Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#342
ja uz to neriesim....myslim ze chalni by si mali normalne pomahat....ked neco chces tak proste musis ist na to za kadu cenu...treba byt proste sebecky ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#344
Like_Dorian napísal:ja uz to neriesim....myslim ze chalni by si mali normalne pomahat....ked neco chces tak proste musis ist na to za kadu cenu...treba byt proste sebecky ;)
ale otravovat sa tiez vzdy neda , teda ak je to verejne fitko , v sukromnom kde ste iba kamosi , je to nieco ine
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#346
starápáka napísal:
Like_Dorian napísal:ja uz to neriesim....myslim ze chalni by si mali normalne pomahat....ked neco chces tak proste musis ist na to za kadu cenu...treba byt proste sebecky ;)
ale otravovat sa tiez vzdy neda , teda ak je to verejne fitko , v sukromnom kde ste iba kamosi , je to nieco ine
tak tak
Užívateľov profilový obrázok
Od pretlá-čateľ
#713
Sparing je super vec ,kde ste zohratí o dobre sa poznate . ja chodim s kamaratom a potrebujem ho , lebo ja mam trening 45minut posilka a 45min. pretlacanie . pretlacat bez sparinga sa asi neda , takze nejprv podvihame zelezo sa potom sa pretlacame . niekedy sa pretlacam aj s kladkou , da sa tak dobre natrenovat technika :lol: .
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#735
ja mam len takeho prilezitostneho sparinga kedze on nema moc casu na cvicenie a chodi neskoro vecer z roboty a dost ma to obmedzovalo nemohol som drepovat viac nez zo 170kg
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#1639
Ja cvičím sám a ked treba niekoho zavolám no najradšej by som bol keby sa našiel dáky maník ako ja a cvičil so mnou lebo so mnou obyčajné nakričanie robí divy :3:6: t5g1t
Užívateľov profilový obrázok
Od POTKANOZRUT
#1709
vzdy bude platit,ze spravny sparing je na nezaplatenie a nie je to len o vzajomnej pomoci ale aj o vyhecovani...ja som si chvalabohu nasiel toho spravneho sparinga, cvicime spolu asi len 4.mesiac ale sli sme obaja okamzite vykonnostne hore a hned sme si sadli :) a neviem kto tu pisal,ze vzdy ineho poprosi..moze byt,ale nie kazdy ti tak isto pomoze, nepoznate sa...
Užívateľov profilový obrázok
Od tuulak
#1713
Se sparingem je to těžký, buď je v práci on, nebo já, občas nějaký zranění, chřipka.. A potkáme se vlastně jen občas :4: . Požádat někoho cizího se dá, ale je to otravný, pořád se doprošovat..
A kolikrát vím, jak to otravuje mě, když si někdo řekne o pomoc za hodinu 10 krát, tak mě to rozhodí tempo atd..
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3050
exsparing aNs
novy sparing - bratranec
ked stoji za mnou sparing ,tak nemam problem prikladat...
bez spraring partnera su tie vahy mansie a posledne serie nejdem na doraz :a29
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3068
sparing je nahodou super vec iNv1s bol zatial naj sparing partner a ked ma teraz spoluziak istil bal som sa o vlastny zivot :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3315
sak raz ich zavolam a uvidis ze s nimi sa neda cvicit ... oni to beru nie ako cvicenie ale ako behanie zo stroja na stroj...
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3388
mello napísal:najlepší sparing je Zemák no zatiaľ nie je na tomto fore :a7
no čo nie je môže byť :a25
bohuzial on je doma na inom fore , ale rad by som tu videl aj viacerých ako su pepo a sterac napr :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13349
papagiorgo napísal:
Gordonisk napísal:ja mam vzdy sparing partnera , ale zatial nemam takeho staleho skoda :a21
vyhlás konkurz :a11
Nebolo by zle hodit na forum inzerciu typu hladam sparingpartnera.Vyuzil by som to aj ja cize haldal by som lokalita Martin.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]