sa pretlacam aj s kladkou , da sa tak dobre natrenovat technika :lol: .
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#735
ja mam len takeho prilezitostneho sparinga kedze on nema moc casu na cvicenie a chodi neskoro vecer z roboty a dost ma to obmedzovalo nemohol som drepovat viac nez zo 170kg
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#1639
Ja cvičím sám a ked treba niekoho zavolám no najradšej by som bol keby sa našiel dáky maník ako ja a cvičil so mnou lebo so mnou obyčajné nakričanie robí divy :3:6: t5g1t
Užívateľov profilový obrázok
Od POTKANOZRUT
#1709
vzdy bude platit,ze spravny sparing je na nezaplatenie a nie je to len o vzajomnej pomoci ale aj o vyhecovani...ja som si chvalabohu nasiel toho spravneho sparinga, cvicime spolu asi len 4.mesiac ale sli sme obaja okamzite vykonnostne hore a hned sme si sadli :) a neviem kto tu pisal,ze vzdy ineho poprosi..moze byt,ale nie kazdy ti tak isto pomoze, nepoznate sa...
Užívateľov profilový obrázok
Od tuulak
#1713
Se sparingem je to těžký, buď je v práci on, nebo já, občas nějaký zranění, chřipka.. A potkáme se vlastně jen občas :4: . Požádat někoho cizího se dá, ale je to otravný, pořád se doprošovat..
A kolikrát vím, jak to otravuje mě, když si někdo řekne o pomoc za hodinu 10 krát, tak mě to rozhodí tempo atd..
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3050
exsparing aNs
novy sparing - bratranec
ked stoji za mnou sparing ,tak nemam problem prikladat...
bez spraring partnera su tie vahy mansie a posledne serie nejdem na doraz :a29
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3068
sparing je nahodou super vec iNv1s bol zatial naj sparing partner a ked ma teraz spoluziak istil bal som sa o vlastny zivot :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3315
sak raz ich zavolam a uvidis ze s nimi sa neda cvicit ... oni to beru nie ako cvicenie ale ako behanie zo stroja na stroj...
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3388
mello napísal:najlepší sparing je Zemák no zatiaľ nie je na tomto fore :a7
no čo nie je môže byť :a25
bohuzial on je doma na inom fore , ale rad by som tu videl aj viacerých ako su pepo a sterac napr :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13349
papagiorgo napísal:
Gordonisk napísal:ja mam vzdy sparing partnera , ale zatial nemam takeho staleho skoda :a21
vyhlás konkurz :a11
Nebolo by zle hodit na forum inzerciu typu hladam sparingpartnera.Vyuzil by som to aj ja cize haldal by som lokalita Martin.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]