Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

#1196
kupim cinky , kotuce , hrazdu / najlepsie stropnu / , polohovatelnu lavicu kovovu s calunenim aj so stojanmi . mozu byt hocijake jednorucky aj velke tyce . foto , cenu a popis nezabudnite . kupim aj jednotlivo
Užívateľov profilový obrázok
Od Boro202
#1203
Mam na predaj činky jednoručky nakladačky, ručka chromovana,zavažie čierne cela činka 16kg rozobrata 9kil, 1 par za 65eur a ešte mam 1 par 20kg nerozoberatelne komplet pochromovane, 1 par 65eur.. kto zoberie obydve pary predam za 120Eur. foto pošlem pri važnom zaujme na email. Dakujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#1204
Boro202 napísal:Mam na predaj činky jednoručky nakladačky, ručka chromovana,zavažie čierne cela činka 16kg rozobrata 9kil, 1 par za 65eur a ešte mam 1 par 20kg nerozoberatelne komplet pochromovane, 1 par 65eur.. kto zoberie obydve pary predam za 120Eur. foto pošlem pri važnom zaujme na email. Dakujem.

fotkxy mozes dat aj sem
#1732
treba pobehat zberne suroviny...tam sa vzdy daco najde len treba byt odvazny .,1, alebo sa naucit zvarat a je to....ja som to vyriesil tou druhou moznostou :7:
Užívateľov profilový obrázok
Od dzofrey24
#2406
nevie niekto poradit brigadu alebo pracu na hpp niekde vo fitku v okoli ba ? rad by som vyuzil svoje dlhorocne skusenosti a znalosti o bb .

ak nieco niekto , hodte mi prosim meil na dzofrey27@centrum.sk diky
Užívateľov profilový obrázok
Od dzofrey24
#2407
Mam na predaj 2 kusy 55kilove nakladacie jednoručky : kotuce 2x15+2x5+tycka+2x uzaver 0,5 kila vratane kridlových matic .tycka,uzavery a matice su pochromovane , kotuce cierne . cinky jako nove a este takmer nepouzivane .ak mate zaujem , mozete mi napisat na meil
Dzofrey27@centrum.sk
Užívateľov profilový obrázok
Od dzofrey24
#2409
Ak by sa nasiel nejaký podnikatel alebo firma , kto by bol ochotný sponzorovat 24 rocneho kulturistu , nech mi prosim napise jeho podmienky na meil Dzofrey27@centrum.sk .
Vsetci dobře vieme , ze tento sport sa bez financii robit neda a bohuzial nieje kazdý na tom tak dobře , aby si to mohol dovolit robit zavodne . moja vdaka patri vsetkým , ktorí budu aspon uvazovat o mojej prosbe. Urcite nesklamem vasu doveru a vynalozim vsetku snahu , aby som vas kvalitne reprezentoval , pokial sa rozhodnete ma podporit v tomto mojom osudovom sporte .
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2418
dzofrey24 napísal:Mam na predaj 2 kusy 55kilove nakladacie jednoručky : kotuce 2x15+2x5+tycka+2x uzaver 0,5 kila vratane kridlových matic .tycka,uzavery a matice su pochromovane , kotuce cierne . cinky jako nove a este takmer nepouzivane .ak mate zaujem , mozete mi napisat na meil
Dzofrey27@centrum.sk
za kolko ? hod do placu cenu a aj fotku -4:3:
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2424
pochybujem ze sponzora najdes len tak , ked nikto o tebe nic nevie . mas moznost sa opisat v novom uzivatelovi a kludne mozes hodit aj fotky
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3386
iNv1s napísal:
dzofrey24 napísal:cena je 2 x 33 , fotku poslem meilom zaujemcom
33€ za 1?
aj ja som to tak pochopil :a4
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4062
V mojej cyklistyckej minulosti (cca. 1 rok) som vyhral na pretekoch rám na bicykel - Kenzel stream C , mám ho ešte stále , je nepoužitý , lahký duralovo-hliníkový kompozit, zlato-biela farba, ak mate zaujem tak napiste na igorhano@gmail.com

Cena je 35e + poštovné , fotky poskytnem
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4063
GULASH700 napísal:V mojej cyklistyckej minulosti (cca. 1 rok) som vyhral na pretekoch rám na bicykel - Kenzel stream C , mám ho ešte stále , je nepoužitý , lahký duralovo-hliníkový kompozit, zlato-biela farba, ak mate zaujem tak napiste na igorhano@gmail.com

Cena je 35e + poštovné , fotky poskytnem
samotný ram ??? :a5 a mimochodom fotky mozes supnut aj sem :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#4064
no ibi ja rozmýšlam :a15 ale fakt by smo musel ostatne veci dokupit a ani zaruka nieje...
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]