Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

konkretne produkty znacky BSN
Užívateľov profilový obrázok
Od Marcell
#364
Je to fakt pecka práve to beriem a zatiaľ všetko čo výrobca sľuboval tak tento výrobok plní. Mám viacej sily a väčšie pumpy

Niečo o výrobku BSN NO-Xplode:

NO Xplode s technologií AVPT, tzn. Advanced Volumizing and Performance Technology. Nový Nitrix tak obsahuje vysoce účinný creatine ethyl ester beta-alanine společně s creatine phosphate a creatine amino butyrate! Jedná se tak o výrazně pokročilejší produkt, než byl jeho předchůdce!
To však nejsou jediné změny, kterými nový NO Xplode AVPT prošel! "Obyčejný" L-Arginine Alpha Keto-Glutarate (AAKG) byl nahrazen esterovou (a tedy účinnější) formou - spojením AAKG, L-Argininem Ethyl Esterem a L-Citrulinem! To vše dělá s NO Xplode AVPT suplement, jehož účinky poznají i ti, kteří původní NO Xplode užívali dlouhodobě i ve velkých dávkách!

NO-XPLODE AVPT stimuluje všechny 4 klíčové faktory úspěšného tréninku:

* Energie
* Mentální koncentrace
* Intenzita
* Maximální napumpování

NO-XPLODE AVPT působí na:

* okamžitý nárůst svalů a rozšíření cév
* žádné nadýmání, bolesti žaludku nebo nabírání tukové hmoty, jen svaly
* stimuluje mozek, napomůže k 100% koncentraci vaší mysli na každé opakování
* zajišťuje komplexní hydrataci svalů a jejich maximální nasycení živinami
* konečně bude veškeré vaše úsilí odměněno rychlými a viditelnými výsledky

Nutriční informace 1 dávky = 1 odměrky = 20,5g:

* Calorie 25
* Calories z tuku 0
* Tuky 0g
* Sodík 235mg
* Celkem carbohydrátů 6g
* cukry 0g
* protein 0g
* Vitamin B6 25mg (Pyridoxine HCL)
* Vitamin B12 120mcg (Cyanocobalamine)
* Magnesium 360mg
* Phosphorus 535mg
* Calcium 75mg
* 18.000mg N.O. Xplode proprietary blend

Dávkování:

* V tréninkový den: 1 odměrku do 2-3 dcl chladné vody - užijte 30-45 minut před tréninkem. Pro pokročilé kulturisty doporučujeme užít ještě jednu denní dávku s dopolední dávkou proteinového koktejlu
*
V Netréninkový den: 1 odměrku do 2-3 dcl chladné vody - užijte během dne. Možno užít s dávkou proteinového koktejlu
Prílohy
197_big.jpg
NO-Xplode
197_big.jpg (7.27 KiB) 3613 zobrazení

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#422
takze hovoris ze super rozhodujem sa medzi timto a muscletechom keby som isiel do bsn tak v kombinacii s cell mas
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#439
Samotny neni bohvieco. Skus to skombinovat s niecim napr. s protakom.
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#441
protein mam matrix ale rozmyslal som ze to dam s cell mas
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4560
Moja skúsenosť s NO-Xplode bola viac než super ... bral som ho v diéte pred súťažou z dôvodu, že som už ani nemával chuť makávať ráno pred školou ... tak som len tak vyskúšal toto ... moje výsledky:
- lepšia napumpovanosť (síce po tréningu som sa celkom rýchlo odpumpoval, teda žiadny dlhší pumpovací efekt u mňa)
- zvýšená sila aj v diéte
- a čo u mňa najviac zabodovalo je, že som cítil strašne veľkú chuť ísť cvičiť ... 15min. pred tréningom som si dal v buse dávku Xplode-u a už cestou do fitka som sa strašne tešil, mačkal som tašku ako sa len dalo a už som si predstavoval ako cvičím danú partiu a ako si nakladám váhy :) proste u mňa nesklamal, ba v budúcnosti ak budú peniaze kúpim znova

Len taká poznámka - stravu som mal super, iné doplnky tiež ...
Užívateľov profilový obrázok
Od mikyno233
#12197
chcel by som sa spitat co hovorite na NO XPLODE,ci sa to oplati kupit a co to pomoze k cviceniu..
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#12423
mikyno233 napísal:chcel by som sa spitat co hovorite na NO XPLODE,ci sa to oplati kupit a co to pomoze k cviceniu..
kukni môj príspevok vyššie, moje hodnotenie x-plodeu ...

na každého pôsobí každý NO doplnok inak ... ja som bol s X-plodom spokojný, možno budeš aj ty, ale možno nebudeš ... treba vyskúšať a uvidíš.
Užívateľov profilový obrázok
Od tchinky
#16539
tento produkt momentálne využívam ako predtréningový stimulant a zároveň ho beriem aj po tréningu na doplnenie kreatínu, nakoľko obsahuje aj arginín tak je to podľa mňa pre telo super pretože dopomôže väčšiemu anabolizmu môjho organizmu... áno viem že je to len predtréningová formula ale nechce sa mi kupovať milion druhov doplnkov ako kreatin arginin bcaa atd. takto to mám dokopy a mám pokoj ... hodnotím ho veľmi kladne pretože zvýšila sa mi sila pri jeho užívaní a mávam na tréningu oveľa väčšiu pumpu, zároveň zvýši sa mi vždy termogenéza takže podporuje aj spaľovanie tukov ktoré na mne nie je vidno pretože ŽEREM ako pán :D ....
pumpa 10/10
sila 10/10
mentalne nabudenie ako kedy 7/10
chut neriešim ani nwm čo to pijem
doplnky ktoré užívam súčasne sú amina komplexne 2300 carne labs , glutamín peak nutrition práškovy, proteín scitec nutrition 100%whey protein, T-up black od nutrexu ..... a ešte pred tréningom kombinujem s kávou ten xplod ....
na budúce chcem skúsiť už nejaký stimulant ktorý mi bude zaberať aj psychicky tak ako napríklad Platonium od Peaku alebo Vasolidator tiež od Peaku ....
Užívateľov profilový obrázok
Od KeZaR
#20071
bavite sa tu o Nitrixe v tabletkovej forme ? :) lebo si ho chcem kupiť ten 360 tabletovy...sice iba samotny... myslite že to bude vadiť ? :D
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]