Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#398
Index tělesné hmotnosti


Index tělesné hmotnosti používaný,obvykle označovaný Body Mass Index,je číslo používané
jako měřítko obezity.Slouží ke statistickému porovnání lidí s různou výškou.Index se spočítá vydělením hmotnosti člověka v kilogramech druhou mocninou jeho výšky v metrech.

BMI kalkulačka odkaz : http://www.vypocet.cz/bmi

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3378
BMI by som ako ukazovateľ obéznosti určite nepoužíval....možno to platí pre obyčajných ľudí ale nie pre nás :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3387
mello napísal:BMI by som ako ukazovateľ obéznosti určite nepoužíval....možno to platí pre obyčajných ľudí ale nie pre nás :a15
a ty si neobycajný ??? :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3917
neviem aký príklad by si chcel počuť :a15 ved sa stačí pozrieť na množstvo jedla ktoré zje človek cvičiaci kt sa tomu venuje alebo obyčajný človek fetujúci ( napríklad :a15 :a15 :a15 )
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3923
môj jedálníček vyzerá približne takto

Ráno na lačno: kreatín + proťák + glukoza
Raňajky: 6 vajec + 2 celozrnné pečivo
Desiata: cottage + pečivo/ryža
Obed: Kuracie prsia + ryža
Olovrant: Kuracie prsia + ryža
Pred tréningom: Proťák + kreatín
Ihned po tréningu: glukoza + kreatín + vitamínovo minerálové spektrum
Cca 15min po tréningu: Proťák
Večera č1: Kuracie prsia + ryža
Večera č2: Kuracie prsia + ryža
Pred spaním: Tvaroh + orechy

toto je príklad....samozrejme že ne vždy udržím všetky chody najmä nie ked som doma + striedam ryžu/cestoviny/zemiaky + kuracina/bravčové/rybacina/hovädzina
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3924
keby si mal stale dookola jest to iste je... by ta ... treba aj ako si napisal cestoviny zemiaky a aj ryby si podstatne :)
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3933
ale čoby....kuzracinu by som jedol aj stále ved iba zmeníš korenie po prípade omáčku a už máš niečo iné....no nie vždy sú financie tak sa musím uskromniť s domácou stravou :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3936
tak kuracina je ale zaujimave mäso lebo ako pises stale ho mozes jest ja som natom rovnako ale ineho masa sa prejem rychlo... :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9155
hah tak mne vislo 26,29 teda nadvaha. ked mam pravdu povedat bol by som radsej keby mi vyslo aspon 31 teda obezita :a15 taketo vypocty treba brat s rezervou kedze to nie je urcene pre aktivnych sportovcov (napr Collemanove BMI by na tejto stranke bolo 42,59 pred sezonov a ja si nemyslim ze ma obezitu tretieho stupna :a11 ). aj na tej stranke sa pise, ze presne BMI vam moze vyratat lekar ktory zahrnie do vypoctu vsetky faktory.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9157
papagiorgo napísal:presne ti to niákdy nevyjde , ale priblizne orietovat sa podla toho da si myslim :a26
no mozno pre uplnych zaciatocnikov v cviceni sa to da "iba orientacne", ale pre tych co cvicia uz dlhsie to nema ani orientacny zmysel. ani o sebe si uz nemyslim ze mam nadvahu pretoze tuku mam uz iba minimalne a to cvicim len pol roka, ale zaujimave to je musim uznat :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9158
whoo napísal:
papagiorgo napísal:presne ti to niákdy nevyjde , ale priblizne orietovat sa podla toho da si myslim :a26
no mozno pre uplnych zaciatocnikov v cviceni sa to da "iba orientacne", ale pre tych co cvicia uz dlhsie to nema ani orientacny zmysel. ani o sebe si uz nemyslim ze mam nadvahu pretoze tuku mam uz iba minimalne a to cvicim len pol roka, ale zaujimave to je musim uznat :a11
aspon sa o sebe dozvies mozno aj to , co si vobec netusil :a11 podla BMI ti vyjde ze mas nadvahu a ty si o sebe myslis , ze si podvyzivený :a15 :a15 :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9159
papagiorgo napísal:
whoo napísal:
papagiorgo napísal:presne ti to niákdy nevyjde , ale priblizne orietovat sa podla toho da si myslim :a26
no mozno pre uplnych zaciatocnikov v cviceni sa to da "iba orientacne", ale pre tych co cvicia uz dlhsie to nema ani orientacny zmysel. ani o sebe si uz nemyslim ze mam nadvahu pretoze tuku mam uz iba minimalne a to cvicim len pol roka, ale zaujimave to je musim uznat :a11
aspon sa o sebe dozvies mozno aj to , co si vobec netusil :a11 podla BMI ti vyjde ze mas nadvahu a ty si o sebe myslis , ze si podvyzivený :a15 :a15 :a15
podvyziveny nie :a15 :a15 len si nemyslim ze vahu svalov mozem brat ako nadvahu :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9182
Jurkádium napísal:podľa mňa je proste blbosť... :a21
nie je to blbost
musite si uvedomit, ze je to brane ako optimalny stav, v pomere vyska a vaha, a ked to tam teraz zadas, tak nikto nevie, ci mas objem svalov alebo tuku
lepsie pre vas by bolo odmerat si telesny tuk a toto sledovat v pomere s vahou
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#9187
ale to nebere do úvahy veľa faktrou....napríklad aj to, že nekdo môže mať tažké kosti a podobne...preto ej to podľa mňa blbosť :a20
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9192
Jurkádium napísal:ale to nebere do úvahy veľa faktrou....napríklad aj to, že nekdo môže mať tažké kosti a podobne...preto ej to podľa mňa blbosť :a20
a tak jasne je to taka detska hracka, len pomer vysky a vahy, keby sme chceli nieco lepsie a doveryhodnejsie museli by sme tam urcite zadat viac parametrov
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#9290
odjakživa mi prídú veci ako BMI a pod vôbec neurčené pre ľudí venujúcich sa kulturistike a fitness

nikdy mi to vôbec nesedelo a myslím že by to nemal byť žiaden určujúci resp smerodajný faktor

toť môj názor
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]