Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4089
Podla môjho názoru je v objemovke velmi dobrá, predsa aj malým deckám ju dávajú preto aby pribrali. Co vy nato ??

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#4094
niečo na tom bude :a15 ale podľa mna majú decká pribrať tuk a nie svaly... ale tak ide tam mlieko tak teoreticky vitamíny a všetko
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#4116
krupicová kaša len že na ňu hore by si nedal maslo a granko ale tvaroh a granko... treba vyskúšať to by bola paráda :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#4180
kukurična kaša mi nechutí a s tou normálnou neám problém len to je moc tučné... kebyže tvaroh natom... to by šlo ale takto maslo cukrok krupica... :a36
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4518
V objemovke si ju viem spraviť, hlavne cez leto ... a k tomu jahody, škoricový cukor, trošku granka, burizony :a44 :a44 :a44 :a44

pridávam 1 foto, sorry za kvalitu fotené mobilom strašne starým
Prílohy
Snímka062.jpg
Snímka062.jpg (185.8 KiB) 7162 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4521
aNs_ napísal:bomba!!!! to musim skusit:) neznasam krupicu ale toto skusim xD
s ovocím je to fakt brutal ... prípadne sušené hrozienka, alebo sušený ananás ... už sa neviem dočkať leta a jahôd :) každý deň krupica :D ... inak ja robievam krupicu z ryže, teda mám krupicovú ryžu ... z klasickej pšeničnej ma nafukuje ... ryžová je taktiež veľmi dobre stráviteľná na rozdiel od pšeničnej
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4678
GULASH700 napísal:Ta krupica s týmovocím vyzerá ozaj fajn :a10 napíš aj čo všetkoje na nej
suroviny:
ryžová krupinca
mlieko nízkotučné
trošku cukru
burizóny ochutené samizdá
veľa veľa jahôd
granko na dochutenie
mletá škorica

Namiesto cukru a granka sa tam môže hodiť proťák :)
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]